Swiatgwiazd.pl
Top Model

Jan BIELECKI/East News

Kiedy finał "Top Model 11"? O nagrodę główną w programie na żywo zawalczą trzy osoby

23 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

Wielkimi krokami zbliża się finał 11. edycji programu "Top Model". Każda z edycji cieszy się dużą popularnością wśród widzów, którzy chętnie komentują poczynania uczestników. Nie da się ukryć, że niektórym z nich produkcja otworzyła drzwi nie tylko do show-biznesu, ale także światowej kariery. Kiedy poznamy zwycięzcę najnowszej odsłony programu?

Już niebawem Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wraz z telewidzami staną przed nie lada zadaniem wyłonienia zwycięzcy "Top Model 11". O miano najlepszego modela powalczy trzech uczestników, a werdykt poznamy podczas transmisji na żywo.

11. edycja "Top Model"

Do tej pory nie tylko zwycięzcy, ale także ambitni uczestnicy poprzednich edycji "Top Model" udowodnili, że program jest doskonałym sposobem, by zaprezentować się w branży modelingowej nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Dotychczas tytułowe miano otrzymali między innymi: Zuza Kołodziejczyk, Katarzyna Szklarczyk, Dawid Woskanian oraz Dominika Wysocka.

Mimo kilkunastu edycji producenci dbają o to, aby widzowie nie mogli narzekać na nudę. W każdej z odsłon na uczestników czekają wyjątkowe, nierzadko wymagające zadania. Pobyt w domu modeli i modelek urozmaicają im również odwiedziny specjalnie zaproszonych gości znanych z show-biznesu i branży modelingowej.

Już niebawem zakończy się 11. edycja "Top Model", która również odbiła się szerokim echem w sieci. Jesteśmy pewni, że podczas emisji, każdy widz znalazł swojego faworyta, któremu kibicował podczas paneli jurorskich.

Iwona Pavlović EA

Poznali się na imprezie. "Wojtek był z żoną, ja byłam z mężem". Historia miłości Iwony Pavlović i Wojciecha Oświęcimskiego

CZYTAJ DALEJ

Kiedy odbędzie się finał "Top Model 11"?

Ostatni odcinek 11. sezonu "Top Model" zostanie wyemitowany już 7 grudnia 2022 roku. Jak zawsze, widzów czekają emocje na żywo, bowiem TVN zapewni transmisje z pokazów, ocen jurorów oraz występów gości specjalnych, które odbędą się tego wyjątkowego wieczoru.

To wtedy dowiemy się, kto otrzymał tytuł kolejnego top modela lub top modelki i wygrał rywalizację z pozostałymi uczestnikami. O to miano powalczy troje najlepszych początkujących modeli, którzy na tle innych wyróżniali się przez cały czas trwania programu. Nagrodą jest kontrakt ze znaną agencją modelingową, sesja okładkowa do magazynu Glamour oraz 100 tysięcy złotych.

Transmisja na żywo rozpocznie się 7 grudnia 2022 o godzinie 21.35, oczywiście na antenie TVN. Oprócz trójki najlepszych uczestników zaprezentują się osoby, które z programem pożegnały się wcześniej oraz specjalni goście zaproszeni na tę okoliczność.

Joanna Krupa Michał Piróg

Jan BIELECKI/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła

  3. Doda po raz pierwszy pokazała swojego nowego partnera. Znają go fani Doroty Gardias

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

fot. Pierre Teyssot / SplashNews.com/EAST NEWS

Tak kibicują polskie WAGs. Lewandowska zdecydowała się na długą podróż, większość została w kraju

Za nami pierwszy mecz reprezentacji Polski na zorganizowanych w Katarze mistrzostwach świata. Wiemy, w jaki sposób polskie WAGs kibicowały swoimi ukochanym. Tylko niektóre zdecydowały się na daleką podróż.

Zobacz galerię >

Czy wiesz, jaki znak zodiaku mają gwiazdy? To wiele mówi o ich charakterach

Pytanie 1 z 9

Maciej Kurzajewski to zodiakalny...

źródło: glamour.pl

Tagi:

Kamila SabatowskaAutor

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Czytaj więcej >
fot. Olaf Lubaszenko, "Festiwal Gwiazd - konferencja", 2015/06/16, KAPiF/Anna Mucha, "Niewidzialna wojna - premiera filmu", 2022/09/29, KAPiF, Jan Nowicki, "Jan Nowicki - Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Jana Nowickiego: Adrianna Biedrzyńska, Anna Mucha, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni

Czytaj więcej >
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >
Paulina Sykut-Jeżyna, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Paulina Sykut-Jeżyna na 30-leciu Polsatu. Wszyscy spoglądali na jej kreację

Czytaj więcej >