Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kazimierz Marcinkiewicz zadebiutuje w MMA. Fani: "Myślałam, że to żart"
Marta Idzikowska
Marta Idzikowska 15.04.2021 02:00

Kazimierz Marcinkiewicz zadebiutuje w MMA. Fani: "Myślałam, że to żart"

Kazimierz Marcinkiewicz
PAWEL DABROWSKI/East News
  • Kazimierz Marcinkiewicz spróbuje swoich sił w MMA

  • Na Instagramie relacjonuje przygotowania do walki

  • Fani nie dowierzają, że były premier przeszedł tak ogromną przemianę

Kazimierz Marcinkiewicz pełnił funkcję premiera w naszym kraju w latach 2005-2006. Były polityk jest postacią barwną i kontrowersyjną, a głośno było o nim nie tylko ze względu na działalność w szeregach Prawa i Sprawiedliwości.

W 2009 roku ożenił się z Izabelą „Isabel” Olchowicz, a ich miłość przez długi czas była gorącym tematem wielu gazet i portali plotkarskich - para chętnie pozowała do zdjęć i opowiadała o łączącym ich uczuciu. Gdy pomiędzy małżeństwem doszło do rozpadu pożycia, rozpoczęła się batalia sądowa, podczas której dochodziło do niezwykle przykrych dla obydwu stron incydentów.

Kazimierz Marcinkiewicz będzie walczył w MMA. Kolejne niespodziewane wydarzenie w życiu byłego premiera

Jakiś czas temu kraj obiegły informacje o nowej pasji byłego premiera, który tym razem postanowił podjąć wyzwanie i zmierzyć się ze sportem, z którym zwykle nie kojarzymy wysokich rangą urzędników państwowych.

Otóż Kazimierz Marcinkiewicz spróbuje swoich sił w... MMA! Trudno uwierzyć, że dawny polityk będzie teraz bił się na ringu, i to nie z byle kim, bo z samym Rafałem Collinsem. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca i, co ważne, dochód z niego przekazany zostanie na szczytny cel - pomoc potrzebującym dzieciom.

W wywiadzie z portalem Onet.pl 61-latek stwierdził, że nie interesują go opinie innych osób, sugerujące, że z jego przeszłością nie wypada porywać się na tego typu przedsięwzięcia. Z dumą weźmie udział w walkach, a przygotowania do nich relacjonuje na swoim koncie na Instagramie.

Kazimierz Marcinkiewicz i przygotowania do walki. Fani nie dowierzają

Jak się okazuje, Kazimierz Marcinkiewicz jest szczególnie podekscytowany osobą, która przygotowuje go do owocnej walki. Jest to Robert Złotkowski, który trenuje Jana Błachowicza.

Były premier zachwycił się możliwością pracy z wymagającym profesjonalistą, pod którego skrzydłami ma nadzieję stać się prawdziwym bokserem! Jak tłumaczy, ma w sobie dużo sportowego zacięcia i wytrzymałości, ale musi popracować nad techniką.

Internauci obserwujący poczynania Kazimierza Marcinkiewicza głównie wyrażają dużo wsparcia i życzą powodzenia na ringu. Znajdują się też tacy, którzy myśleli, że jego przygoda z MMA to... żart.

- Tak, ma pan sprawność, wytrzymałość itd... ale wszystko do pierwszego strzału - skomentował jeden z fanów mężczyzny. Trzymacie kciuki za przyszłego boksera?

Zdjęcie pochodzi z oficjalnego konta na Instagramie Kazimierza Marcinkiewicza, @marcinkiewiczkaz, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć z przygotowań do walki MMA.

Zdjęcie pochodzi z oficjalnego konta na Instagramie Kazimierza Marcinkiewicza, @marcinkiewiczkaz, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć z przygotowań do walki MMA.

Zdjęcie pochodzi z oficjalnego konta na Instagramie Kazimierza Marcinkiewicza, @marcinkiewiczkaz, gdzie możecie zobaczyć więcej zdjęć z przygotowań do walki MMA.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com/marcinkiewiczkaz

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: