Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Polska biegaczka narciarska, mistrzyni olimpijska i mistrzyni świata. Czterokrotnie stawała na najwyższym stopniu podium Pucharu Świata w biegach narciarskich.

Justyna Kowlaczyk i Kacper Tekieli
17.05.2024 08:22 Przejmujący wpis Justyny Kowalczyk w pierwszą rocznicę śmierci męża

Justyna Kowalczyk rok temu straciła męża. Kacper Tekieli zginął w górach podczas wspinaczki. W pierwszą rocznicę śmierci pogrążona w żałobie żona dodała przejmujący post.

Justyna Kowalczyk
17.03.2024 09:17 Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie ze zmarłym mężem. Okazja była szczególna. Łzy same cisną się do oczu

Justyna Kowalczyk w dalszym ciągu musi się zmagać z bólem po stracie męża, Kacpra Tekielego. Emerytowana biegaczka narciarska dodała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z ukochanym. Miała ku temu ważny powód. 

Justyna Kowalczyk
19.01.2024 08:20 Poruszające wyznanie Justyny Kowalczyk w dniu 41. urodzin. Boleśnie szczery wpis wzrusza do łez

Justyna Kowalczyk to jedna z najpopularniejszych Polek w świecie sportu. W ubiegłym roku media obiegła informacja o wielkiej tragedii, jej mąż – Kacper Tekieli zmarł podczas wyprawy w Szwajcarii. Był to ogromny cios dla kobiety, do tej pory ciężko jej się z tym pogodzić. We wzruszającym wpisie urodzinowym szczerze opowiedziała o swoich emocjach.

Justyna Kowalczyk
29.12.2023 22:56 „Jestem dumna, bo walczę”. Justyna Kowalczyk po śmierci męża zaciskała zęby, by na koniec roku wyrzucić to z siebie

Justyna Kowalczyk kończy rok przejmującym postem. Jej słowa są podsumowaniem przeżyć minionego roku. Co napisała?

Justyna Kowalczyk
03.12.2023 21:19 Mówili publicznie o jej mężu. Justyna Kowalczyk nie wytrzymała i zalała się łzami. Serce pęka!

Justyna Kowalczyk wciąż jest w żałobie po stracie męża. Tragiczna śmierć Kacpra Tekielego wstrząsnęła wszystkimi. Teraz alpinista został wspomniany publicznie. Wdowa nie wytrzymała tych emocji i przy wszystkich zalała się łzami.

Justyna Kowalczyk
23.11.2023 13:20 Smutny dzień dla Justyny Kowalczyk. W takich chwilach jeszcze bardziej tęskni za mężem

Justyna Kowalczyk przeżywa bardzo bolesny okres z powodu śmierci ukochanego męża. W mediach społecznościowych wielokrotnie wspominała o nim tysiącom obserwatorów. Tym razem upamiętnienie jego osoby przynosi biegaczce wyjątkowy ból. To ważny dzień w ich życiu.

Justyna Kowalczyk
17.11.2023 11:33 Minęło pół roku od śmierci męża Justyny Kowalczyk. Wspomina go w przejmującym wpisie

Justyna Kowalczyk sześć miesięcy temu przeżyła ogromną osobistą tragedię. Od tego czasu sporadycznie odzywa się do obserwatorów w mediach społecznościowych. Tym razem opowiedziała im o ogromnym bólu. Nie zabrakło zdjęcia ukochanej osoby.

Justyna Kowalczyk wyjawiła swoje plany, fot. KAPiF; instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli
11.11.2023 12:32 Justyna Kowalczyk chce zrobić to dla męża. "Będziemy z Hugonkiem gotowi". Przejmujące słowa

Justyna Kowalczyk straciła męża w tragedii, która wydarzyła się przed kilkoma miesiącami w Alpach Berneńskich. Gwiazda wyjawiła, w jaki sposób zamierza wkrótce uczcić pamięć swojego ukochanego. W przedsięwzięciu weźmie również udział synek pary.

