Swiatgwiazd.pl
Karol Strasburger

TRICOLORS/East News

Karol Strasburger wyraził swoją wdzięczność wobec żony, która opiekuje się córeczką: "Budzi mój ogromny podziw"

26 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Karol Strasburger zgodził się udzielić wywiadu, w którym odniósł się do życia prywatnego. Mówił między innymi o swojej małżonce, Małgorzacie. Jak przyznał, ogromnie podziwia ukochaną za jej gotowość do poświęceń dla najbliższych, w szczególności dla małej córki Laury. Wyjawił również, co sądzi o Dniu Matki.

  • Prywatnie Karol Strasburger jest mężem i ojcem małej Laury

  • Z okazji Dnia Matki zgodził się opowiedzieć o ukochanej małżonce i jej poświęceniu dla rodziny

  • Przyznał również, że dopiero niedawno zmienił zdanie na temat święta wszystkich mam

Karol Strasburger od wielu lat spełnia się w roli prowadzącego popularnego formatu rozrywkowego TVP „Familiada”. Prywatnie prezenter jest mężem i ojcem. Choć zwykle Karol Strasburger pilnie strzeże swej prywatności, z okazji Dnia Matki, który wypada właśnie dziś, zgodził się uchylić rąbka tajemnicy.

Rodzina Karola Strasburgera

W 2019 roku Karol Strasburger poślubił Małgorzatę Weremczuk, którą poznał wiele lat wcześniej. Ślub nie był dla prezentera jedynym radosnym wydarzeniem we wspomnianym roku. Dwa lata temu media obiegła bowiem wieść o narodzinach jedynego dziecka gwiazdora TVP.

Informacje o narodzinach córki Karola Strasburgera i jego małżonki dotarły do mediów po fakcie. Małżonkowie, chcąc chronić swą prywatność, postanowili zachować radosne wieści dla siebie. O wszystkim powiadomił brat Małgorzaty Weremczuk.

Mężczyzna zamieścił wówczas post w social mediach, gdzie pochwalił się, że to właśnie on zostanie ojcem chrzestnym nowego członka rodziny. Córka małżonków otrzymała imię Laura. Co warto dodać, dziewczynka jest pierworodnym i jedynym dzieckiem Karola Strasburgera.

Krzysztof Krawczyk

Ksiądz zabrał głos w sprawie konfliktu w rodzinie Krzysztofa Krawczyka. "Możemy się jedynie modlić o spokój w rodzinie"

CZYTAJ DALEJ

Prowadzący „Familiady” w szczerych słowach o ukochanej

Z okazji Dnia Matki Karol Strasburger zgodził się opowiedzieć o tym, jak wygląda jego życie rodzinne od kuchni. Jak sądzi, jego małżonka była doskonale przygotowana do nowej macierzyńskiej roli jeszcze przed pojawieniem się Laury na świecie. Wyjawił, że Małgorzata Weremczuk niekiedy nie czuła się w ciąży najlepiej - mimo to nie poddawała się i dzielnie realizowała swój plan.

- Chciała, aby zdążyć ze wszystkim na czas i uchronić mnie przed ewentualną koniecznością zostania z jakimś kłopotem przed porodem. Poświęcała każdą chwilę, by przygotować nas, abyśmy odpowiedzialnie weszli w tę nową, najważniejszą rolę - relacjonuje Karol Strasburger.

Prezenter TVP nie ukrywa, że jest pełen podziwu dla poświęcenia małżonki. Ta, choć niekiedy zmęczona i pozbawiona sił, zawsze z przyjemnością opiekuje się córeczką.

- Budzi mój ogromny podziw, że dźwiga ciężar wychowania Laury. Ja, gdy zostaję z córką sam, to po kilku godzinach jestem wykończony, a ona ma to przez 24/h. Dba o wszystko i chce dla naszej córeczki jak najlepiej - zaznacza Karol Strasburger.

Prowadzący teleturniej „Familiada” powiedział również parę słów na temat Dnia Matki, który wypada właśnie dziś, 26 maja. Jak przyznaje prezenter, kiedyś uznawał to święto za przereklamowane. Po latach dostrzegł jednak, że jest ono wyjątkowe. Karol Strasburger wierzy w to, że na ogromne brawa zasługuje każda mama.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mateusz Damięcki jest w żałobie

  • "Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

  • TVP przekazało widzom ulubionego programu złą wiadomość

Źródło: SuperExpress, Onet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >