Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kinga Rusin po operacji!! Wróciła do kraju i trafiła do szpitala. Co się stało?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 25.09.2023 11:18

Kinga Rusin po operacji!! Wróciła do kraju i trafiła do szpitala. Co się stało?

Kinga Rusin
Kinga Rusin przeszła operację, fot. KAPiF

Kinga Rusin powiadomiła internautów o powrocie do kraju. Jej podróż wiązała się z ważnym zabiegiem, któremu musiała się poddać. W jakim jest stanie? Co się z nią dzieje?

Kinga Rusin wróciła do Polski

Dziennikarka dawno temu porzuciła pracę w rodzimej stacji telewizyjnej i zajęła się ukochanymi podróżami. Los rzucał ja po różnych zakątkach globu, jednak to w Kostaryce znalazła swój "drugi dom".

Po letnim sezonie nieoczekiwanie powiadomiła internautów o powrocie do Polski. Kinga Rusin musi nieco zwolnić tempo, by przygotować się do kolejnych atrakcji. Długo zwlekała z operacją, jednak teraz nadszedł czas na opiekę nad własnym ciałem.

Młodsza córka Rusin i Lisa po ślubie? Taco Hemingway zaskoczył wyznaniem! Wspomniał o ceremonii Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Kinga Rusin przeszła operację

W mediach społecznościowych gwiazda pokazał swoje zdjęcie z kanapy. Choć można by pomyśleć, że po wielu intensywnych miesiącach znalazła chwilę na odpoczynek, jej "uziemienie" nie jest jej samej na rękę. Gwiazda musiała przejść konieczną operację. 

Kinga Rusin (15).jpg
Kinga Rusin przeszła operację, fot. KAPiF

Na nodze dziennikarki znalazł się opatrunek i orteza, która uniemożliwia jej dalekie wojaże. Po wielu latach intensywnej zabawy i ekstremalnych sportów musiała zdecydować się na ten krok.

Za mną planowa naprawa ścięgna, po kilkunastu latach ostrej jazdy na tyczkach i pływania na kajcie. Mały zabieg, ale potrzebny, no i trzeba zdążyć przed kolejnym sezonem. Przede mną kilka tygodni przerwy w naszych „szaleństwach”.

Kinga Rusin ma plan na odpoczynek

Dla podróżniczki takiej jak była gwiazda TVN tygodnie odpoczynku mogą być prawdziwą męczarnią. Na szczęście Kinga Rusin szczegółowo zaplanowała swój czas, by się nie nudzić. Nie zabraknie kulturowych atrakcji i rozmów z bliskimi.

Przy moim łóżku jest metrowy stos niedokończonych książek, odnowione wszystkie subskrybcje do różnych streamingów - nadrobię zaległości czytelnicze i kinowe i nagadam się za wszystkie czasy z mamą, z córkami i z przyjaciółkami!

Internauci życzyli gwieździe szybkiego powrotu do zdrowia i kolejnych zagranicznych podróży.

Kinga Rusin (16).jpg
Kinga Rusin przeszła operację, fot. KAPiF