Justyna Kowalczyk po śmierci męża podjęła ważna decyzję
02.11.2023 21:43 Justyna Kowalczyk po śmierci męża podjęła jedną decyzję, konsekwencje widać do teraz. Wciąż nie jest na to gotowa

Justyna Kowalczyk po śmierci swojego męża Kacpra Tekieliego podjęła ważną decyzję i ciągle się jej trzyma. Nie jest jeszcze gotowa na zmiany. O co chodzi?

Justyna Kowalczyk
25.09.2023 12:17 Poruszający napis na nagrobku Kacpra Tekielego. Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie, od którego pęka serce

Justyna Kowalczyk nadal przeżywa żałobę po mężu, który zginął podczas górskiej wspinaczki. W Polsce postanowiono uczcić jego pamięć tabliczką na Tatrzańskim Cmentarzu Symbolicznym. Ten widok ściska za serce.

Justyna Kowalczyk
06.09.2023 09:20 Justyna Kowalczyk odezwała się do fanów pierwszy raz po śmierci męża. Zrobiła dla niego coś wyjątkowego

Justyna Kowalczyk po raz kolejny przekazała internautom wiadomości o sportowych osiągnięciach. W poście otworzyła się przed nimi na temat ostatnich miesięcy. Strata ukochanego męża była dla niej ogromnym ciosem. 

Justyna Kowalczyk
03.09.2023 10:12 Justyna Kowalczyk świętuje urodziny syna. Pokazała zdjęcie, od którego łza może zakręcić się w oku

Życie Justyny Kowalczyk wywróciło się do góry nogami po śmierci męża. Choć od tragedii minęło już kilka miesięcy, internauci nadal nie mogą złożyć kondolencji gwieździe w mediach społecznościowych. Mimo to olimpijka podzieliła się z nimi radosną wiadomością. Serce ściska na widok zdjęcia.

Justyna Kowalczyk pamięta o zmarłym mężu, fot. instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli; KAPiF
06.08.2023 09:23 Justyna Kowalczyk nosi przy sercu coś wyjątkowego, ten symbol przypomina jej o mężu

Justyna Kowalczyk przeżywa żałobę po mężu, który zginął tragicznie w Alpach przed prawie trzema miesiącami. Gwiazda nosi przy sobie wyjątkowy symbol, który przypomina jej o zmarłym.

Kacper Tekieli
24.07.2023 21:17 Tak dziś wygląda grób Kacpra Tekielego. Uwagę zwracają liczne symbole, co oznaczają?

Choć od pogrzebu Kacpra Tekielego, męża Justyny Kowalczyk, minęło już trochę czasu, to jego śmierć wciąż porusza zarówno fanów, jak i całe środowisko wspinaczy wysokogórskich. Zdjęcia grobu alpinisty wywołują wielkie wzruszenie. Nie brakuje tam niezwykle pięknych symboli, upamiętniających jego karierę i pasje. Co znaczą poszczególne przedmioty?

Justyna Kowalczyk
22.07.2023 13:12 Justyna Kowalczyk o swojej "ucieczce". Pierwszy raz od dawna zwróciła się do internautów, zamieściła wymowne nagranie

Justyna Kowalczyk w ostatnim czasie przeżyła prawdziwą tragedię, gdy jej mąż zginął podczas jednej z górskich wypraw. Pomimo żałoby biegaczka nadal pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Po raz pierwszy od tragedii internauci usłyszeli jej głos w relacji.

Justyna Kowalczyk
18.07.2023 07:58 Nocny wpis Justyny Kowalczyk. To, co pokazała, wywołuje łzy

Mijają dwa miesiące od osobistej tragedii Justyny Kowalczyk. W mediach społecznościowych postanowiła podzielić się kolejnym postem poświęconym jej zmarłemu mężowi. Widok Kacpra Tekielego porusza do łez.

