Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wzruszona Doda poinformowała o kolejnym sukcesie zawodowym. Czekała na to od lat
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.10.2022 08:53

Wzruszona Doda poinformowała o kolejnym sukcesie zawodowym. Czekała na to od lat

Doda
instagram.com/dodaqueen

Doda ma bardzo wybuchowy charakter, ale wrażliwość pokazuje dosyć rzadko. Tymczasem piosenkarka właśnie opublikowała nagranie, w którym odsłoniła silne emocje. Zalewając się łzami, wzruszona podzieliła się z fanami bardzo ważną dla siebie wiadomością.

21 października premierę ma czwarty solowy album studyjny Rabczewskiej o tytule "Aquaria". Znalazły się na niej utwory w stylistyce dance. Właśnie pojawiły się wspaniałe wieści, dotyczące singla, reklamującego album, jaki miał premierę w lipcu tego roku.

Doda zalała się łzami na Instagramie

7 lipca 2022 Rabczewska wydała singiel "Melodia ta". Piosenka jest słodko-gorzką opowieścią o niełatwej miłości. Od tego czasu w serwisie YouTube doczekał się już grubo ponad 7 milionów wyświetleń. To jednak nie jest największy sukces piosenkarki. Przebój ten jest obecnie najczęściej graną piosenką w polskich radiostacjach.

To nie koniec dobrych informacji. Związek Producentów Audio-Video ZPAV przyznał singlowi złotą płytę. Oznacza to, że utwór "Melodia ta" został płatnie pobrany 25 tysięcy razy lub też odsłuchany w serwisach streamingowych tak wiele razy, by przynieść autorowi zysk rzędu 50 000 zł.

Rabczewska postanowiła podziękować oddanym fanom za ich zainteresowanie jej muzyką. Zamieściła na Instagramie nagranie, w którym nie kryje łez. Widać, że jest ogarnięta wielkimi emocjami. Drżącym, rwącym się głosem mówi "Nie mogę w to uwierzyć. Dziękuję wam".

Nowa płyta Dody

Sama płyta "Aquaria" jeszcze przed premierą, jaka odbędzie się za kilka dni, podbija listy sprzedażowe. W pewnym momencie zniknęła nawet ze sklepów internetowych, ponieważ została wyprzedana.

Wcześniej złotą płytę zapewniły Rabczewskiej dwa inne single, które znalazły się w nadchodzącym albumie. Były to "Fake love", wydany jeszcze w 2021 roku, oraz "Don’t Wanna Hide", który promował film "Dziewczyny z Dubaju". Wróży to ogromny sukces samemu krążkowi.

Wystar­czająco silna, by ut­rzy­mać sta­tek i tak delikatna by prze­lecieć przez palce. Dostosowuje się kształtem do otoczenia, a mimo to z biegiem czasu zmienia kształt wszystkiego – czytamy w oficjalnym opisie płyty.

Jesteście ciekawi nowego albumu solowego wokalistki?

Zobacz zdjęcia:

Doda
Doda, fot. instagram.com/dodaqueen

Doda
Doda, fot. instagram.com/dodaqueen
Doda
Doda, fot. instagram.com/dodaqueen
Doda
Doda, fot. instagram.com/dodaqueen
Doda
Doda, fot. instagram.com/dodaqueen

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

3. Ania Lewandowska pokazała się bez grama makijażu. Zaniemówiliśmy, jedna rzecz od razu rzuca się w oczy

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Tagi: Doda