Swiatgwiazd.pl
Marta Malikowska Skazana, fot. kadr z wywiadu

fot. Świat Gwiazd

"Skazana". Marta Malikowska o atmosferze na planie i wypadku przy pracy. "Dostałam w zęby od Agaty"

22 Listopada 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Niedawno premierę miał drugi sezon uwielbianego przez widzów serialu "Skazana". Z tej okazji porozmawialiśmy z jedną z głównych gwiazd produkcji TVN. Marta Malikowska zdradziła nam, jaka atmosfera panowała na planie i otworzyła się na temat wypadku, który przytrafił jej się podczas kręcenia jednej ze scen.

Kryminalno-obyczajowy serial TVN od początku cieszy się ogromną sympatią telewidzów. Po świetnym przyjęciu pierwszego sezonu, nikogo nie dziwi fakt, że stacja zdecydowała się kontynuować serię o przygodach niesłusznie oskarżonej sędzi i zaproponowała fanom kolejne wydanie produkcji.

Teraz jedna z gwiazd produkcji udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o wypadku, który przydarzył się na planie. Marta Malikowska w rozmowie ze Światem Gwiazd nie ukrywała, że odniosła kilka obrażeń.

Marta Malikowska uległa wypadkowi na planie serialu "Skazana"

Gwiazda pojawiła się w wielu kultowych filmach i serialach. Mogliśmy oglądać ją między innymi w takich produkcjach, jak "Przebacz", "Żyć nie umierać", "Córki dancingu" czy "Ślepnąc od świateł". Nie da się jednak ukryć, że największa popularność przyniosła jej właśnie rola Agaty Strzeleckiej, ukrywającej się pod pseudonimem "Kosa" w serialu "Skazana".

W rozmowie z nami Malikowska postanowiła ujawnić kilka faktów zza kulis serii. Okazało się, że aktorka uległa wypadkowi podczas kręcenia jednej ze scen.

Jak wiemy serial, opowiadający historię niesłusznie skazanej kobiety, pełen jest emocjonujących zwrotów akcji i agresywnych scen zza krat. Podczas jednej z takich sytuacji, wcielająca się w postać "Kosy" gwiazda odniosła poważne obrażenia. Jak sama mówi, prawie doszło do wybicia jej zęba przez towarzyszącą jej wtedy aktorkę. Wszystko z powodu kręconej przez artystki sceny bójki.

– Robiąc scenę walki, a my kobiety dosyć tego nie potrafimy, zdarzył się taki wypadek, że dostałam w zęby od Agaty [Kuleszy – przyp. red.] i mam uszkodzoną jedynkę. Ona jest cała, ale korzeń został uszkodzony. Ja walczę o tę jedynkę, żeby nie mieć implanta i potrzebuję kciuków od ludzi, żebym jednak miała swojego zęba – wyznała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Tom Grabowski

Tom Grabowski w szczerym wywiadzie o "40 kontra 20". Tylko nam opowiedział o kulisach programu i rozwodzie z żoną

CZYTAJ DALEJ

"Skazana": Marta Malikowska szczerze o atmosferze na planie serialu

Gwiazda wyjawiła również, jak wspomina pracę na planie drugiego sezonu popularnego serialu TVN. Okazało się, że zarówno ona, jak i inni odtwórcy ról nie mogą narzekać na atmosferę za kulisami serii. Jak wyznała w rozmowie z naszym portalem, reżyser pozwalał aktorom na dużą swobodę oraz możliwość spontanicznego zachowania na planie i improwizacji. Wszystko to, nie tylko motywowało ich do lepszej pracy, ale też poprawiało stosunki między członkami ekipy produkcyjnej.

Marta Malikowska dodała, że od początku wiedziała, że nagrywany przez nią serial odniesie duży sukces, a to z powodu świetnie dobranej obsady aktorskiej i doświadczonego reżysera. Po zobaczeniu, kto będzie pracował nad produkcją, nie wahała się ani chwili i od razu zgodziła na udział w serialu.

 Wiedziałam, że "Skazana" jest skazana na sukces. Już na poziomie scenariusza i jak zobaczyłam, kto będzie reżyserował i kto będzie grał, to wiedziałam, że to jest wymarzona praca. Nawet, jak się jakieś niefajne rzeczy wydarzyły, na przykład ja miałam jeden mały wypadek, to jest nic w porównaniu do tego, jaka jest atmosfera na planie – wyznała.

Zobacz wywiad:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła

  3. Karol III planował zaręczyny z Kamilą już pół wieku temu. Jedna rzecz stanęła na przeszkodzie, dalej był już tylko dramat trzech osób

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, fot. TRICOLORS/East News; TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Podsumowanie afery Cichopek-Kurzajewski-Smaszcz. Kto zaczął, kto przesadził, jak to się skończy?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą. Informacja ta pojawiła się w ich mediach społecznościowych 7 października. Od tamtej chwili w środowisku show-biznesu nie mówi się o niczym innym. Tym bardziej że w całą sprawę wmieszała się była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz. Kobieta podała nawet datę, od której miały rzekomo rozpocząć się zdrady. Całe zamieszanie robi się coraz bardziej zagmatwane. Postanowiliśmy uporządkować wszystkie wątki.

Zobacz galerię >

Skandale wszech czasów. Co wiesz o największych aferach w polskim show-biznesie?

Pytanie 1 z 6

Bogusław Linda i Erwin Wencel byli wieloletnimi przyjaciółmi. W 2013 roku Wencel ujawnił, co było przyczyną rozpadu relacji. Jaki podał powód?

Tagi:

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: martynaa2112@gmail.com

Podobne artykuły

fot. Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons, cropped

Życie Gwiazd

Dziennikarka oskarża Donalda Trumpa o gwałt. To skutek rewolucyjnej ustawy, która właśnie wchodzi w życie

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

"Dzień dobry TVN". Filip Chajzer "straszy" blondem po powrocie z wakacji, fani bezlitośni. "20 lat więcej"

Czytaj więcej >
Tomasz Raczek i Marcin Szczygielski na 54. Międzynarodowych Targach Książki, 21/05/2009, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Tomasz Raczek i Marcin Szczygielski są parą od blisko 30 lat. Na początku ukrywali swoją miłość

Czytaj więcej >
Król Karol III, książę Harry, Meghan Markle

Życie Gwiazd

Netflix przygotował serial o księciu Harrym i Meghan Markle. Znamy datę premiery

Czytaj więcej >
Beata Tyszkiewicz, Andrzej Wajda

Życie Gwiazd

Beata Tyszkiewicz ma córkę z Andrzejem Wajdą, ale to z młodszą łączy ją wyjątkowa wieź. "Miłość bezwarunkowa"

Czytaj więcej >
Olga Bołądź, fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Olga Bołądź została sama jeszcze w ciąży. Wcześniej spotykała się z wieloma polskimi aktorami

Czytaj więcej >