Swiatgwiazd.pl
Ślub od pierwszego wejrzenia

Kadr z 12 odcinka 5. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/player.pl

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o małżeństwie z Igą. "Czułem się zmanipulowany"

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Uczestnik programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" otworzył się przed kamerami. Chodzi o Karola, którego eksperci połączyli z Igą. Mężczyzna nie miał jednak nic miłego do powiedzenia na temat swojego związku; jak wyznał w finałowym odcinku, małżonka zraniła jego uczucia, zarzucając mu między innymi kłamliwość. Widzów, którzy wolą poczekać na premierę telewizyjną ostatniego odcinka reality show, ostrzegamy: artykuł zawiera spojlery.

  • Uczestnik „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wyjawił prawdę na temat swojego związku

  • Karol wyznał, że Iga zraniła jego uczucia

  • Z pozostałych dwóch przedstawionych w programie relacji tylko jedna przetrwała próbę czasu

Oparty na duńskim formacie program „Ślub od pierwszego wejrzenia” gości na antenie TVN7 (dawniej TVN) od 2016 roku, ciesząc się niemałą popularnością. W tym roku telewidzowie mogli śledzić dalsze losy dobranych przez psychologów par już po raz piąty. Kolejna odsłona reality show dobiega jednak końca. Choć telewizyjna premiera finału odbędzie się dopiero za tydzień, użytkownicy serwisu Player mogą zapoznać się z jego treścią już teraz.

Uczestnik „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wyznał prawdę o swoim małżeństwie

W 5. odsłonie „Ślubu od pierwszego wejrzenia” telewidzowie zapoznali się tradycyjnie z trzema połączonymi na potrzeby programu parami. Mowa o związkach małżeńskich Laury i Macieja, Izabeli i Kamila oraz Igi i Karola. To relacja ostatniej z par od początku wzbudzała największe emocje.

Związek Karola i Igi należał do tych burzliwych niemal od pierwszych odcinków. Między małżonkami dochodziło do wielu kłótni, nie mogli porozumieć się na wielu płaszczyznach. Fani programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” przeczuwali, że ta historia nie będzie miała swojego happy endu.

Jak wiadomo, szklane oko kamery nie zdołało wychwycić jednak wszystkich sytuacji, jakie miały miejsce w ich małżeństwie. Fani mogli zatem tylko domyślać się, jak naprawdę wyglądał związek Karola i Igi od kuchni. W ostatnim odcinku reality show Karol zdobył się jednak na szczere słowa, dzięki czemu uchylił nieco rąbka tajemnicy ze swojej perspektywy. Wiele mówi już samo to, iż decyzją mężczyzny było zakończenie małżeństwa.

[EMBED-1491]

Uczestnik „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie widział przyszłości u boku Igi. Jak relacjonował, gdy kamery znikały, między małżonkami często narastały kolejne spory, przez co Karol niekiedy ukrywał się przed partnerką. Mężczyzna czuje, że Iga zraniła jego uczucia.

- To były przykre słowa, dotyczyły mojej osoby: że kłamię, jestem osobą dwulicową. Czułem się zmanipulowany - tłumaczył uczestnik „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Iga zachowała przemyślenia dotyczące jej związku z Karolem dla siebie. Podjęła jednak inną decyzję i wyraziła chęć na kontynuowanie małżeństwa. Wyjaśniała, że wystąpiłaby o rozwód tylko wtedy, gdy byłaby w stu procentach pewna decyzji o rozstaniu.

Jak potoczyły się losy pozostałych uczestników reality show?

Małżeństwo Igi i Karola nie przetrwało eksperymentu przeprowadzonego na potrzeby programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. A jak potoczyły się losy pozostałych bohaterów reality show? Laura i Maciej, choć początkowo zgodnie wyrazili chęć na pozostanie w małżeństwie, po zakończeniu zdjęć ostatecznie nie ułożyli sobie wspólnego życia.

Jedynym trwającym do dziś małżeństwem jest to zawarte między Kamilem a Izabelą. Małżonkowie mają przechodzić ponoć kryzys, lecz, jak zgodnie twierdzą, chcą pracować nad związkiem i o niego zawalczyć.

[EMBED-1794]

[EMBED-1795]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek, Eska

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >