Swiatgwiazd.pl
Barwy szczęścia

instagram.com/barwyszczescia.official

Jak Dzień Dziecka spędzają gwiazdy „Barw Szczęścia”

1 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Natalia Zambrzycka

Udostępnij:

Dziś świętujemy Dzień Dziecka. Z tej okazji poprosiliśmy gwiazdy serialu „Barwy Szczęścia”, aby podzieliły się z nami swoimi planami na spędzenie tego wyjątkowego dnia.Konrad Skolimowski i Jaś

Konrad Skolimowski, czyli serialowy Patryk, od niedawna jest szczęśliwym tatą małego Jasia. Chłopiec przyszedł na świat w styczniu ubiegłego roku, a zupełnie niedawno prasę obiegła wspaniała wiadomość o kolejnym potomku aktora, który przyjdzie na świat lada moment. Jak zatem Skolimowski spędza Dzień Dziecka?

- Z moim synkiem wybieramy się do parku w miejscowości, w której mieszkamy. Standardowo będą grane jakieś lody, zapiekanki i inne łakocie. Mamy w planach plac zabaw i pływanie łódką po stawie - mówi aktor odgrywający serialowego Patryka. - Jaś dostał też rano prezenty, mianowicie ubrania i pistolet na wodę, z którego oczywiście ucieszył się najbardziej. Zawsze świętujemy dzień dziecka rodzinnie, bardzo lubię wracać wspomnieniami do czasów, kiedy to sam byłem dzieckiem i móc poczuć się nim ponownie <śmiech>. W ten szczególny dzień chciałbym życzyć wszystkim pociechom, aby spędziły go jak najfajniej, a rodzicom, żeby odnaleźli tę dziecięcą radość, która jest w każdym z nas - dodaje z uśmiechem.

Izabela Zwierzyńska i Franek

Izabela Zwierzyńska, czyli serialowa Iwona, na co dzień spełnia się nie tylko w aktorstwie, ale również w domu, jako szczęśliwa mama Franka. Jakie plany na Dzień Dziecka ma ze swoją pociechą?

- Przede wszystkim z całego serca chciałabym życzyć wszystkim dzieciom, niezależnie od sytuacji, w jakiej są, żeby doświadczyły dzisiaj ciepła i radości. Żeby były szczęśliwe, dostały piękne prezenty i miały przy sobie kogoś bliskiego. Tym dużym dzieciom <śmiech>, życzę, żeby to dziecko w sobie obudzili, przypomnieli sobie, że ono tam było, dalej ciekawili się światem i tak jak robią to dzieci- nie przejmowali się tak bardzo wszystkim dookoła, a za to śmiali się codziennie. 

pjimage (10)

Aleksander Sikora: „Jedyna obawa, która przewijała się w mojej głowie, to pytanie: Czy podołam temu wyzwaniu?

CZYTAJ DALEJ

A jakie plany na dziś ma serialowa Iwona?

- Ja z Franusiem spędziłam dzisiaj absolutnie fantastyczny poranek, przytulając się i leniuchując. Nawet pozwoliłam mu dzisiaj długo pospać, przez co spóźniliśmy się chwilkę do przedszkola, w którym czeka na niego mnóstwo atrakcji, takich jak malowanie, przebieranie, zdjęcia.

Oczywiście w tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć też prezentów. 

-Po przedszkolu oprócz lodów czekać na niego będą prezenty- jego wymarzona ciuchcia i książeczki, a wieczorem spotykamy się z dziećmi moich przyjaciół. Przede wszystkim będzie dużo tulenia i absolutnie jestem dzisiaj cała tylko dla niego.

Agnieszka Mrozińska i Nadia

W "Barwach Szczęścia" Agnieszka Mrozińska wciela się w postać Marioli. Prywatnie natomiast jej życiu barw nadaje mała Nadia.

- Pogoda dopisuje, więc po szkole jedziemy z Nadią na wycieczkę rowerową. Mamy w planach zatrzymać się gdzieś na pyszne lody, a wieczorem wybieramy się do szkoły tańca, do której chodzi Nadia. Organizują specjalne zajęcia z okazji Dnia Dziecka, więc czeka nas imprezka <śmiech>. 

- Córa mega cieszy się z tego, że będzie miała okazję spotkać się z rówieśnikami. Z okazji tego pięknego dnia życzę wszystkim dzieciom, żeby jak najszybciej mogły cieszyć się powrotem do kolegów i koleżanek - dodaje odtwórczyni roli Marioli.

My również dołączamy się do życzeń, zarówno dla tych młodszych, jak i odrobinkę starszych dzieci.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Natalia Kukulska odpowiedziała na krytykę po koncercie TVP. Internauci komentują

  • Emilia Korolczuk wróciła do domu. Dumny tata trzyma małą Laurę na rękach

  • Monika Richardson i Konrad Wojterkowski zamieszkają razem. "Jest zachwycona"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Karolina Brzuszczyńska

Wywiady

Way Of Blonde: „Mam po prostu nadzieję, że ludzie się przyzwyczają do tego, że społeczność LGBT to ludzie, którzy są wokół nas”

Czytaj więcej >
Detektyw, osobowość telewizyjna.

Wywiady

Tylko u nas: Apel Krzysztofa Rutkowskiego do premiera ws. wycieku maili Dworczyka

Czytaj więcej >
Dawid_Nickel

Wywiady

Tylko u nas: Dawid Nickel opowiedział o kulisach filmu "Ostatni Komers"

Czytaj więcej >
Menadżerka Patrycji Markowskiej zdradziła nam, jak czuje się Grzegorz Markowski. Gwiazdor ma w planach jeszcze zaśpiewać

Wywiady

Patrycja Markowska zdradziła nam, jak czuje się Grzegorz Markowski. Gwiazdor ma w planach jeszcze zaśpiewać

Czytaj więcej >
Stanisław Pąk - wywiad

Wywiady

Tylko u nas: zebrano pieniądze na leczenie Stanisława Pąka. Inspirujący wywiad z aktorem

Czytaj więcej >

Wywiady

Iluzjonista z "Mam Talent" zdradził nam, jak wyglądają kulisy programu. "Była to nie lada przygoda"

Czytaj więcej >