Agnieszka Chylińska Żródło: eastnews & TRICOLORS

Wiadomo, kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej

16 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Agnieszka Chylińska od lat czujnie strzeże swej prywatności, co dotyczy także poszczególnych członków jej rodziny. Tym sposobem o mężu oraz dzieciach artystki wiadomo stosunkowo niewiele. Informacje, do jakich przez lata udało się dotrzeć mediom, przedstawiamy w formie niniejszego artykułu.

  • Agnieszka Chylińska od zawsze chroniła swą prywatność
  • Wiadomo, że była dwukrotnie zamężna
  • Obecnie układa sobie życie u boku Marka, z którym wychowuje trójkę dzieci

Agnieszka Chylińska zaistniała w polskim show-biznesie dzięki współpracy z zespołem O.N.A., którego największa popularność przypadła na lata 90 ubiegłego wieku. Zespół rozpadł się w 2003 roku z oficjalnego powodu “rozbieżności wizji artystycznych”, lecz sława Agnieszki Chylińskiej nie przeminęła. Piosenkarka rozwinęła skrzydła, wydając nie tylko nowe krążki, ale i książki dla dzieci. Choć od muzycznego debiutu wokalistki minęło ponad 20 lat, o życiu prywatnym Agnieszki Chylińskiej fani nie wiedzą zbyt wiele.

Rodzina Agnieszki Chylińskiej

Wiadomo, że pierwszym małżonkiem Agnieszki Chylińskiej był Krzysztof Krysiak. Para miała poznać się podczas jednej z imprez u Roberta Gawlińskiego (lider zespołu “Wilki”) i pobrać po paru latach znajomości w 2002 roku.

Słońce zaszło nad ich małżeństwem zaledwie 16 miesięcy później. Niedługo po rozwodzie z Krzysztofem Krysiakiem Chylińska związała się z drugim mężem - tajemniczym Markiem, o którym nie raz wspominała, siedząc na jurorskim fotelu w “Mam talent!”.

Według deklaracji samej artystki jej małżonek ma być “zwykłym mężczyzną”. Para przez lata utrzymywała swój ślub z 2010 roku w tajemnicy. Media nie miały pojęcia, że Agnieszka Chylińska znów zmieniła swój status cywilny - sekret miał ujrzeć światło dzienne dopiero w 2012 roku.

Znana jest kwota emerytury, jaką pobiera Aleksander KwaśniewskiZnana jest kwota emerytury, jaką pobiera Aleksander KwaśniewskiCzytaj dalej

Niektóre media podają, że mąż artystki dorobił się pseudonimu “Cygan”, co ma związek z jego romskimi korzeniami. Gdy Agnieszka Chylińska go poznała, zajmował się pracą w firmie reklamowej w Sopocie. Przygotowywał plakaty reklamowe dla zespołu O.N.A.

Małżonkowie doczekali się łącznie trójki pociech: syna Ryszarda oraz córek Estery i Krystyny. Jakiś czas temu piosenkarka przyznała, że dwoje z jej dzieci wymaga szczególnej opieki ze strony rodziców. Do wyznania zmobilizowały ją wydarzenia związane z ogólnopolskim Strajkiem Kobiet oraz decyzją Trybunału Konstytucyjnego.

- Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy nie opowiadałam publicznie o tym, jak mi ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam też sobie za bardzo, że ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o państwo - informowała Agnieszka Chylińska.

Na tym właściwie powszechna wiedza na temat rodziny Agnieszki Chylińskiej właściwie się kończy. Na Instagramie wokalistki próżno szukać osobistych zdjęć w gronie najbliższych. Publikacje piosenkarki w social mediach dotyczą przede wszystkim jej działalności zawodowej, promocji książek czy tras koncertowych, które z powodów epidemiologicznych zostały wstrzymane.

Nawet Chylińska pozwala sobie czasem na mały wyjątek

I tak social media Agnieszki Chylińskiej pozostają wolne od wspólnych zdjęć z bliskimi. Jak głosi znane porzekadło, wyjątek potwierdza regułę, co okazało się trafne i w tym przypadku. Niedawno piosenkarka pokazała bowiem jednego z członków rodziny w sieci - chodzi o psiaka rasy buldog francuski.

- Mój zwierzak dobrnął do końca "Anki Skakanki". A Wasz? - pytała Agnieszka Chylińska na Instagramie, promując jedną ze swych książkowych publikacji dla dzieci.

Agnieszka Chylińska z mężem

Źródło: eastnews & ADAM NOCON

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Styl, Plejada, Instagram

Następny artykuł