Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejna zmiana w "Twoja twarz brzmi znajomo". To on zastąpi wieloletnią gwiazdę programu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 31.05.2023 18:21

Kolejna zmiana w "Twoja twarz brzmi znajomo". To on zastąpi wieloletnią gwiazdę programu

Twoja twarz brzmi znajomo
Fot. KAPiF

Edward Miszczak kontynuuje programowe roszady. Media donoszą, że do obsady „Twoja twarz brzmi znajomo” właśnie dołączyła nowa osoba. Wybór padł na wielkiego gwiazdora innej produkcji Polsatu. Kto właśnie zmienił miejsce pracy?

Wybór nowego dyrektora programowego stacji padł na osobę, która przez lata pracowała przy „Tańcu z gwiazdami”. Jak widać, reformy Miszczaka przy tych dwóch produkcjach mają się w najlepsze i jeszcze nie dobiegły końca.

Kolejne zmiany w „Twoja twarz brzmi znajomo”

„TTBZ” przeszło już wiele potężnych zmian. W ostatnich miesiącach z jury zniknęli Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka. Szczególnie odejście tej drugiej odbiło się programowi potężną czkawką.

Po zwolnieniu Skrzyneckiej z programu odszedł, w ramach gestu solidarności, prowadzący Piotr Gąsowski. Zastąpił go Maciej Rock, który od tej pory współprowadzi show z Maciejem Dowborem. Jak widać jednak to nie koniec reform Miszczaka.

Po śmierci ukochanego męża Justyna Kowalczyk podjęła decyzję. Smutne, ale zrozumiałe konsekwencje

Nowa osoba w obsadzie „Twoja twarz brzmi znajomo”

Jeszcze niedawno w mediach pojawiła się informacja, że z „TTBZ” odchodzi, po wielu latach, choreograf Kris Adamski. Portal Pomponik dotarł do informacji, zgodnie z którymi jest już zatrudniona osoba na jego miejsce.

Miszczak podobno zdecydował, że Adamskiego zastąpi Maciej Zakliczyński, dobrze znany widzom „Tańca z gwiazdami”. Do tej pory jego życie i droga kariery związane były z tańcem.

Kim jest Maciej Zakliczyński?

Maciej Zakliczyński jest kulturoznawcą i teatrologiem, a także badaczem mowy ciała i komunikacji niewerbalnej. Od wielu lat jego kariera związana była z tańcem. To on tworzył układy choreograficzne w „Tańcu z gwiazdami”.

W zawodzie oraz kontaktach z gwiazdami w programach rozrywkowych słynie ze stosowania unikalnej metody komponowania ruchu z wykorzystaniem gestu i ciała na scenie. Zobaczymy, jak sprawdzi się to w kolejnym formacie.

Zobacz zdjęcia:

Twoja twarz brzmi znajomo
Maciej Zakliczyński, fot. KAPiF
Twoja twarz brzmi znajomo
Edward Miszczak, fot. KAPiF
Twoja twarz brzmi znajomo
Maciej Zakliczyński i Beata Tadla, fot. KAPiF
Twoja twarz brzmi znajomo
Dotychczasowe jury „Twoja twarz brzmi znajomo”, fot. KAPiF

Źródło: Pomponik