Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja lifestyle quizy O nas
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jego Justyna Kowalczyk kocha najbardziej. Rzadkie zdjęcie z synkiem w sieci
Magdalena Szymańska
Magdalena Szymańska 23.08.2026 20:16

Jego Justyna Kowalczyk kocha najbardziej. Rzadkie zdjęcie z synkiem w sieci

 Jego Justyna Kowalczyk kocha najbardziej. Rzadkie zdjęcie z synkiem w sieci
fot. KAPiF

Justyna Kowalczyk ponownie podzieliła się z internautami wyjątkowym momentem ze swojego życia prywatnego. Była mistrzyni olimpijska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które szybko zwróciło uwagę fanów i pokazało, jak ważne są dla niej rodzinne chwile. Fotografia wywołała falę ciepłych reakcji, a szczególne znaczenie ma również fakt, że już niebawem wydarzy się ważny moment związany z jej bliskim. Hugo wkrótce skończy 5 lat.

Niezwykłe zdjęcie z ukochanym synkiem na profilu Justyny Kowalczyk. Tak wygląda pięcioletni Hugo. Czy jest podobny do zmarłego tragicznie taty?

Justyna Kowalczyk samotnie wychowuje syna

Życie Justyny Kowalczyk zmieniło się w maju 2023 roku. Wtedy jej mąż, Kacper Tekieli, zginął w Alpach Szwajcarskich. Alpinista realizował projekt związany ze zdobywaniem alpejskich czterotysięczników. Do tragicznego wypadku doszło podczas zejścia z Jungfrau. Tekieli został porwany przez lawinę. 

Sportsmenka została sama z synem Hugo, który w chwili śmierci ojca nie miał jeszcze dwóch lat. Od tamtej pory Kowalczyk dzieli się w mediach społecznościowych wybranymi fragmentami ich codzienności. Wśród publikowanych materiałów pojawiają się także zdjęcia z wyjazdów i górskich wędrówek.

Góry pozostają ważną częścią życia Kowalczyk i jej syna. Była biegaczka narciarska zabiera Hugo na wspólne wyprawy, a kolejne kadry pokazują, jak chłopiec dorasta u jej boku. Kowalczyk nie publikuje jednak szczegółowych relacji z każdego momentu ich życia. 

Pokazuje przede wszystkim pojedyncze chwile, które sama chce zachować i udostępnić obserwującym. Tym razem uwagę zwróciło nie miejsce wyprawy, lecz zachowanie chłopca. Na najnowszym zdjęciu Hugo pojawił się razem z mamą, a fotografia uchwyciła bardzo czuły moment między nimi. Syn Kowalczyk spontanicznie pocałował ją w nos.

Zobacz także: Wywołał aferę na całą Polskę, a teraz ogłasza KONIEC. Skolim nie miał wyjścia

Justyna Kowalczyk pokazała syna

Na opublikowanej fotografii Hugo całuje Justynę Kowalczyk prosto w nos. Sportsmenka ma przymknięte oczy i szeroko się uśmiecha, przyjmując buziaka od syna. To właśnie ten prosty gest stał się najważniejszym elementem zdjęcia. 

Za jeden uśmiech! - brzmi podpis zdjęcia.

Kadr szybko spotkał się z życzliwym odbiorem obserwujących, którzy zwrócili uwagę przede wszystkim na relację widoczną na fotografii.

  • Trzeba chwytać i zapamiętywać te chwile, bo dzieci tak szybko rosną. Zdjęcie bardzo rozczulające.
  • Mieć syna to jest coś pięknego.
  • Buziaki od takiego wspaniałego faceta to wydarzenie. Fantastyczne zdjęcie.
  • Piękna miłość matki z synem.
  • Jaki już duży chłopak.
  • Syn jest bardzo podobny do swojego taty - spostrzegli komentujący.

Zobacz także: Latami wyśmiewano Jolę Rutowicz. Teraz żyje jak królowa i wygląda jak inna osoba

Justyna Kowalczyk: góry częścią jej życia

Kacper Tekieli zginął 17 maja 2023 roku w Szwajcarii. Do wypadku doszło, jak już wspominaliśmy, podczas realizowania przez niego wymagającego projektu alpinistycznego. Śmierć 38-letniego alpinisty była ogromnym ciosem dla jego najbliższych. Tekieli i Kowalczyk pobrali się w 2020 roku, a rok później urodził się ich syn. Hugo miał niespełna dwa lata, gdy stracił ojca.

Po śmierci męża Kowalczyk nie zrezygnowała z gór, a także stara się zaszczepić miłość do nich synkowi. 

W jej mediach społecznościowych można było zobaczyć kolejne wspólne wyprawy, podczas których Hugo poznawał górskie szlaki i towarzyszył mamie w aktywnym spędzaniu czasu. Najnowsze zdjęcie jest kolejnym kadrem z życia Kowalczyk i jej dziecka, choć tym razem to nie górski krajobraz znalazł się na pierwszym planie. Najważniejszy okazał się gest chłopca. Pocałunek w nos i reakcja uśmiechniętej mamy wystarczyły, by fotografia zwróciła uwagę internautów. Kowalczyk po raz kolejny pokazała w ten sposób jeden z prywatnych momentów spędzanych z synem.

Bądź na bieżąco - najważniejsze wiadomości z kraju i zagranicy
Google News Obserwuj w Google News
Magdalena Szymańska
O autorze
Magdalena Szymańska
Redaktor Swiatgwiazd
Dziennikarka portalu Swiatgwiazd.pl. Wcześniej przez 6 lat pracowała jako copywriter. Zajmowała się również social media marketingiem i zarządzaniem projektami. Ze Światem Gwiazd związana od 2024 roku.
Zobacz wszystkie artykuły autora >
Wybór Redakcji