Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski

Polityk. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1995–2005.

Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski
21.02.2024 07:32 Sekret Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich ujawniony. Była pierwsza dama pierwszy raz powiedziała o tym publicznie

Jolanta Kwaśniewska spędziła przy boku Aleksandra Kwaśniewskiego ponad 40 lat w małżeństwie. Duet związał się jeszcze przed objęciem roli prezydenckiej pary. Żona byłego prezydenta po raz pierwszy powiedziała o długo skrywanym sekrecie ich relacji. Teraz wszystko jest już jasne.

Nowy post Oli Kwaśniewskiej
03.12.2023 20:46 Ola Kwaśniewska wrzuciła do sieci czarno-białe zdjęcie z ojcem. Pełna emocji reakcja internautów!

Aleksandra Kwaśniewska wrzuciła na sieci czarno białe zdjęcie z ojcem. Co napisała w poście i dlaczego widzowie zareagowali tak emocjonalnie? Szczegóły.

Aleksander Kwaśniewski ma problemy ze zdrowiem
07.10.2023 17:26 Niepokojące wieści o stanie zdrowia Aleksandra Kwaśniewskiego: “Musi udać się na kolejny zabieg”

Aleksander Kwaśniewski nie pojawił się w Będzinie na konwencji wyborczej Lewicy. Ze sceny padły słowa wsparcia dla byłego prezydenta. Sprawy zdrowotne spowodowały, że nie mógł przybyć. Przemówił ze szpitala. Co się dzieje i w jakim jest stanie?

Aleksander Kwaśniewski
06.10.2023 08:09 Aleksander Kwaśniewski cierpi. Były prezydent nie może chodzić. Przykre, co go spotkało

Od pewnego czasu Aleksander Kwaśniewski przestał pojawiać się publicznie. Odwoływał ważne spotkania, a w kwestii jego samopoczucia wypowiadały się bliskie mu osoby. Okazuje się, że sprawa jest poważna. Były prezydent poddał się zabiegowi, podczas którego doszło do komplikacji.

Aleksander Kwaśniewski
29.09.2023 08:18 Aleksander Kwaśniewski przeszedł pilną operację. Doszło do komplikacji…

Aleksander Kwaśniewski jest po operacji. Niestety podczas zabiegu doszło do przykrych komplikacji. W jakim jest stanie? Co się z nim dzieje? To nie brzmi dobrze

Jaką emeryturę ma Aleksander Kwaśniewski? Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
12.09.2023 12:17 Jaką emeryturę ma Aleksander Kwaśniewski? Właśnie dostał podwyżkę

Aleksander Kwaśniewski skarży się na niską emeryturę. Były prezydent Rzeczypospolitej twierdzi, że jej wysokość nie starcza na utrzymanie rodziny. W związku z tym, polityk musiał znaleźć dodatkowe zajęcie.

Aleksandra Kwaśniewska komentuje stan zdrowia ojca, fot. KAPiF; Piotr Molecki/East News
23.08.2023 12:40 Aleksandra Kwaśniewska komentuje stan zdrowia ojca. Przejmujące słowa córki byłego prezydenta

Aleksander Kwaśniewski odwołał swoje wystąpienia ze względu na konieczność przejścia operacji. Sympatycy byłego prezydenta wstrzymali oddech. Teraz głos w sprawie jego stanu zdrowia zabrała jego córka, Aleksandra Kwaśniewska.

Aleksander Kwaśniewski
22.08.2023 21:39 Wstrząsające informacje o Aleksandrze Kwaśniewskim. Nagle znalazł się w szpitalu i przeszedł poważną operację. Jest oświadczenie!

Były prezydent Polski musiał nieoczekiwanie zmienić swoje dotychczasowe plany i zrezygnować z podróży. Wydano oświadczenie w sprawie jego samopoczucia. W najbliższym czasie możemy nie zobaczyć publicznie Aleksandra Kwaśniewskiego.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
16.03.2023 20:45 Zna ich każdy Polak, uchodzą za jedną z lepiej dobranych par. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są razem blisko 50 lat

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy przez wielu uważani są za najpiękniejszą polską parę prezydencką III RP. W przeciągu kariery męża pierwsza dama miała jednak przed sobą wiele wyrzeczeń. W jednym z wywiadów przyznała, że w pewnym momencie myślała, że polityka odbiera jej męża. Jolanta Kwaśniewska uchodzi za ikonę stylu i zawsze dbała o to, by jej mąż prezentował się równie znakomicie. Na przedstawionym zdjęciu, ciężko jednak byłoby postrzegać ich w taki sposób. 

