Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda po raz pierwszy pokazała swojego nowego partnera. Zakochani wybrali się na rajskie wakacje
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 23.11.2022 12:02

Doda po raz pierwszy pokazała swojego nowego partnera. Zakochani wybrali się na rajskie wakacje

Doda
Pawel Wodzynski/East News

Już od jakiegoś czasu w sieci zaczęły pojawiać się pogłoski, że Doda jest szczęśliwie zakochana. Sama artystka przestała im zaprzeczać i coraz chętniej dzieli się ze swoimi fanami wydarzeniami z życia, podczas których towarzyszy jej ukochany. W końcu w social mediach po raz pierwszy pokazała swojego partnera.

Dorota Rabczewska ma za sobą niełatwą przeszłość, jeśli chodzi o życie uczuciowe, co sama często podkreśla. Mając dość życia w pojedynkę wzięła nawet udział w programie "Doda. 12 kroków do miłości", który miał pomóc jej znaleźć tego jedynego. Jednak podczas finału artystka zdradziła, że szczególne miejsce w jej sercu jest już zajęte przez kogoś innego.

Doda szczęśliwie zakochana

Choć żaden z mężczyzn, których Doda poznała przed kamerami nie sprawił, że jej serce mocniej zaczęło bić, kobieta niedawno znalazła taką osobę poza programem. Jej fani od razu zauważyli, że nowa relacja uskrzydla ich idolkę i gołym okiem widać, że w końcu jest szczęśliwa.

Kiedy tylko gwiazda zdradziła, że jest zakochana, od razu zaczęły pojawiać się domysły, kim jest jej szczęśliwy wybranek. Mimo że sama przez pewien czas dbała o to, aby nie zdradzić choćby jego wyglądu, ku uciesze fanów, w końcu coraz śmielej zaczęła pokazywać co nieco w swoich social mediach.

Kim jest nowy partner Dody?

Teraz Doda pochwaliła się na swoim Instagramie, że wraz z ukochanym udali się na rajskie wakacje. Co więcej, dodała nawet ich pierwsze wspólne zdjęcie, na którym pozują w takich samych strojach i kapeluszach pośród otaczających ich palm.

Choć gwiazda oficjalnie nie potwierdziła tożsamości partnera, a także nie pokazała jego twarzy, czujni internauci mają już swój typ. Otóż część z nich uważa, że mężczyzna to były partner Doroty Gardias – niejaki Dariusz. Niektórzy zaobserwowali nawet, że na jego instagramowym profilu pojawiają się relacje z podobnymi widokami, jakie można zaobserwować na zdjęciach Rabczewskiej.

Pod pierwszym wspólnym zdjęciem Dody i jej partnera szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość z nich to życzenia szczęścia i wzajemnej miłości. Wszyscy mają głęboką nadzieję, że kobieta w końcu znalazła prawdziwą miłość, której tak długo szukała.

- Nieważne gdzie, ważne że uśmiechnięta;

- Ale się cieszę Twoim szczęściem, pozdrowionka dla Was;

- Widoki nieziemskie, w zasadzie oba, pierwszy i drugi plan, idealnie – cieszą się szczęściem Dody jej fani.

EN 01536848 0014
Pawel Wodzynski/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Na planie polskiego serialu doszło do wypadku, aktorka poważnie ucierpiała. "Potrzebuję kciuków"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

źródło: party.pl