Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja lifestyle quizy O nas
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kaczorowska i Rogacewicz wracają do "Tańca z Gwiazdami". Potężny zwrot tuż przed wielkim finałem
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 12.11.2025 17:02

Kaczorowska i Rogacewicz wracają do "Tańca z Gwiazdami". Potężny zwrot tuż przed wielkim finałem

Kaczorowska i Rogacewicz wracają do "Tańca z Gwiazdami". Potężny zwrot tuż przed wielkim finałem
fot. KAPiF

17. edycja “Tańca z Gwiazdami” emitowana na Polsacie chyli się ku końcowi, a emocje sięgają zenitu. Widzowie czekają na wielki finał, w którym okaże się, która z trzech par zdobędzie Kryształową Kulę. Tuż przed ostatnim odcinkiem “TzG” doszło do wielkiego zwrotu akcji, chodzi o Kaczorowską i Rogacewicza! 

"Taniec z Gwiazdami" i wielkie emocje

Jubileuszowy sezon “Tańca z Gwiazdami” to 17. edycja emitowana na antenie Polsatu. Od początku zapowiadała się ona jako pełna niespodzianek, a teraz wszystko nabiera rumieńców! Wielkimi krokami zbliża się finał, a od emocji aż kipi. Zaciętą rywalizację między uczestnikami “TzG” bacznie obserwują rzesze telewidzów.

W półfinale programu, który wyemitowano 9 listopada, znalazło się pięć par: Maurycy Popiel i Sara Janicka, Wiktoria Gorodecka i Kamil Kuroczko, Mikołaj "Bagi" Bagiński i Magdalena Tarnowska, Katarzyna Zillmann i Janja Lesar oraz Tomasz Karolak i Izabela Skierska. Dwie ostatnie pożegnały się z “Tańcem z Gwiazdami”. 

Oznacza to, że w wielkim finale 17. edycji “TzG” zobaczymy następujące duety: 

  • Maurycy Popiel i Sara Janicka, 
  • Wiktoria Gorodecka i Kamil Kuroczko, 
  • Mikołaj "Bagi" Bagiński i Magdalena Tarnowska.

Mówiąc o dobiegającym końca sezonie programu, nie sposób wspomnieć również o byłych już uczestnikach show: Agnieszce Kaczorowskiej i Marcinie Rogacewiczu. Gdy wychodzili na parkiet, ten aż płonął - podobnie zresztą jak sekcja komentarzy w mediach społecznościowych. Coraz odważniejsze i coraz bardziej zaskakujące choreografie, a także gorące momenty między tą dwójką - to wszystko sprawiało, że widzowie szeroko komentowali ich taneczne popisy i śledzili je z zapartym tchem. Nawet po odpadnięciu pary z “Tańca…” było o czym mówić!

Kaczorowska i Rogacewicz wracają do "Tańca z Gwiazdami". Potężny zwrot tuż przed wielkim finałem
Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz w TZG, fot. KAPIF

Udział Kaczorowskiej i Rogacewicza w "TzG"

W obecnej, jubileuszowej edycji show “Taniec z gwiazdami” uczestniczyła para, która od początku wywoływała wielkie zainteresowanie. Mowa rzecz jasna o Agnieszce Kaczorowskiej, tancerce i aktorce z “Klanu”, oraz Marcinie Rogacewiczu - aktorze.

Para wykonywała kolejne choreografie, a widzowie obserwowali także kulisy ich relacji i to, co działo się między nimi poza występami. Dla tej dwójki była to nie tylko czysta rywalizacja, ale i osobiste doświadczenie; zmagali się z krytyką i polaryzowali fanów “Tańca z Gwiazdami”. 

Przygoda Kaczorowskiej i Rogacewicza z programem zakończyła się w odcinku wyemitowanym na antenie Polsatu 26 października 2025 roku. W momencie pożegnania w studio panowała napięta atmosfera: para nie pojawiła się w na tradycyjnej transmisji live na Instagramie, co wywołało falę komentarzy. W sieci wrzało, a tuż po odpadnięciu Kaczorowska w emocjonalnej wypowiedzi przekazywała na antenie:

Jestem z nas dumna, przetrwaliśmy. (…) Możemy schować się wreszcie przed całym tym hejtem, którego doświadczaliśmy i który bardzo bolał. Ludzie, bądźcie dla siebie dobrzy, życzliwi.

Ich udział w programie zakończył się wcześniej niż wielu się spodziewało, ale o Kaczorowskiej i Rogacewiczu wciąż mówi cała Polska. Spekulowano, jakoby ta dwójka miała nie pojawić się na parkiecie w finale “Tańca z Gwiazdami”, tymczasem gruchnęły takie wieści! Podano najnowsze informacje z produkcji. Co za zwrot akcji! 

Kaczorowska i Rogacewicz wracają do "Tańca z Gwiazdami"

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz w “Tańcu z Gwiazdami” występowali jako para nr 7 i odpadli w siódmym odcinku trwającej edycji (przypomnijmy, że ogłosili także wspólny spektakl pod znamiennym tytułem “Siedem”). 

Bardzo ci dziękuję za twoją odwagę, za naszą odwagę, że zdecydowaliśmy się to zrobić pomimo tego, że weszliśmy w to prywatnie, co było cholernie trudne, daliśmy radę, przetrwaliśmy. Bardzo ci gratuluję postępu, tańczysz lepiej niż niejedna osoba tutaj, z czego jestem bardzo dumna - podkreślała aktorka i tancerka, żegnając się z programem.

Para nie pożegnała się z innymi uczestnikami “TzG” i nie uczestniczyła w transmisji na żywo w mediach społecznościowych, a także odwołała udział w nagraniu show “Kabaret K2. Jedziemy po bandzie”, które zaplanowano na dzień po tanecznym programie. Zaczęto spekulować, jakoby ta dwójka miała nie pojawić się w finale… Plotki podsycił fakt, że w kabarecie Polsatu pojawiły się tekturowe kukły z twarzami Kaczorowskiej i Rogacewicza. Czy w wielkim finale “Tańca z Gwiazdami” zobaczymy parę numer 7? Serwis Pudelek pochylił się nad tą sprawą i ustalił, co następuje: 

Nie było pewności, czy pojawią się na próbach - nie zgłosili wcześniej żadnej niedyspozycji, więc do ostatniej chwili wszystko pozostawało niewiadomą. W środowy poranek Marcin i Agnieszka, razem z pozostałymi parami, stawili się na nagraniach tzw. setek i kulis. Jeszcze dziś rozpoczną treningi do finałowego odcinka, który zobaczymy w niedzielę.

Według Pudelka w finałowym odcinku "Tańca"…" wystąpią również Ewa Minge oraz Maja Bohosiewicz, która zrezygnowała z udziału w show ze względu na kontuzję żeber.

Komu będziecie kibicować w wielkim finale?

Kaczorowska i Rogacewicz wracają do "Tańca z Gwiazdami". Potężny zwrot tuż przed wielkim finałem
Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz, fot. KAPiF
Bądź na bieżąco - najważniejsze wiadomości z kraju i zagranicy
Google News Obserwuj w Google News