Swiatgwiazd.pl > Newsy > Julia Sobczyńska została okradziona. Wydała pilne oświadczenie
Karol Osiński
Karol Osiński 24.03.2022 09:44

Julia Sobczyńska została okradziona. Wydała pilne oświadczenie

ważne różowe
instagram.com/topmodelpolskatvn

Finalistka "Top Model" Julia Sobczyńska napisała na swoim Facebooku niepokojącą informację. Jej konto na Instagramie zostało usunięte. Sama nie wie, dlaczego się tak stało, jednak złożyła oficjalną deklarację w tej sprawie.

W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie zawodową modelkę bez mediów społecznościowych. Nic dziwnego, że Sobczyńska zareagowała w ten sposób.

Julia Sobczyńska straciła konto na Instagramie

Kilka dni temu zakończyła się 10. edycja "Top Model". Zwyciężczynią została Dominika Wysocka, przed którą kreuje się wspaniała kariera zawodowa. Jednak nie można skreślać pozostałych uczestników, a szczególnie finalistki, którymi zostały także Julia Sobczyńska i Nicole Akonchong. Dla nieśledzących - był to pierwszy od 2013 roku finał, w którym udział wzięły same kobiety.

Każda z wymienionych regularnie prowadzi swoje media społecznościowe, co w dzisiejszych czasach jest całkowicie naturalne, jednak trzeba się liczyć z potencjalnymi nieprzyjemnymi niespodziankami. Niestety jedna z nich spotkała Julię Sobczyńską, która napisała na swoim Facebooku, że usunięto jej konto na Instagramie.

- Nie wiem, czy to zawiść ludzka, czy co, ale usunęli mi konto na Instagramie. Jeśli ktoś mnie nie lubi, wystarczy dać unfollow, a nie zgłaszać konto. Tyle  - napisała finalistka "Top Model".

Wszystko wskazuje na to, że jej profil niejednokrotnie był zgłaszany przez hejterów i antyfanów, zatem przedstawiciele Instagrama zdecydowali się na radykalne kroki, jednak czy było warto? Mamy szczerą nadzieję, że jak najszybciej wszystko wróci do normy, a Julia będzie mogła dalej prowadzić swoje konto.

Zobacz zdjęcie:

wpis Julii Sobczyńskiej
fot. facebook.com/julia.sobczynska.9

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Ruszyły najlepsze promocje roku. Warto się pospieszyć 2. Dorota R. usłyszała zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia 3. Złota Piłka 2021: niewiarygodne, z kim Robert Lewandowski pojawił się na gali

Źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: