Swiatgwiazd.pl
Joanna Koroniewska

TRICOLORS/East News

Joanna Koroniewska wspomina trudną przeszłość. Po śmierci matki została sama

29 Listopada 2021

(Ostatnia zmiana: 10 Grudnia 2021)

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Joanna Koroniewska razem ze swoim mężem Maciejem Dowborem często decydują się na zabawne wpisy w mediach społecznościowych. Od czasu do czasu aktorka zdradza jakiś szczegół ze swojego życia prywatnego swoim obserwatorom. Niedawno jednak gwiazda zdobyła się na poważne wyznanie. Joanna Koroniewska wyznała, jak wyglądało jej dzieciństwo, a także opowiedziała o problemach z zajściem w ciążę.

Joanna Koroniewska odpowiedziała na pytanie internauta. Przy okazji aktorka zwierzyła się, jak wyglądało jej dzieciństwo i czego nauczyła ją trudna sytuacja z młodzieńczych lat. Gwiazda wyznała także, z jakimi trudnościami walczyła, aby zostać mamą.

Joanna Koroniewska o śmierci mamy i wychowywaniu się bez ojca

Joanna Koroniewska jest niesamowicie aktywna w swoich social mediach. Gwiazda ma bardzo dobry kontakt z obserwatorami i czasami zdradza im pewne szczegóły swojego życia prywatnego. Ostatnio aktorka zorganizowała krótką zabawę na swoim InstaStory, podczas której odpowiadała na pytania nurtujące jej fanów. Jeden z nich zapytał Joannę Koroniewską, czy ma rodzeństwo. Odpowiedź aktorki zaskoczyła wszystkich. Gwiazda postanowiła zwierzyć się na temat swojego trudnego dzieciństwa. Okazało się, że mama artystki zmarła, gdy wykryto u niej nowotwór piersi.

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski pokazał urocze nagranie z synkiem. Widok zapiera dech

CZYTAJ DALEJ

- Nie mam rodzeństwa. Wychowywałam się bez ojca. Mama zmarła, kiedy byłam na studiach. Dlatego mam w sobie dużo pokory. Zdecydowanie wiem, co jest w życiu najważniejsze. W najtrudniejszych chwilach zawsze mówiłam sobie: "Aśka nie marudź, inni mają jeszcze gorzej. Jesteś zdrowa, masz głowę na karku i dasz sobie radę". Czasem w życiu jest tak, że nie możesz usiąść i się załamać, bo nikt nawet tego nie zauważy, a już na pewno ci nie pomoże — napisała na Instagramie Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska wyznała, czy ma kontakt z ojcem

Co więcej, podobno jakiś czas temu ojciec gwiazdy chciał nawiązać kontakt ze sławną córką. Mężczyzna wyjechał za granicę jeszcze przed przyjściem na świat Joanny Koroniewskiej. Aktorka, znana między innymi z roli w kultowym serialu TVP "M jak Miłość", wyznała, że nie utrzymuje z tatą żadnych kontaktów. Gdy portale zaczęły rozpisywać się o rzekomej odbudowie relacji między gwiazdą a jej ojcem, Joanna Koroniewska zdecydowała się poruszyć ten temat na swoim Instagramie.

-Drogi tato. Ten samolot już odleciał. Wiele lat temu. Życzę ci wszystkiego dobrego, po raz kolejny przypominając, że najlepiej kontaktować się z bliskimi osobiście, nie przez publikacje w gazetach, bo to najdobitniej świadczy o prawdziwych intencjach człowieka. Ja codziennie czytam wiadomości od wielu nieznanych mi osób w mediach społecznościowych, więc argument jakoby się przez lata nie dało, już niestety przestał istnieć — napisała wówczas Joanna Koroniewska na swoim profilu na Instagramie

Joanna Koroniewska i jej trudności z zajściem w ciążę

Co więcej, aktorka otworzyła się też na temat jej problemów z zajściem w ciążę. Gwiazda wyznała, że kiedy razem z mężem Maciejem Dowborem starali się o dziecko, lekarze nie dawali im żadnych szans. Joanna Koroniewska zdecydowała się na upublicznienie tej informacji, aby wesprzeć kobiety borykające się z podobnymi problemami. Małgosia z "M jak Miłość" wyznała, że chciała w ten sposób dodać otuchy paniom, które walczą z bezpłodnością oraz podobnie jak ona starają się o dziecko i nie mogą zajść w ciążę.

-Po pierwsze też mi nie dawno. Po drugie czasami wszystko, co nas dotyka, jest naprawdę po coś — wyznała Joanna KoroniewskaArtykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia
2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy
3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

Źródło: Instagram, Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?

Niebywałe, jak w młodości wyglądali aktorzy "M jak miłość". Niektórych ciężko rozpoznać

Slajd 1 z 5

Katarzyna Cichopek

W serialu "M jak miłość" Kasia Cichopek wciela się w postać Kingi, żony Piotrka Zduńskiego. Widzowie mogą śledzić jej wątek od samego początku. Obecnie Cichopek skupia się również na prowadzeniu "Pytania na śniadanie".

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Tadeusz Müller o pożarze domu. Wyjawił smutną prawdę nt. swojego majątku

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Łepkowska skomentowała rozstanie Kalskiej i Roznerskiego. "Nie będzie to łatwe"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Mucha udostępniła informację o kradzieży. Prosi internautów o pomoc

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Magdalena Stępień prosi fanów o wsparcie. "Oliwierek jest małym wojownikiem"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nagłe wyznanie Joanny Kurowskiej o rodzinnej tragedii. "Żyłam w poczuciu winy"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maurycy Popiel okradziony. Wystosował przejmujący apel do fanów

Czytaj więcej >