Aleksander Kwaśniewski
19.11.2021 01:00 Aleksander Kwaśniewski prywatnie. Jaki jest były prezydent?

Aleksander Kwaśniewski jest znanym polskim politykiem i dziennikarzem. W ślady popularnego taty poszła także jego córka Ola Kwaśniewska, która podobnie jak on odnajduje się w dziennikarstwie i prowadzi obecnie program "Miasto Kobiet". Gwiazda ma niesamowity kontakt ze swoimi obserwatorami na Instagramie, gdzie często pokazuje fragmenty swojego życia prywatnego. To właśnie tam dziennikarka dodała zdjęcie z młodości jej taty. Niebywałe, jak Aleksander Kwaśniewski wyglądał za młodu.Ola Kwaśniewska znana jest ze swojej aktywności w social mediach. Dziennikarka często porusza tam tematy uważane za społeczne tabu, ale też dzieli się z fanami elementami swojego życia prywatnego. Teraz gwiazda pokazała, jak w młodości wyglądał jej tata Aleksander Kwaśniewski.

Ola Kwaśniewska
04.11.2021 01:00 Aleksandra Kwaśniewska zdradza, jak pandemia pokrzyżowała plany jej męża

Aleksandra Kwaśniewska od 2012 roku tworzy szczęśliwe małżeństwo z muzykiem, Jakubem Badachem. Małżonkowie zamiast na swoich karierach skupili się na pielęgnacji swojej relacji. Kwaśniewska wróciła jednak niedawno do telewizji, w której jest współprowadzącą programu Miasto Kobiet.Jak się okazuje, swoją karierę ponownie miał rozkręcić także jej mąż, ale plany pokrzyżowała mu pandemia.

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy
09.10.2021 02:00 Jolanta Kwaśniewska o swojej rodzinie. Odniosła się do kwestii alkoholu

Mimo że mąż Jolanty Kwaśniewskiej zakończył urzędowanie na stanowisku Prezydenta RP blisko 16 lat temu, była pierwsza dama do dziś pozostaje niezwykle popularną postacią. Od ponad dwóch dekad uchodzi za niekwestionowaną ikonę stylu, działalność charytatywna zaś niezmiennie jedna jej przychylność rzeszy Polaków. Mimo że była prezydentowa nie często jest aktywna medialnie, jakiś czas temu zdecydowała się udzielić wywiadu jednej z radiowych stacji. Poruszyła w nim między innymi temat spożywania alkoholu przez prezydenta.

jerzy-dziewulski
09.07.2021 02:00 Jerzy Dziewulski opowiedział o tragedii sprzed lat. „Mój brat został zamordowany”

Były ochroniarz Aleksandra Kwaśniewskiego, Jerzy Dziewulski, wypowiedział się na temat tragedii, do której doszło kilka dni temu w Stalowej Woli. Niespodziewanie wrócił do tragicznej śmierci swojego brata. Zdradził, że on także zginął w wypadku z udziałem pijanego kierowcy. Wstrząsająca relacja polityka obiegła sieć.Jerzy Dziewulski pracował jako szef ochrony prezydenta Aleksandra KwaśniewskiegoW czwartek na antenie Polsat News odniósł się do wypadku, do którego doszło w Stalowej Woli„Mój brat został zamordowany” – powiedział, wspominając rodzinną tragedię sprzed latJerzy Dziewulski jest znanym politykiem i policjantem. W latach 90. ubiegłego wieku pracował także jako szef ochrony Aleksandra Kwaśniewskiego, zajmując stanowisko doradcy prezydenta RP ds. bezpieczeństwa. Prywatnie przeżył niewyobrażalną tragedię.

Ola Kwaśniewska
29.06.2021 02:00 Ola Kwaśniewska stanęła w obronie ojca w "Dzień dobry TVN"

Wstrząsające wyznanie Oli Kwaśniewskiej podczas nagrania ,,Dzień Dobry TVN". Córka byłego prezydenta popłakała się, mówiąc o chorobie ojca. Wszystko uchwyciły kamery.Ola Kwaśniewska jest córką byłego prezydenta RP, Aleksandra KwaśniewskiegoDziennikarka niedawno wzięła udział w jednym z odcinków ,,Dzień Dobry TVN"Tam zwierzyła się z problemów z jakimi się zmaga ze względu na znanego ojcaChoć Aleksander Kwaśniewski pozostaje do dziś jednym z najlepiej ocenianych prezydentów Polski, jest również nieustannym obiektem żartów. Niedawno w popularnej śniadaniówce jego córka szczerze opowiedziała z czym muszą się zmagać. Nie obyło się bez łez.

Kwaśniewski
24.06.2021 02:00 Aleksander Kwaśniewski na zdjęciu z czasów młodości. Wtedy nawet nie marzył o byciu prezydentem

Aleksander Kwaśniewski do dziś pozostaje jednym z najcieplej wspominanych prezydentów. Niedawno jego córka wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie ojca z młodości. Internauci są zachwyceni.Aleksander Kwaśniewski sprawował funkcję prezydenta RP w latach 1995 - 2005Córka byłego prezydenta opublikowała w sieci zdjęcie ojca w latach młodościInternauci w komentarzach nie kryją zachwytuChoć od kadencji Aleksandra Kwaśniewskiego jako prezydenta mija już 16 lat, do dziś pozostaje szczególnie uwielbiany przez Polaków. Pod najnowszym zdjęciem, które opublikowała córka byłego prezydenta, fani zachwycają się nad młodym prezydentem. Wspominają również pozytywnie czasy jego prezydentury.

Niepokojące informacje ws. stanu zdrowia Aleksandra Kwaśniewskiego. Chodzi o powikłania po koronawirusie
13.05.2021 02:00 Niepokojące informacje ws. stanu zdrowia Aleksandra Kwaśniewskiego. Chodzi o powikłania po koronawirusie

Aleksander Kwaśniewski przebył zakażenie koronawirusemW dalszym ciągu odczuwa skutki i zmaga się z powikłaniamiJednym z nich jest mgła mózgowa, na którą nie ma lekarstwaAleksander Kwaśniewski w dalszym ciągu odczuwa skutki przebytego kilka miesięcy temu koronawirusa. Pojawiają się u niego problemy z pamięcią, jednak to nie wszystko. Jednym z większych problemów byłego prezydenta jest niemożność powrotu do pełnej sprawności fizycznej.

Aleksander Kwaśniewski opowiedział, jak przeszedł koronawirusa
05.04.2021 02:00 Aleksander Kwaśniewski skarży się na powikłania po koronawirusie: "były związane z nerkami i bólami mięśniowymi"

Aleksander Kwaśniewski powiedział jak się czuje po koronawirusieZdradził także, jak się czuł podczas chorobyByły prezydent przestrzega Polaków przed COVID-19Koronawirus uprzykrza nam życie już od niespełna półtora roku, a wielu znanych Polaków zdążyło przejść zakażenie. Jednym z nich jest były prezydent, Aleksander Kwaśniewski, który miał przyjemność gościć w dzisiejszym wydaniu programu "Tłit" na łamach Wirtualnej Polski, gdzie opowiedział, jak dziś się czuje.

Jolanta Kwaśniewska po kadencji męża
03.04.2021 02:00 Jolanta Kwaśniewska opowiedziała, jak potraktowano ją, gdy kadencja jej męża dobiegła końca

Do dziś pozostaje ulubienicą PolakówJolanta Kwaśniewska opowiedziała, co spotkało ją po zakończeniu kadencji mężaJak Kwaśniewscy spędzą tegoroczną Wielkanoc?Chociaż kadencja Aleksandra Kwaśniewskiego dobiegła końca w 2005 roku. Jolanta Kwaśniewska do dziś jest uznawana za ulubioną pierwszą damę Polaków. 65-latka wciąż budzi ogromne zainteresowanie w opinii publicznej, a ku uciesze sympatyków, sama chętnie udziela wywiadów.W czasie jednej z ostatnich rozmów żona byłego prezydenta RP zdradziła, co spotkało ją po zakończeniu kadencji. Najbliżsi znajomi nie szczędzili jej zgryźliwości.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy żegnają Izabellę Sierakowską
02.04.2021 02:00 Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy opublikowali nekrolog. "Wdzięczni jesteśmy za Jej obecność, aktywność i życzliwość"

Izabella Sierakowska nie żyjeByła autorką projektu liberalizującego ustawę aborcyjną w 1996 rokuJolanta i Aleksander Kwaśniewscy pożegnali posłankę w specjalnym nekrologuByła para prezydencka wyraziła wielki szacunek do zmarłej i podziękowali jej za wszystkie zasługi polityczne, poczynione Rzeczypospolitej Polskiej. Przyrzekli, że zawsze będą pamiętać o zmarłej.