Swiatgwiazd.pl
Katarzyna Skrzynecka

Piotr Molecki/East News

Kasia Skrzynecka podzieliła się absurdalną sytuacją na lotnisku. "Zwariowałam ze śmiechu"

6 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się nietypową przygodą jaka ją spotkała gdy wracała z wakacji. Miała problemy z powrotem do domu.

Katarzyna Skrzynecka opisała na swoim Instagramie przezabawną historię jaka ją spotkała na lotnisku we Wrocławiu. Internauci są oburzeni zachowaniem linii lotniczych.

Katarzyna Skrzynecka na wakacjach

Katarzyna Skrzynecka jest popularną polską aktorką filmową, telewizyjną i teatralną. Od kilku lat związana jest z telewizją Polsat, gdzie jest jedną z jurorek w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Celebrytka jest także bardzo aktywna w sieci. Prowadzi popularny profil na Instagramie, gdzie często dzieli się swoimi prywatnymi zdjęciami czy przemyśleniami. Aktualnie obserwuje ją ponad 160 tysięcy internautów.

To tam podzieliła się niedawno relacjami ze swoich wakacji. Udała się na urlop do Grecji ze swoim ukochanym mężem oraz córeczką, Aliką. Na jej Instagramie znaleźć można wiele rodzinnych zdjęć znad plaży czy w malowniczych, śródziemnomorskich miasteczkach.

Okazuje się, że podczas powrotu spotkała ją nieprzyjemna sytuacja. Podzieliła się na swoim profilu absurdalną przygodą, jaka się je przydarzyła na lotnisku we Wrocławiu.

Małyszowie

Stefano Terazzino pojawił się na poprawinach u Małyszów. "Kierunek Wisła"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Absurdalny lot Katarzyny Skrzyneckiej

Niefortunna przygoda wydarzyła się aktorce już na samym półmetku powrotu do domu. Była już na lotnisku we Wrocławiu, skąd chciała przedostać się do Warszawy. Okazało się, że wbrew pozorom to był najtrudniejszy etap jej podróży. Skrzynecka weszła na stronę internetową, by załatwić kartę pokładową, ale nie było to takie łatwe jak się wydawało.

Jednak okazało się, że zrozumienie komunikatów na stronie graniczy z cudem. Podzieliła się w swoim poście na Instagramie najbardziej niezrozumiałymi komunikatami, przy wypełnianiu wniosku. Nie kryła jednak przy tym oburzenia tym językiem, czemu dała wyraz w swoim wpisie.

- POLSKIMI Liniami Lotniczymi LOT, lotem KRAJOWYM, z POLSKIEGO miasta do POLSKIEGO miasta (Warszawy), przełączyło mnie na POLSKIEJ stronie internetowej POLSKICH linii lotniczych, w języku POLSKIM (???) do weryfikacji dla POLSKICH Pasażerów…. ….  i CZYYYTAAM „TO” - napisała oburzona Skrzynecka.

Internauci podzielili oburzenie celebrytki. W komentarzach nie brakuje opinii, że sytuacja jest całkowicie absurdalna i nieprzyjemnie uprzykrzająca życie. Pojawiają się także głosy rozbawionych internautów.


Jak dobrze znasz Marylę Rodowicz?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się były mąż Maryli Rodowicz?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Agata Kulesza zmaga się z problemami zdrowotnymi. Córka bardzo się o nią martwi

  • Justyna Żyła pokazała zdjęcie z ukochanym. „Uwielbiam go”

  • Zdrowa opalenizna jak u gwiazd? Bez solarium, bez „smażenia się na słońcu”

źródło: JastrząbPost

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >