Swiatgwiazd.pl
Jolanta Kwaśniewska po kadencji męża

TRICOLORS/East News

Jolanta Kwaśniewska opowiedziała, jak potraktowano ją, gdy kadencja jej męża dobiegła końca

3 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Jolanta Kwaśniewska dopiero po latach opowiedziała, co spotkało ją krótko po tym, jak kadencja jej męża dobiegła końca. Gdy nadszedł czas wyprowadzki z pałacu prezydenckiego, była już pierwsza dama, była zasypywana pytaniami od najbliższych o to, c

  • Do dziś pozostaje ulubienicą Polaków

  • Jolanta Kwaśniewska opowiedziała, co spotkało ją po zakończeniu kadencji męża

  • Jak Kwaśniewscy spędzą tegoroczną Wielkanoc?

Chociaż kadencja Aleksandra Kwaśniewskiego dobiegła końca w 2005 roku. Jolanta Kwaśniewska do dziś jest uznawana za ulubioną pierwszą damę Polaków. 65-latka wciąż budzi ogromne zainteresowanie w opinii publicznej, a ku uciesze sympatyków, sama chętnie udziela wywiadów.

W czasie jednej z ostatnich rozmów żona byłego prezydenta RP zdradziła, co spotkało ją po zakończeniu kadencji. Najbliżsi znajomi nie szczędzili jej zgryźliwości.

Jolanta Kwaśniewska o uszczypliwych komentarzach kolegów

Kadencja Aleksandra Kwaśniewskiego trwała 10 lat. W tym czasie jego żona zjednała wokół siebie prawdziwą armię sympatyków, którzy podczas ostatnich wyborów głęboko wierzyli, że 65-latka zgłosi swoją kandydaturę.

W sieci nie brakuje również porównań obecnej pierwszej damy, Agaty Dudy, do Jolanty Kwaśniewskiej. Polacy stale podkreślają, żona Andrzeja Dudy jest wyjątkowo milcząca, co wzbudza dość skrajne emocje.

Ostatnio w rozmowie z portalem Współczesna.pl Jolanta Kwaśniewska wróciła pamięcią do czasów, gdy kadencja jej męża dobiegała końca. Jak zdradziła, musiała się wówczas zmierzyć z wieloma uszczypliwymi komentarzami ze strony kolegów.

Gdy skończyła się kadencja prezydencka męża, to rzeczywiście dość często znajomi pytali mnie: jak to teraz będzie? Będę musiała sama gotować, sama robić zakupy – czy ja sobie z tym poradzę? - wspominała dla portalu Współczesna.pl.

Kwaśniewska niespecjalnie jednak przejmowała się zgryźliwymi komentarzami. Jak podkreśliła, od zawsze razem z mężem dbała o to, by żyć według własnych zasad i w zgodzi z innymi.

Odpowiadałam wtedy, że ja nie muszę gotować, bo ja kocham gotować! Tak samo kocham robić zakupy i bywać z przyjaciółmi. Jako pierwsza dama miałam swoje pięć minut w życiu, ale to się skończyło. I w nowej rzeczywistości trzeba umieć się odnaleźć. Może dlatego, że zawsze staraliśmy się być z mężem przede wszystkim przyzwoitymi ludźmi? Wstaję rano i każdego dnia spokojnie mogę spoglądać w lustro - dodała.

Jak Kwaśniewscy spędzają tegoroczne święta?

Jakiś czas temu media donosiły o trudnych chwilach w życiu Kwaśniewskich, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem. Na szczęście byłej parze prezydenckiej udało się pokonać chorobę, co z kolei pozwoliło im w pełni cieszyć się z tegorocznych świąt wielkanocnych.

Kwaśniewscy bali się, że przez wirusa i zmieniające się obostrzenia świąteczne śniadanie będą zmuszeni zjeść wyłącznie we dwójkę.

Tradycyjnie spotykamy się w dużo większym rodzinnym gronie, ale drugi rok z rzędu to się nie uda. Wierzę, że na kolejną Wielkanoc będziemy organizować zlot rodzinny w Polsce - tłumaczył w rozmowie z Faktem Aleksander Kwaśniewski.

Los jednak się do nich uśmiechnął i umożliwił im spotkanie się w tym szczególnym czasie z córką oraz jej mężem. Do całej czwórki, która tym razem spędzi Wielkanoc w Szwajcarii, dołączy również siostra Aleksandra Kwaśniewskiego.

Córka z mężem są już z nami od jakiegoś czasu, do wielkanocnego stołu zasiądziemy z nimi oraz z moją siostrą - dodał Kwaśniewski.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Zbigniew Zamachowski ma nową ukochaną? Zakochał się w znanej aktorce

  • Wszyscy modlili się o Krzysztofa Krawczyka. Jest nagła wiadomość

  • Zenek Martyniuk zafundował synowi prezent. Cena jest kolosalna

Źródło: Jastrząb Post, Fakt

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >