M jak Miłość Żródło: fragment 1406 odcinka serialu "M jak Miłość"' screen youtube.com/TVP VOD

Mikołaj Roznerski opublikował znaczące zdjęcie z planu "M jak miłość"

16 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Ostatnio relacja Marcina i Izy z “M jak Miłość” nie układa się najlepiej. Podczas gdy ich związek wisi na włosku, Mikołaj Roznerski postanowił nieco podrażnić fanów wiele mówiącą wrzutką w social mediach. Aktor opublikował na Instagramie zdjęcie prawdopodobnie pochodzące z planu “M jak Miłość” - trudno oprzeć się wrażeniu, że w uwiecznionym przez szklane oko kamery momencie serialowy Marcin rozważał jeden z najmroczniejszych scenariuszy.

  • Serialowy związek Izy i Marcina wisi na włosku
  • Nową publikacją w social mediach Mikołaj Roznerski namieszał fanom w głowie
  • Wielu obawia się, że serialowy Marcin postanowi ze sobą skończyć
  • Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są parą także w prywatnym życiu

“M jak Miłość” gości w domach tysięcy Polek i Polaków od ponad 20 lat. Serial wciąż cieszy się ogromną popularnością; obecnie TVP emituje 21. sezon produkcji. Każdy, kto choć raz skusił się na obejrzenie odcinka “M jak Miłość” dobrze wie, że życie stale powiększającej się rodziny Mostowiaków oraz ich bliskich obfituje we wzloty i upadki. Ostatnio u serialowych Izy i Marcina zdecydowanie przeważają te drugie.

Nadchodzi smutny koniec związku bohaterów “M jak Miłość”? Mikołaj Roznerski opublikował wymowne zdjęcie

Obecnie jednym z budzących największe emocje wśród entuzjastów “M jak Miłość” wątków jest ten dotyczący Izy i Marcina (w tych rolach Adriana Kalska oraz Mikołaj Roznerski). Scenarzyści nieźle namieszali w relacji tych dwoje - odkąd Marcin niesłusznie wierzy w to, że Iza go zdradziła, ich związek ledwie funkcjonuje.

Marcin uciekł w alkohol, a fani obawiają się o to, jak losy tej dwójki potoczą się dalej. Pewną podpowiedzią, zdaniem niektórych, jest ostatnia publikacja Mikołaja Roznerskiego na Instagramie. Aktor zamieścił tam fotografię ukazującą siebie w kreacji z “M jak Miłość”.

Na zdjęciu serialowy Marcin dzierży w dłoni butelkę prawdopodobnie wypełnioną procentami (bądź już jej pozbawioną). Mąż Izy stoi na moście i patrzy w dal. Jego mina nie wyraża żadnych pozytywnych emocji, skrywa raczej tajemnicę, którą wielu fanów “M jak Miłość” bardzo chciałoby poznać.

Znana jest kwota emerytury, jaką pobiera Aleksander KwaśniewskiZnana jest kwota emerytury, jaką pobiera Aleksander KwaśniewskiCzytaj dalej

- To jak popłynąć z prądem? Bo jak narazie to chłopak płynie z %. A poważnie co chlopina powinien zrobić? Macie jakiś pomysł? (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - pytał Mikołaj Roznerski, zapraszając fanów na kolejny odcinek “M jak Miłość”.

Zdjęcie mocno zaniepokoiło fanów. Wielu domyśla się, że jest ono zwiastunem najgorszego i że serialowy Marcin spróbuje targnąć się na swoje życie. Większość internautów naturalnie kibicuje Izie i Marcinowi i ma nadzieję na to, że ta trudna sytuacja ostatecznie zakończy się happy endem. O tym, jak potoczą się dalsze losy bohaterów “M jak Miłość”, można dowiedzieć się tylko w jeden prosty sposób - oglądając serial w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:55.

Razem nie tylko w serialu

O czym nie każdy wie, gwiazdy serialu “M jak Miłość” - mowa o Mikołaju Roznerskim i Adrianie Kalskiej - są parą również w życiu prywatnym. Jak można się domyślić, taka relacja z jednej strony ułatwia im współpracę na planie zdjęciowym, a z drugiej nieco ją utrudnia.

Mimo to, o czym opowiadał gwiazdor “M jak Miłość” w jednym z wywiadów, aktorzy starają się nie wnosić prywatnych emocji na plan. Mikołaj Roznerski zapewniał, że jego związek z Adrianą kwitnie i kto wie, być może niebawem do mediów dotrą radosne wieści o planowanym gwiazdorskim ślubie?

- Gdybyśmy się pokłócili podczas próby, to by tej próby już nie było. W pracę nad spektaklem zaangażowanych jest wiele osób i z szacunku do nich, zostawiamy życie prywatne za drzwiami. Nie chcę zapeszać, ale wydaje mi się, że jesteśmy na dobrej drodze do wspaniałych rzeczy, które nas mogą spotkać w życiu - mówił odtwórca roli Marcina.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Party, Instagram, Viva!

Następny artykuł