Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Jacek Jeschke

Jacek Jeschke

__Jacek Jeschke__ - polski tancerz reprezentujący najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Sześciokrotny mistrz Polski w tańcu towarzyskim. Urodził się 30 sierpnia 1991 w Kowarach, ma dwójkę rodzeństwa. Karierę taneczną rozpoczął w 2001 roku, a jego pierwszą partnerką była Magda Frey. W 2011 roku jego partnerką została Hanna Żudziewicz, z którą w następnych miesiącach wygrała Blackpool Dance Festival i Mistrzostwa Świata w Tańcach Standardowych. W 2016 został trenerem w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Zwyciężył w finale 5. edycji, tańcząc z Anną Kaczmarczyk. Na początku 2022 roku oświadczył się Hannie podczas wspólnej podróży do Włoch. 6 października 2022 roku na świat przyszła ich cóka, Róża. Wzrost: 190 cm, kolor włosów: blond, kolor oczu: brązowe.

Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke
18.02.2024 11:16 Słodka córeczka Żudziewicz i Jeschke narozrabiała na ślubie rodziców! Róża dała im do wiwatu

Hannę Żudziewicz i Jacka Jeschke połączyła wielka pasja. Oboje brali też udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Doczekali się córeczki Róży. Ostatnio podczas ich ślubu mała nieźle narozrabiała. 

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wzięli ślub w McDonalds
16.02.2024 21:15 Gwiazdy Polsatu wzięły ślub, a potem świętowały… w McDonald's. Przy okazji wydał się ślubny sekret Koterskiego i Leszczak

Kolejna znana para już po ślubie! Gwiazdy Polsatu powiedziały sobie “tak” w jeden z najpiękniejszych dni lutego. Po ceremonii swoje małżeństwo świętowali… w McDonald's!

Jacek Jeschke, Hania Żudziewicz
07.12.2022 09:07 Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz nie wzięli ślubu kościelnego, ale chcą ochrzcić córkę. Zdradzili reakcję księdza

Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz na początku października w mediach społecznościowych powiadomili o narodzinach córki, Róży. Para chce ochrzcić niemowlę i zdradziła, jak na brak ich ślubu zareagował ksiądz.Taneczny duet wspólnie doczekał się upragnionego dziecka, a o szczegółach porodu i pierwszych miesiącach życia dziewczynki opowiada w mediach społecznościowych. Niedawno para postanowiła włączyć Różę do kościoła za sprawą chrztu. Sami jednak nie mają ślubu, co mogło stanowić problem dla księdza.

Hanna Żudziewicz (2)
16.10.2022 07:53 Hanna Żudziewicz pokazała figurę 9 dni po porodzie. Nie możemy się napatrzeć

Niewiele ponad tydzień temu media obiegła radosna wiadomość. Na świat przyszła córka Jacka Jeschke, maleńka Róża. Teraz Hanna Żudziewicz pokazała, jak wygląda jej figura po ciąży. Aż trudno uwierzyć, że zaledwie 9 dni temu wydała na świat dziecko. Uwielbiana para trenerów z "Tańca z gwiazdami" kilka dni temu została szczęśliwymi rodzicami. Różyczka Jeschke przyszła na świat 6 października, a zdjęcie wykonane tuż po porodzie lotem błyskawicy obiegło media. Hanna Żudziewicz do tej pory regularnie chwaliła się ciążowym brzuszkiem. Teraz pokazała, jak jej figura wygląda 9 dni po porodzie.