Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Wiadomo, kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 16.03.2021 01:00

Wiadomo, kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska
eastnews & TRICOLORS
  • Agnieszka Chylińska od zawsze chroniła swą prywatność

  • Wiadomo, że była dwukrotnie zamężna

  • Obecnie układa sobie życie u boku Marka, z którym wychowuje trójkę dzieci

Agnieszka Chylińska zaistniała w polskim show-biznesie dzięki współpracy z zespołem O.N.A., którego największa popularność przypadła na lata 90 ubiegłego wieku. Zespół rozpadł się w 2003 roku z oficjalnego powodu “rozbieżności wizji artystycznych”, lecz sława Agnieszki Chylińskiej nie przeminęła. Piosenkarka rozwinęła skrzydła, wydając nie tylko nowe krążki, ale i książki dla dzieci. Choć od muzycznego debiutu wokalistki minęło ponad 20 lat, o życiu prywatnym Agnieszki Chylińskiej fani nie wiedzą zbyt wiele.

Rodzina Agnieszki Chylińskiej

Wiadomo, że pierwszym małżonkiem Agnieszki Chylińskiej był Krzysztof Krysiak. Para miała poznać się podczas jednej z imprez u Roberta Gawlińskiego (lider zespołu “Wilki”) i pobrać po paru latach znajomości w 2002 roku.

Słońce zaszło nad ich małżeństwem zaledwie 16 miesięcy później. Niedługo po rozwodzie z Krzysztofem Krysiakiem Chylińska związała się z drugim mężem - tajemniczym Markiem, o którym nie raz wspominała, siedząc na jurorskim fotelu w “Mam talent!”.

Według deklaracji samej artystki jej małżonek ma być “zwykłym mężczyzną”. Para przez lata utrzymywała swój ślub z 2010 roku w tajemnicy. Media nie miały pojęcia, że Agnieszka Chylińska znów zmieniła swój status cywilny - sekret miał ujrzeć światło dzienne dopiero w 2012 roku.

Niektóre media podają, że mąż artystki dorobił się pseudonimu “Cygan”, co ma związek z jego romskimi korzeniami. Gdy Agnieszka Chylińska go poznała, zajmował się pracą w firmie reklamowej w Sopocie. Przygotowywał plakaty reklamowe dla zespołu O.N.A.

Małżonkowie doczekali się łącznie trójki pociech: syna Ryszarda oraz córek Estery i Krystyny. Jakiś czas temu piosenkarka przyznała, że dwoje z jej dzieci wymaga szczególnej opieki ze strony rodziców. Do wyznania zmobilizowały ją wydarzenia związane z ogólnopolskim Strajkiem Kobiet oraz decyzją Trybunału Konstytucyjnego.

- Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy nie opowiadałam publicznie o tym, jak mi ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam też sobie za bardzo, że ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o państwo - informowała Agnieszka Chylińska.

Na tym właściwie powszechna wiedza na temat rodziny Agnieszki Chylińskiej właściwie się kończy. Na Instagramie wokalistki próżno szukać osobistych zdjęć w gronie najbliższych. Publikacje piosenkarki w social mediach dotyczą przede wszystkim jej działalności zawodowej, promocji książek czy tras koncertowych, które z powodów epidemiologicznych zostały wstrzymane.

Nawet Chylińska pozwala sobie czasem na mały wyjątek

I tak social media Agnieszki Chylińskiej pozostają wolne od wspólnych zdjęć z bliskimi. Jak głosi znane porzekadło, wyjątek potwierdza regułę, co okazało się trafne i w tym przypadku. Niedawno piosenkarka pokazała bowiem jednego z członków rodziny w sieci - chodzi o psiaka rasy buldog francuski.

- Mój zwierzak dobrnął do końca "Anki Skakanki". A Wasz? - pytała Agnieszka Chylińska na Instagramie, promując jedną ze swych książkowych publikacji dla dzieci.

Źródło: eastnews & ADAM NOCON

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Styl, Plejada, Instagram