Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 30.04.2021 02:00

Kim jest mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska
TRICOLORS/East News
  • W 2008 roku Małgorzata Kożuchowska poślubiła młodszego o 9 lat dziennikarza

  • Dziś Bartłomiej Wróblewski zajmuje się własnym biznesem

  • Małżonek jest dla aktorki największym oparciem

Małgorzata Kożuchowska zasłynęła między innymi z roli Hanki w produkcji TVP „M jak Miłość”. W późniejszych latach kariera aktorki dynamicznie się rozkręcała, a producenci zadbali o to, by Kożuchowskiej nie zabrakło odbiorcom na ekranie. Gwiazda występowała w filmach pełnometrażowych („Listy do M. 2” czy „Bad Boy”) oraz serialach telewizyjnych („Rodzinka.pl”, „Druga szansa”, „Motyw”). Nic dziwnego, że mimo najszczerszych chęci przy takiej popularności Małgorzacie Kożuchowskiej nie udało się ukryć tożsamości mężczyzny, z którym postanowiła spędzić życie.

Wiemy, kim jest małżonek Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska czekała na „tego jedynego” do 2006 roku. Poznała wówczas Bartłomieja Wróblewskiego, który okazał się o dziewięć lat młodszym wybrankiem jej życia.

Para trafiła na siebie w niecodziennych okolicznościach. Aktorka poznała przyszłego małżonka w Watykanie. Oboje przebywali tam z uwagi na uroczystości pogrzebowe św. Jana Pawła II. Podczas gdy Małgorzata Kożuchowska wciąż pojawiała się w tym czasie jako Hanka, serialowa ukochana Marka Mostowiaka, Bartłomiej Wróblewski trudnił się dziennikarstwem.

Po pół roku budowania związku Małgorzata Kożuchowska pokazała się z partnerem publicznie, co nastąpiło podczas gali wręczenia Telekamer Teletygodnia. Ich uczucie zostało oficjalnie przypieczętowane niedługo potem.

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski powiedzieli sobie „tak” dnia 30 sierpnia 2008 roku. W 2014 roku doczekali się syna Jana Franciszka, który przyszedł na świat w październiku. Dziś małżonek aktorki przygodę z pracą w roli dziennikarza ma już za sobą; obecnie Bartłomiej Wróblewski zajmuje się rozwijaniem własnej działalności.

Choć małżonkowie występują publicznie niezwykle rzadko, dzięki ich paru publicznym wyjściom możemy przekonać się, jak wygląda wybranek aktorki. Bartłomiej Wróblewski to wysoki mężczyzna o ciemnych włosach. Okazję do zapoznania się z osobą małżonka Małgorzaty Kożuchowskiej mieli również obserwatorzy mediów społecznościowych gwiazdy. 

„Mąż to moja miłość”

Rok temu Małgorzata Kożuchowska, w drodze wyjątku, z okazji rocznicy ślubu opublikowała zdjęcie z ceremonii zaślubin. Na archiwalnej fotografii widać tryskającą szczęściem parę młodą; aktorka trzymała w dłoniach bukiet róż.

Gwiazda dołączyła do zdjęcia krótki, lecz wiele mówiący wpis. Okazuje się, że Bartłomiej jest dla Małgorzaty prawdziwym przyjacielem i wsparciem w codziennych trudnościach. Wobec tak pięknych słów nie pozostaje nic innego, jak życzyć tej parze kolejnych, cudownych lat spędzonych razem.

- Dwanaście lat temu wyszłam za mąż za Bartka! Mój mąż Bartek to moja miłość, moje wsparcie, moja busola i mój port! Dziękuję, że jesteś ze mną! Zawsze! - czytamy w mediach społecznościowych.

Źródło: Jan BIELECKI/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: SuperExpress, Radio Zet, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]