Swiatgwiazd.pl
fot. Jacek Jeschke, Hania Żudziewicz, "Taniec z Gwiazdami XIII edycja POLSAT - odc. 1", 2022/08/29, KAPiF

fot. Jacek Jeschke, Hania Żudziewicz, "Taniec z Gwiazdami XIII edycja POLSAT - odc. 1", 2022/08/29, KAPiF

Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz nie wzięli ślubu kościelnego, ale chcą ochrzcić córkę. Zdradzili reakcję księdza

7 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz na początku października w mediach społecznościowych powiadomili o narodzinach córki, Róży. Para chce ochrzcić niemowlę i zdradziła, jak na brak ich ślubu zareagował ksiądz.

Taneczny duet wspólnie doczekał się upragnionego dziecka, a o szczegółach porodu i pierwszych miesiącach życia dziewczynki opowiada w mediach społecznościowych. Niedawno para postanowiła włączyć Różę do kościoła za sprawą chrztu. Sami jednak nie mają ślubu, co mogło stanowić problem dla księdza.

Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz chcą ochrzcić córkę

Od kilku miesięcy dzielą się z internautami szczegółami nowej roli rodziców i radością, jaką wniosła do ich życia pociecha. Para zna się od ponad dekady, jednak nie stanęła przed ołtarzem, zanim na świat przyszła córeczka. Mimo to chcieliby, aby została ochrzczona.

Niedawno Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz udzielili wywiadu dla Party.pl, w którym opowiedzieli o ich przeprawach z kapłanem w sprawie sakramentu dla dziewczynki. Okazuje się, że duet mógł liczyć na sporą dozę wyrozumiałości.

My rozmawialiśmy z księdzem, więc Róża będzie ochrzczona. Wydaje mi się, najważniejsze jest nie to, jacy my jesteśmy, tylko żeby dziecko dołączyło do kościoła. Więc jeśli księdzu zależy, żeby było więcej parafian, to sensowne jest, żeby dziecko ochrzcić — opowiedziała Hania Żudziewicz.

Barbara Kurdej-Szatan

Jest decyzja sądu w sprawie Barbary Kurdej-Szatan i jej wpisu nt. Straży Granicznej. Komunikat prawnika

CZYTAJ DALEJ

Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz — miłość zrodzona z pasji

Tancerze pierwszy raz stworzyli duet ponad dekadę temu, jednak relacja była między nimi dość napięta. Dopiero gdy wrócili do Polski po wielu międzynarodowych konkursach w towarzystwie innych partnerów, spojrzeli na siebie bardziej przychylnym okiem.

Wcześniej nie mogliśmy znieść siebie na co dzień. […] Mieszkając za granicą, dojrzałam bardzo szybko. Myślę, że u Jacka było tak samo, więc jak wróciliśmy do siebie, to patrzyliśmy na siebie już zupełnie inaczej — zdradziła Hania Żudziewicz w "Dzień Dobry TVN".

Oboje zyskali rozpoznawalność dzięki programowi "Taniec z gwiazdami", gdzie niejednokrotnie udowodnili swoje umiejętności. Hania Żudziewicz dwukrotnie zgarnęła tytuł zwyciężczyni (z Robertem Wabichem i Piotrem Mrozem), a Jacek Jeschke, który dołączył do grona tancerzy w 5. sezonie, przyjął Kryształową Kulę w parze z aktorką Anną Karczmarczyk.

Pasja połączyła ich na wiele lat, a do bajecznych zaręczyn doszło w malowniczych Włoszech. Okazałym pierścionkiem pochwalili się w mediach społecznościowych. W czerwcu bieżącego roku internauci dowiedzieli się, że tancerze oczekują dziecka. Plany ślubne zostały wtedy odłożone na dalszy plan, a Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz przygotowywali się do roli rodziców.

Teraz gdy Róża pojawiła się już w ich życiu, para zabiera się za kolejne kroki. Na początku chce ochrzcić dziewczynkę, a być może myślami wróci również do pomysłu ślubu.

Zobacz zdjęcia:

Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz

fot. instagram.com/hannazudziewicz/

Jacek Jeschke, Hania Żudziewicz

fot. Jacek Jeschke, Hania Żudziewicz, "Taniec z Gwiazdami XIII edycja POLSAT - odc. 1", 2022/08/29, KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kasza na talerzu przedszkolaka

    Kasza na talerzu przedszkolaka

    CZYTAJ DALEJ

  2. Krzysztof Skiba ogłosił rozstanie z matką swoich synów. Od razu pochwalił się partnerką młodszą od jednego z nich

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Piotr Gąsowski, Taniec z Gwiazdami XI edycja odc.1, fot. MATEUSZ JAGIELSKI/East News, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Ramówka wiosenna Polsat 2010, fot. TRICOLORS/East News, Małgorzata Foremniak, Pokaz kolekcji Izabeli Łapińskiej, fot. TRICOLORS/East News

Połączył ich "Taniec z gwiazdami", o ich romansie mówiła cała Polska. Nie tylko Hakiel i Cichopek, para nr 3 doczekała się dziecka

Program "Taniec z Gwiazdami" doczekał się wielu edycji, a na przestrzeni lat w produkcji wystąpiło pokaźne grono celebrytów. Jak pokazał czas, niektórzy z nich odnaleźli na parkiecie miłość. Część z nich zdecydowało się nawet na ślub i doczekali się dzieci. Oto lista gwiazd, które związały się z tanecznymi partnerami.

Zobacz galerię >

Źródło:Party; Viva.pl

Tagi:

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Meghan Trainor, Daryl Sabara

Życie Gwiazd

Meghan Trainor jest w ciąży. Wokalistka spodziewa się drugiego dziecka

Czytaj więcej >
Twoja twarz brzmi znajomo

Życie Gwiazd

"Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Ibisz kolejnym, "najmłodszym" uczestnikiem show

Czytaj więcej >
Dariusz Wieteska, Urszula Zawadzka-Wieteska

Życie Gwiazd

Dariusz Wieteska po 8 latach miał rozstać się z żoną. Od dawna nie pokazywali się wspólnie

Czytaj więcej >
Krystyna Rutkowska-Ulewicz, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Krystyna Rutkowska-Ulewicz zasłynęła rolą w "Niani". Do końca życia miała "apetyt na role"

Czytaj więcej >
Krzysztof Skiba

Życie Gwiazd

Krzysztof Skiba w pierwszym wywiadzie z młodszą o 26 lat partnerką. "To nie była łatwa decyzja"

Czytaj więcej >
Andzej Chyra

Życie Gwiazd

Wywiad Andrzeja Chyry przerwał jego syn. "Rodzinne nieporozumienie"

Czytaj więcej >