Katarzyna Bosacka Żródło: TRICOLORS/East News

Katarzyna Bosacka świętuje 24. rocznicę ślubu. Pokazała archiwalne zdjęcie

27 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Wczorajszy dzień był dla Katarzyny Bosackiej szczególny. Dziennikarka postanowiła uczcić go nie tylko prywatnie, ale również wspólnie z fanami, co udało jej się dzięki publikacji wyjątkowej archiwalnej fotografii na łamach social mediów. Prowadząca programów telewizyjnych z serii „Wiem, co jem” pokazała zdjęcie sprzed lat, gdzie cała w bieli wpatrywała się z miłością w człowieka, który miał stać się jej małżonkiem na długie dekady.

  • Katarzyna Bosacka świętowała kolejną rocznicę ślubu
  • Z tej okazji pokazała fanom fotografię wykonaną podczas uroczystości zaślubin
  • Od 24 lat jej małżonkiem jest były ambasador RP

Katarzyna Bosacka od lat podpowiada rodakom jak zdrowo się odżywiać, co zapewniło jej niemałą popularność. Dziennikarka chętnie udziela się także w sieci - internauci mogą spotkać ją w serwisie YouTbe oraz mediach społecznościowych. Ostatnio fani mieli okazję zapoznać się z Katarzyną Bosacką sprzed lat. Wszystko z okazji ważnej dla prowadzącej program „Wiem, co jem” prywatnej rocznicy.

Katarzyna Bosacka świętuje rocznicę ślubu

Wczorajszy dzień był dla Katarzyny Bosackiej wyjątkowy. Ponad 2 dekady temu dziennikarka postanowiła poślubić mężczyznę, z którym planuje spędzić resztę życia. Pod koniec kwietnia wypada rocznica ślubu prowadzącej „Wiem, co jem”.

W poniedziałek 26 kwietnia Katarzyna Bosacka i jej małżonek świętowali 24. rocznicę ceremonii zaślubin. Para pobrała się w 1997 roku i od tamtej pory jest niemal nierozłączna. Dziennikarka nie omieszkała podzielić się tą radosną wieścią z fanami, którym zaprezentowała zdjęcie sprzed lat w symbolicznej bieli.

- 26 kwietnia 1997 roku. Tłenty for!- cieszy się we wpisie Katarzyna Bosacka.

Grażyna Szapołowska pochwaliła się zdjęciem z córką. Wyglądają jak dwie krople wodyGrażyna Szapołowska pochwaliła się zdjęciem z córką. Wyglądają jak dwie krople wodyCzytaj dalej

24 lata temu czujny fotograf uchwycił małżonków w podniosłym momencie składania przysięgi. Dzięki publikacji możemy przekonać się, że w tym najpiękniejszym dniu Katarzyna Bosacka przystroiła fantazyjne upięcie białymi kwiatami. Obok tej publikacji fani nie mogli przejść obojętnie, w sekcji komentarzy natychmiast posypały się gratulacje i odniesienia do własnych rodzinnych rocznic.

- Wszystkiego najlepszego. Ps. Witam w klubie, ja wychodziłam za mąż 1998 ta sama fryzurka i te same kwiaty we włosach...ach to były czasy - wzdycha jedna z komentujących.

Co warto dodać, Katarzyna Bosacka i jej małżonek doczekali się czwórki dzieci. Para wychowała dwie córki i dwóch synów: Jana, Marię, Zofię i Franciszka.

Komu dziennikarka powiedziała przed laty „tak”?

Wielu może zastanawiać się, komu 24 lata temu Katarzyna Bosacka przysięgała małżeńską miłość. Okazuje się, że wybranek prowadzącej program „Wiem, co jem” częściowo podziela zawodowe upodobania małżonki. Marcin Bosacki zajmuje się bowiem między innymi dziennikarstwem.

Przez pewien czas Marcin Bosacki pełnił również ważną funkcję ambasadora RP. Z tego powodu rodzina zamieszkała w Kanadzie, gdzie pracował małżonek Katarzyny Bosackiej. Sprawował tę funkcję od 2013 do 2016 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Następny artykuł