Swiatgwiazd.pl

instagram.com/topmodelpolskatvn

Julia Sobczyńska została okradziona. Wydała pilne oświadczenie

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Karol Osiński

Finalistka "Top Model" Julia Sobczyńska napisała na swoim Facebooku niepokojącą informację. Jej konto na Instagramie zostało usunięte. Sama nie wie, dlaczego się tak stało, jednak złożyła oficjalną deklarację w tej sprawie.

W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie zawodową modelkę bez mediów społecznościowych. Nic dziwnego, że Sobczyńska zareagowała w ten sposób.

Julia Sobczyńska straciła konto na Instagramie

Kilka dni temu zakończyła się 10. edycja "Top Model". Zwyciężczynią została Dominika Wysocka, przed którą kreuje się wspaniała kariera zawodowa. Jednak nie można skreślać pozostałych uczestników, a szczególnie finalistki, którymi zostały także Julia Sobczyńska i Nicole Akonchong. Dla nieśledzących - był to pierwszy od 2013 roku finał, w którym udział wzięły same kobiety.

Każda z wymienionych regularnie prowadzi swoje media społecznościowe, co w dzisiejszych czasach jest całkowicie naturalne, jednak trzeba się liczyć z potencjalnymi nieprzyjemnymi niespodziankami. Niestety jedna z nich spotkała Julię Sobczyńską, która napisała na swoim Facebooku, że usunięto jej konto na Instagramie.

- Nie wiem, czy to zawiść ludzka, czy co, ale usunęli mi konto na Instagramie. Jeśli ktoś mnie nie lubi, wystarczy dać unfollow, a nie zgłaszać konto. Tyle  - napisała finalistka "Top Model".

Wszystko wskazuje na to, że jej profil niejednokrotnie był zgłaszany przez hejterów i antyfanów, zatem przedstawiciele Instagrama zdecydowali się na radykalne kroki, jednak czy było warto? Mamy szczerą nadzieję, że jak najszybciej wszystko wróci do normy, a Julia będzie mogła dalej prowadzić swoje konto.

Zobacz zdjęcie:

wpis Julii Sobczyńskiej
fot. facebook.com/julia.sobczynska.9

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Ruszyły najlepsze promocje roku. Warto się pospieszyć 2. Dorota R. usłyszała zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia 3. Złota Piłka 2021: niewiarygodne, z kim Robert Lewandowski pojawił się na gali

Źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Jerzy Skolimowski stracił młodszego syna i żonę. Życie nie rozpieszczało utalentowanego reżysera
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Michał Szpak przed występami wykonuje swój rytuał. Zdradził, co dzieje się za kulisami
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maciej Maleńczuk przed laty odsiadywał wyrok. Ze sceny w Sopocie wygłosił powód pobytu w więzieniu
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Znamy zwycięzców kolejnej edycji show, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maryla Rodowicz zrobiła show podczas sopockiego festiwalu. Na scenie pojawił się nawet Edward Miszczak
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]