Dance Dance Dance Żródło: Kadr z programu "Dance Dance Dance"; screen youtube.com/roxiearchive

Jednej pary może zabraknąć na parkiecie "Dance Dance Dance". Powodem koronawirus

8 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Złe wieści dla fanów “Dance Dance Dance”. Jedna z par rozważa odejście z roztańczonego show, być może na wizji telewidzowie TVP nie ujrzą duetu już w najbliższy piątek. Powodem takiego obrotu spraw jest niebezpieczna dla organizmu infekcja, z jaką oboje musieli się zmierzyć. Los tanecznego duetu Olgi i Pawła wisi na włosku.

  • “Dance Dance Dance” wrócił na antenie po roku przerwy
  • Od samego początku show gotuje swoim fanom wiele emocji
  • Teraz los jednej z tanecznych par wisi na włosku
  • Nie jest jasne, czy zobaczymy Olgę i Pawła w najbliższym odcinku

“Dance Dance Dance” podbija serca telewidzów od 2019 roku. Śledzenie tanecznych postępów uczestników programu szybko przypadło odbiorcom do gustu, czego dowodem jest trwająca obecnie emisja 3. edycji programu. Podczas gdy jedni cieszą się widokiem znanych twarzy uśmiechających się z ekranu, drudzy rozkoszują się utworami muzycznymi z ulubionych filmów. W najbliższy piątkowy wieczór fani “Dance Dance Dance” mogą być jednak niepocieszeni. Wszystko z powodu komplikacji, które utrudniają ekipie realizację show praktycznie od samego początku.

“Dance Dance Dance” testował cierpliwość widzów jeszcze przed emisją

“Dance Dance Dance” wróciło do TVP po roku przerwy. Nic dziwnego, że liczne grono spragnionych rozrywki widzów z ochotą powitało wieść o emisji kolejnej edycji show, jaką ogłoszono podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji na początku 2021 roku.

Premiera show została zaplanowana na dzień 5 marca. Trudno wyobrazić sobie rozczarowanie na zaś zaopatrzonych w przekąski fanów, gdy okazało się, że przesunięto emisję pierwszego odcinka. Telewizja Polska pilnie zdecydowała się na taki ruch z powodu zagrożenia epidemiologicznego.

Na tym nie kończy się jednak lista doniesień dotyczących “Dance Dance Dance”, które na długo przed premierą show wzbudziły w fanach formatu skrajne emocje. Burzliwe początki miało również nowe jury programu - jego skład ogłoszono w połowie lutego podczas emisji magazynu śniadaniowego “Pytanie na Śniadanie”. Jak wiadomo, w 3. edycji show jurorskie fotele należą do Agustina Egurroli, Joanny Jędrzejczyk oraz Idy Nowakowskiej (w jej przypadku obyło się bez większych zaskoczeń).

Michał Wiśniewski zdradził, czym farbuje włosy. Zaspokoił ciekawość fanówMichał Wiśniewski zdradził, czym farbuje włosy. Zaspokoił ciekawość fanówCzytaj dalej

Wybór takiego trio od samego początku wzbudzał liczne wątpliwości ze strony widzów. Sugerowano między innymi, że Joanna Jędrzejczyk nie jest związana ze światem tańca od strony zawodowej; głosy sprzeciwu budził również znany choreograf - niektórzy byli ogromnie niezadowoleni z powodu odejścia Egurroli ze stacji TVN. Po premierze, jaka ostatecznie odbyła się na antenie TVP 19 marca, jurorzy wcale nie mają łatwiej - fani zarzucają im przede wszystkim zbyt surowe ocenianie występów.

Jedna para uczestników odpadnie “nadprogramowo”? Duet myśli o odejściu z programu

Na tym nie kończą się emocje związane z emisją 3. edycji “Dance Dance Dance”. Najnowsze docierające do mediów informacje mówią o tym, że odejście z show rozważa jedna z par. Olga Łasak i Paweł Cieślak być może nie zatańczą już w najbliższym odcinku programu.

Powodem takiej decyzji miałyby być konsekwencje choroby COVID-19, z jaką oboje musieli się swego czasu zmierzyć. Choć sama w sobie infekcja w ich przypadku należy już do przeszłości, uczestnicy “Dance Dance Dance” wciąż odczuwają jej nieprzyjemne skutki. Z relacji Olgi Łasak wynika, że osłabienie organizmu po zakażeniu niekiedy zaczyna wpływać również na psychikę.

- W pewnym momencie człowiek inaczej zaczyna układać sobie priorytety. Do teraz czuję powikłania i czasem mam dni, kiedy jest super, a czasami mam dni, w których jest tak źle, że to już zaczyna działać na psychikę - mówiła uczestniczka “Dance Dance Dance”.

Wciąż nie jest jasne, czy Olga Łasak i Paweł Cieślak pojawią się w najbliższym odcinku show. Przypominamy, że ten zostanie wyemitowany w piątek o 20:35 - po jego emisji najprawdopodobniej wszystko stanie się już jasne.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: SuperExpress, Pudelek, Wirtualne media, Onet

Następny artykuł