Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda w ogniu krytyki po ostatnim odcinku swojego show. Nie chodziło o miłość? "Wielkie rozczarowanie"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.11.2022 17:37

Doda w ogniu krytyki po ostatnim odcinku swojego show. Nie chodziło o miłość? "Wielkie rozczarowanie"

Doda
Kadr z: "Doda. 12 kroków do miłości", Polsat (2022)

Wczoraj został wyemitowany ostatni, finałowy odcinek programu "Doda. 12 kroków do miłości". Show zakończył się w bardzo zaskakujący sposób. Piosenkarka nie znalazła ukochanego spośród dwunastu kandydatów, ogłosiła jednak, że jej serce jest zajęte. Teraz fani zarzucają jej fałsz, a samemu formatowi bycie ustawką w jednym, konkretnym celu.

Rabczewska spotkała się w show Polsatu z dwunastką mężczyzn. Żaden jednak nie sprawił, że jej serce zabiło mocniej. W finałowej odsłonie programu wyznała jednak, że nie żałuje udziału, bo pozwoliło jej to poznać swoje potrzeby na nowo. Telewidzowie mają jednak swoją teorię.

"Doda. 12 kroków do miłości": zarzuty widzów

Moje serce jest już zajęte. Jestem zakochana. Uczucie między nami narodziło się po programie. Dało mi dużo myślenia, jak ten program wiele u mnie zmienił. Pozamykał mi różne klapki w głowie, pootwierał zupełnie nowe. Dał mi przestrzeń na narodzenie się zupełnie innego rodzaju relacji i dlatego nie żałuję ani chwili – ogłosiła wczoraj Doda.

Zarówno te słowa wokalistki, jak i jej zachowanie w poszczególnych odcinkach sprawiły, że widzowie zaczęli snuć teorie na temat ich zdaniem rzeczywistego celu show. Zaskakujące wyznanie wywołało dodatkową falę frustracji.

Rabczewska stwierdziła, że format pozwolił jej na "znalezienie w sobie klucza, którym się źle posługiwała, a niekoniecznie męża pośród tych dwunastu". Internauci uważają jednak, że całość była jedynie ustawką, mającą wypromować nową płytę Dody.

Warto dodać, że 21 października miała miejsce premiera nowego albumu piosenkarki. "Aquaria" sprzedaje się jak świeże bułeczki. Wczoraj, dokładnie w godzinie emisji ostatniego odcinka, miała z kolei premiera teledysku do jednego z utworów na krążku, "Wodospady". W dodatkach, jakie można było obejrzeć na portalu Polsatu widać też, jak Doda śpiewa swoją piosenkę w programie.

Teorie internautów: "Doda. 12 kroków do miłości" to promocyjna ustawka?

Pod wpisami na oficjalnych profilach społecznościowych programu zawrzało. Internauci komentują: "No cóż, było wiadomo, że na 99% nie zwiąże się z żadnym z uczestników programu, wszystko było pięknie odegrane. Już po fragmentach jej wypowiedzi w kolejnych odcinkach [...] można na pierwszy rzut oka było poznać, że wszystko było przez nią pięknie zagrane, nawet jej oburzenie, łzy, złość na psychologa".

Od początku to było wiadome, że to farsa, nie jestem zaskoczona.

– Kto nie wierzył, że to ustawka zrobiona wyłącznie dla pieniędzy, ten musiał być mocno ograniczony umysłowo.

– Zrobiła wszystkich w konia włącznie z widzami.

– Program zrobiony typowo pod promocję płyty i z myślą tylko o sobie.

Chwyt marketingowy na promocje nowej płyty i cyk Doda nagle się zakochała i to nie w żadnym kandydacie z programu. Dlaczego mnie to nie dziwi.

Doda poszła do tego programu tylko po to, aby wypromować swoją płytę i przypomnieć o sobie, taki był jej cel od samego początku.

– Przecież ten cały program był tylko po to żeby wypromować jej płytę. A większość myślała, że serio kogoś znajdzie w TV, ustawka haha.

– Cały ten program był tylko promocją płyty Dody.

– Cały ten program od samego początku miał jeden cel – promocję najnowszej płyty. [...] Jaki sens miało stwarzanie fasady, że ma zbudować z kimś relację na bazie wykreowanej sytuacji? A są na to dowody, chociażby spotkanie z jednym kandydatem, który mówił, że produkcja ustaliła, że ma przyprowadzić ze sobą córkę – piszą wzburzeni internauci.

A co wy sądzicie o tej sytuacji?

Zobacz zdjęcia i film:

Doda
Kadr z: "Doda. 12 kroków do miłości", Polsat (2022)
Doda
Kadr z: "Doda. 12 kroków do miłości", Polsat (2022)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Gwiazda TVN ogłosiła radosne wieści. Właśnie się zaręczyła, pokazała imponujący pierścionek

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Doda