Justyna Kowalczyk nie chce rezygnować ze swojego sposobu życia, fot. instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli; KAPiF
03.07.2023 16:56 Mąż Justyny Kowalczyk zginął w górach, a ona tak radzi sobie po śmierci. Właśnie pokazała zdjęcie

Justyna Kowalczyk w maju straciła ukochanego męża i ojca jej dziecka, Kacpra Tekielego. Po odejściu mężczyzny, nie chciała zamykać się jednak w czterech ścianach, by przeżywać swoją żałobę. W mediach społecznościowych na bieżąco dokumentuje, czym zajmuje się obecnie w swoim życiu.

Justyna Kowalczyk
21.06.2023 20:40 Justyna Kowalczyk wyjawiła, jak radzi sobie ze złymi emocjami. Zamieściła imponujący wpis

Justyna Kowalczyk wciąż mierzy się z bólem po stracie ukochanego męża. Właśnie pokazała w sieci, jak radzi sobie z wszelkimi złymi emocjami. Ma na nie sposób, który z pewnością docenią jej fani, jednak ta metoda zdecydowanie nie jest dla wszystkich i wymaga ogromnej determinacji. 

Justyna Kowalczyk
15.06.2023 20:20 Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie ze szczytu, teraz rozwiewa wątpliwości. "To kompletnie debilne"

Jeden z postów Justyny Kowalczyk wywołał ogromne poruszenie w mediach. Po fali domysłów gwiazda sama zabrała głos w sprawie tego co chciała przekazać zdjęciem. Nadinterpretacja słów zakończyła się sporą dezinformacją.

Justyna Kowalczyk
13.06.2023 19:14 Justyna Kowalczyk opuściła Polskę, wraz z synem udała się w podróż. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie

Justyna Kowalczyk pochwaliła się fotografią ze swojego ostatniego wyjazdu. Sportsmenka odpoczywa wraz z synkiem Hugo wśród pięknych zabytkowych budowli. Gwiazda niedawno pożegnała swojego ukochanego męża Kacpra Tekielego. Od tej pory stara się spędzać jak najwięcej czasu ze swoim dzieckiem. Teraz zabrała synka na kolejną wspólną wycieczkę.

Justyna Kowalczyk
13.06.2023 09:39 Justyna Kowalczyk wyjechała i pokazała zdjęcia syna. "Genów nie oszukasz"

Justyna Kowalczyk po śmierci swojego męża Kacpra Tekielego wyjechała wraz z synkiem Hugonem do Aten. W swoich mediach społecznościowych opublikowała rozczulające zdjęcie przedstawiające dziecko podążające śladami ojca.Choć Justyna Kowalczyk opłakuje zmarłego ukochanego, nie zamyka się w domu i funkcjonuje dalej. Nie zrezygnowała też z górskich wypraw, które od czasu do czasu relacjonuje na swoim Instagramie.

Justyna Kowalczyk
11.06.2023 14:17 Na twarzy Justyny Kowalczyk w końcu zagościł uśmiech. Podzieliła się z fanami nowym zdjęciem

Justyna Kowalczyk na początku ubiegłego miesiąca przeżyła ogromną tragedię. W trakcie zejścia z jednego z alpejskich czterotysięczników w lawinie zginął jej mąż, Kacper Tekieli. Sportowczyni teraz pokazuje, w jaki sposób przeżywa żałobę po ukochanym.Już w trakcie pogrzebu Kacpra zarzekała się, że nie będzie zamykała się w domu, by płakać. Ukojenia szuka w inny sposób.

Justyna Kowalczyk
09.06.2023 16:09 Justyna Kowalczyk wspomina czasy ciąży. To piękne zdjęcie wykonał jej mąż

Justyna Kowalczyk mierzy się obecnie z ogromną stratą. Śmierć jej męża była bolesnym ciosem. Mistrzyni olimpijska wspomina chwile spędzone z Kacprem. Właśnie opublikowała niezwykłe dla niej wspomnienie: zdjęcie, które wykonał Tekieli, kiedy jeszcze była w ciąży.Hugo, syn pary, urodził się 2 września 2021 roku. Sportowczyni kilka lat wcześniej musiała mierzyć się z bólem po poronieniu, więc narodziny chłopca były dla niej szczególnie ważne.

