Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Rozenek

East News / TRICOLORS

Małgorzata Rozenek o śmierci dziadka. Do dziś nie może się z nią pogodzić

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek niedawno przyjęła pierwszą dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Zwróciła się krytycznie w kierunku koronasceptyków. Opowiedziała o rodzinnej historii. Gwiazda straciła bliską osobę.

  • Małgorzata Rozenek w jednym z wywiadów wyznała, że niedawno przyjęła pierwszą dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Gwiazda czuje się świetnie.

  • Celebrytka zwróciła się do koronasceptyków. Nie ukrywała oburzenia tak nieodpowiedzialną postawą w obecnej sytuacji.

  • Pani Małgorzata opowiedziała też o swoim osobistym doświadczeniu. Bliska jej osoba zmarła na koronawirusa.

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej popularnych celebrytek. Ostatnio gwiazda przyjęła pierwszą dawkę szczepionki. Nie ukrywa, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Opowiedziała też o śmierci bliskiej osoby, która zmarła przez koronawirusa. 

Małgorzata Rozenek zwróciła się do koronasceptyków 

W wywiadzie z portalem Plotek.pl, Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoich wrażeniach z przyjęcia szczepionki. Przyznała, że przez jeden dzień po szczepieniu czuła się źle, ale skutki uboczne szybko ustąpiły. Gwiazda nie ukrywała, że moralnie czuła się świetnie. Od dłuższego czasu czekała na możliwość zaszczepienia się. Teraz czuje się bezpiecznie. 

Przypomnijmy, że zarówno Małgorzata, jak i jej mąż Radosław Majdan przeszli koronawirusa, a teraz oboje bez wahania zdecydowali się na szczepienie. Widać, że pani Małgosia emanuje pozytywną energią. 

W rozmowie z portalem celebrytka zwróciła się do wszystkich tych, którzy podważają istnienie COVID-19. Gwiazda nie ukrywała swojego poruszenia. Przyznała, że każdy ma prawo wierzyć w różne rzeczy, ale wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się drugi człowiek. 

- Możesz wierzyć, w co chcesz, robić co chcesz, tylko nie w momencie, kiedy dzieją się takie rzeczy - mówiła w wywiadzie. 

Rozenek przez COVID-19 straciła bliską osobę 

W pewnym momencie rozmowy Małgorzata Rozenek postanowiła przywołać historię z życia prywatnego. Chociaż sama przyznała, że być może będzie tego żałować, zdecydowała się na wyznanie. 

- Może będę żałowała, że to mówię i może moja mama będzie zła, że to mówię, ale mój dziadek zmarł na COVID-19. Zmarł kilka miesięcy temu - zdradziła dziennikarzowi  Plotka. 

Gwiazda dodała, że przez warunki i obostrzenia sanitarne, jakie panują w szpitalach, jej dziadek musiał umierać sam. To było bardzo bolesne szczególnie dla jego córek, które ze względu na poważny stan zdrowia seniora, liczne dolegliwości towarzyszące i podeszły wiek, musiały liczyć się z tak tragicznym zakończeniem, a były świadome, że nie będą mogły mu w tym towarzyszyć. 

- Umierał sam i nikt go nie trzymał za rękę. Mam ciarki, jak o tym mówię [...], ale ja widzę rozpacz mojej mamy, jej sióstr undefined- mowiła pani Małgosia. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Krzysztof Krawczyk Junior pominięty w testamencie. Adwokaci zamierzają walczyć

  • Wspólne zdjęcie Edyty Herbuś i Michała Wiśniewskiego. Co ich łączy?

  • Agnieszka Dygant znów spotkała się z bliską jej osobą. Ważny moment

Źródło: Plotek.pl 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >