Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest Edyta Zając? Była żona Jakuba Rzeźniczaka jest związana z aktorem "Na Wspólnej" i "Pierwszej miłości"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 07.03.2023 10:55

Kim jest Edyta Zając? Była żona Jakuba Rzeźniczaka jest związana z aktorem "Na Wspólnej" i "Pierwszej miłości"

Edyta Zając
fot. KAPiF

Edyta Zając to modelka, która rozpoczęła swoją karierę już jako nastolatka. Współpracowała z największymi markami na świecie, a dziś jest prowadzącą randkowego programu "True Love". Prywatnie jest związana z przystojnym aktorem, co jeszcze warto o niej wiedzieć? 

Pierwszym mężem 34-latki był piłkarz Jakub Rzeźniczak, para rozstała się, gdy na jaw wyszło, że piłkarz ma dziecko z inną kobietą. 

Kim jest Edyta Zając?

Pochodząca z Łodzi modelka rozpoczęła karierę w wieku 13 lat z agencją New Age. Brała udział w tygodniach mody dla największych marek w branży, m.in. Roberta Cavalli czy Mary Katrantzu. Współpracowała z Moschino i polskimi projektantami Dawidem Wolińskim, Robertem Kupiszem czy Łukaszem Jemiołem. 

W 2014 roku wystartowała w konkursie Miss Polonia, zakwalifikowała się nawet do finału, który później został odwołany. W 2017 roku pojawiła się w drugiej edycji programu "TVN Agent–Gwiazdy", a trzy lata później wygrała jedenastą edycję programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" u boku Michała Bartkiewicza. 

Blanka poinformowała, czy zrezygnuje z Eurowizji. Gorzkie oświadczenie: "Zabrano mi piękny moment"

Edyta Zająć i Jakubem Rzeźniczak: małżeństwo

Edyta Zając była związana z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem, którego poślubiła 11 czerwca 2016 roku. Para postanowiła się rozwieść w 2020 roku, gdy się okazało, że piłkarz ma dziecko z inną kobietą. Były mąż modelki skakał z kwiatka na kwiatek, aż w końcu poślubił Paulinę Nowicką pod koniec ubiegłego roku. 

W sierpniu 2022 roku 34-latka potwierdziła związek z aktorem Michałem Mikołajczykiem. Ich związek nie jest aż tak medialny, jak relacje jej byłego męża. Zakochani długo nie potwierdzali plotek o swoim związku. 

Edyta Zając prowadzi program "True Love"

Od 27 lutego modelka sprawdza się w roli prowadzącej program "True Love" na antenie TVN7. Jest to kolejny rozrywkowym program o miłości i randkowaniu, w którym single poszukują swojej drugiej połówki. Podczas Ceremonii Prawdy, zostają poddani testowi, aby sprawdzić, jakie są ich prawdziwe intencje. Nie ma w nim miejsca na tajemnice, intrygi czy kłamstwa. 

Edyta Zając.jpg
fot. KAPiF
Edyta Zając (2).jpg
fot. KAPiF