Justyna Kowalczyk
03.06.2023 17:21 Justyna Kowalczyk wyjechała z synem po śmierci ukochanego męża. Wybrała zaskakujące miejsce

Justyna Kowalczyk dodała zdjęcie ze swojej najnowszej podróży. Polska biegaczka narciarska wyjechała w nietypowe miejsce. Razem ze sobą zabrała swojego synka Hugo.Sportsmenka ma za sobą niesamowicie trudny czas. Zaledwie kilka tygodni temu pożegnała swojego ukochanego męża Kacpra Tekielego. Mężczyzna zginął podczas góskiej wyprawy. Teraz gwiazda wyjechała w Tatry Wysokie.

Justyna Kowalczyk
03.06.2023 08:45 Justyna Kowalczyk opublikowała poruszający wiersz, te słowa na długo zapadają w pamięć

Justyna Kowalczyk zmaga się z żałobą po stracie ukochanego męża, który zginął tragicznie podczas wspinaczki górskiej. W swoich mediach społecznościowych opublikowała wymowny wiersz, który może być wyrazem jej żalu.Powrót do rzeczywistości i codziennego funkcjonowania bez wyjątkowego człowieka u boku, który towarzyszył jej przez ostatnie lata musi być dla Justyny Kowalczyk okropnie bolesny. Jej nowy wpis jest potwierdzeniem tego stanu.

Justyna Kowalczyk
02.06.2023 10:58 Justyna Kowalczyk z samego rana pokazała imponujące nagranie. Tak spędza wolny czas

Justyna Kowalczyk zmaga się z żałobą po tragicznej śmierci swojego męża, Kacpra Tekielego, który zginął podczas górskiej wspinaczki. Sama jedna nie rezygnuje z aktywności fizycznej, o czym przekonać mogli się obserwatorzy jej mediów społecznościowych.Kacpra Tekielego i Justynę Kowalczyk połączyła miłość do gór. Sportsmenka kontynuuje rozwijanie tej pasji. W piątek skoro świt wybrała się na wyprawę w Tatry.

Justyna Kowalczyk
01.06.2023 20:19 Justyna Kowalczyk opublikowała nagranie z synem dzień po pogrzebie męża. Wzruszający widok

Wiadomość o śmierci Kacpra Tekieliego wstrząsnęła całą Polską. Mężczyzna był wybitnym wspinaczem górskim, a prywatnie mężem Justyny Kowalczyk. Polska sportsmenka została sama z 1,5 rocznym synkiem Hugo. Ostatni czas był dla Justyny Kowalczyk wyjątkowo trudny. 30 maja odbył się pogrzeb jej męża. Dziś do sieci trafiło nagranie, jak spędza czas z synem. Kadry z ich wspólnych chwil ściskają za serce, gdy mamy świadomość, z czym musieli zmierzyć się w ostatnich dniach. 

Justyna Kowalczyk
01.06.2023 07:30 Justyna Kowalczyk zabrała głos po pogrzebie męża. "Byłam żoną najwspanialszego człowieka"

Justyna Kowalczyk po śmierci ukochanego przechodzi bardzo trudne chwile. Mimo to postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych niezwykłą, wzruszającą przemową, jaką wygłosiła na jego pogrzebie.Kacper Tekieli zginął 17 maja podczas zejścia ze szczytu Jungfrau. Jego pogrzeb odbył się 30 maja 2023 na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku. Teraz ukochana żona ujawniła poruszające szczegóły, dotyczące ich wspólnego życia oraz ostatnich dni męża.

  • 1
  • 2