Swiatgwiazd.pl Newsy Jak można było to przeoczyć?! Sukienka z Oscarów na Orłach! Pierwsza taka sytuacja w historii
fot. KAPiF, Instagram/ohvery_official

Jak można było to przeoczyć?! Sukienka z Oscarów na Orłach! Pierwsza taka sytuacja w historii

16 marca 2025

Nie tak dawno cały świat podziwiał gwiazdy na oscarowej gali oraz ich odświętne stylizacje. Polka zaprezentowała się w połyskującej kreacji, którą mogliśmy również zobaczyć na Orłach. Które gwiazdy postawiły na ten sam model sukni?

Oscary 2025

3 marca miała miejsce 97. ceremonia wręczenia Oscarów , czyli najbardziej prestiżowych nagród w świecie kina. Wydarzenie to było śledzone przez media na całym świecie, a fani i widzowie wyczekiwali wyników. Mieli oni również okazję podziwiać kreacje gwiazd, które jak co roku, zaskoczyły.

Wydarzenia takie jak Oscary czy polskie Orły są idealnym momentem na zaprezentowanie się w jak najlepszej wersji. Wiele gwiazd wykorzystuje ten moment, by zwrócić na siebie uwagę, a stylizacje sprawdzają się do tego idealnie. Mnóstwo celebrytów decyduje się zaskoczyć i zwrócić na siebie uwagę strojem. Nie było inaczej w przypadku reprezentantów Polski.

Oscary
Oscary, fot. John Locher/Associated Press/East News
Oscary 2025. Sala zamarła, gdy padło nazwisko Polaka. Przejmujące sceny
Tomasz Raczek ostro podsumował Oscary, mówi o "klęsce Hollywood"

Małgorzata Fudala na Oscarach w sukni polskiej marki

Małgorzata Fudala jest kostiumografką “Dziewczyny z igłą” . Na oscarowej gali pojawiła się w kreacji, od której trudno oderwać wzrok. Połyskującą suknię widać było już z daleka. To produkt polskiej marki Ohvery , który skradł serca kobiet.

Uwagę zwraca nie tylko oszałamiający błysk, ale również oryginalny krój oraz faktura materiału. Długa kreacja jest bowiem delikatnie prześwitująca , dzięki czemu subtelnie eksponuje nogi. Z kolei głęboki dekolt dodaje kobiecości, a przełamaniem jest cienka apaszka, wykonana z tego samego materiału.

Michalina Łabacz na Orłach

10 marca z kolei miała miejsce gala rozdania Orłów , na której również gwiazdy zaprezentowały się w wyjątkowych stylizacjach. Okazuje się, że Michalina Łabacz zdecydowała się na tę samą kreację , co Małgorzata Fudala.

Aktorka przykuła uwagę błyszczącą stylizacją, którą uzupełniła odważnymi i kontrastującymi butami . Zdecydowała się bowiem na czarne czółenka z niewielkim wycięciem na palec i zapięciem wokół kostki. Delikatny makijaż oraz naturalne fale uzupełniły look. Jak można było to przeoczyć? Poniżej zdjecia.

Oscary 2025. Polka olśniła na czerwonym dywanie. Miała jedną z najpiękniejszych kreacji
Oscary 2025. Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy. Kto zachwycił, a kto rozczarował?
Obserwuj nas w
autor
Magdalena Kaczmarska

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl
newsy tylko u nas foto telewizja lifestyle quizy