Swiatgwiazd.pl > Edward Miszczak

Edward Miszczak

Edward Miszczak - polski dziennikarz radiowy i telewizyjny. Pracę zawodową zaczynał w Radiu Kraków. W 1997 rozpoczął karierę w stacji TVN. W latach 1998-2022 pełnił funkcję dyrektora programowego. Prywatnie partner Anny Cieślak i były mąż Małgorzaty Miszczak. Ojciec synów Szymona i Szczepana.

Małgorzata Rozenek / Edward Miszczak
29.09.2023 20:12 Małgorzata Rozenek bez litości oceniła kompetencje Edwarda Miszczaka. Kto by pomyślał...

Małgorzata Rozenek od lat współpracuje ze stacją TVN. Do niedawna jej szefem był tam właśnie Edward Miszczak. Dziennikarka Świata Gwiazd zapytała ją, co sądzi o swoim byłym pracodawcy. Okazuje się, że Perfekcyjna Pani Domu nie ma o nim do powiedzenia nic dobrego.

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak, fot. KAPIF
25.09.2023 17:07 Katastrofalne wieści o "Nasz nowy dom". Widzowie zadecydowali! Edward Miszczak musi być wściekły

Zrobiło się nieciekawie wokół programu “Nasz nowy dom”. Edward Miszczak może pożałować zwolnienia Katarzyny Dowbor. Widzowie okazali się bezwzględni.

Polsat / Edward Miszczak
22.09.2023 23:07 A miało być tak pięknie. Poważne kłopoty Edwarda Miszczaka! Ogromne zmiany w Polsacie

Edward Miszczak na jesiennej ramówce Polsatu z wielkim zadowoleniem i entuzjazmem zapowiadał potężne zmiany w stacji. Wielką gratką dla widzów miały być nowe programy rozrywkowe. Okazuje się jednak, że plany szefa stacji legły w gruzach, czy to oznacza kłopoty?

Twoja twarz brzmi znajomo
19.09.2023 22:53 Wiemy, co dalej z "Twoja twarz brzmi znajomo"! Edward Miszczak podjął już decyzję. Szykują się kolejne wielkie zmiany?

Programy Polsatu przeszły w ostatnich miesiącach prawdziwe trzęsienie ziemi. Edward Miszczak bez sentymentu żegna się ze starymi prowadzącymi. Czy równie na chłodno potraktuje cały program „Twoja twarz brzmi znajomo”? Wiadomo już, jaka jest przyszłość formatu…

Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor
11.09.2023 17:24 Edward Miszczak jednak ma gest, tak pożegnał gwiazdę "Przyjaciółek". Dowbor nie mogła liczyć na podobne luksusy

Widzowie Polsatu pożegnali kolejną gwiazdę, która współpracowała ze stacją od ponad dekady. W serialu "Przyjaciółki" występowała już od pierwszych odcinków. Edward Miszczak na pożegnanie wykazał się serdecznym gestem. Nie wszystkie gwiazdy mogły na to liczyć podczas odejścia.

Filip Chajzer o telefonie od Edwarda Miszczaka
09.09.2023 20:38 "Może zadzwonić". Filip Chajzer o telefonie od Edwarda Miszczaka. Co to się szykuje?

Filip Chajzer odszedł z TVN. W najnowszym wywiadzie mówi o telefonie od Edwarda Miszczaka, który stację zmienił już na początku tego roku. Co powiedział dziennikarz?

Małgorzata Rozenek reaguje na krytykę Roberta Kozyry i Edwarda Miszczaka, fot. swiatgwiazd.pl, KAPiF
24.08.2023 08:18 Małgorzata Rozenek reaguje na ostrą krytykę ze strony Roberta Kozyry i Edwarda Miszczaka! Ale im odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek, a w zasadzie jej zawodowe decyzje, zostały w ostrych słowach skrytykowane przez Roberta Kozyrę i Edwarda Miszczaka. W rozmowie ze Światem Gwiazd prezenterka odniosła się do stawianych jej zarzutów.

Katarzyna Dowbor
16.08.2023 19:35 Katarzyna Dowbor uderza w Edwarda Miszczaka. Opowiedziała, w jaki sposób ją zwolnił!

Katarzyna Dowbor już wcześniej wyrażała smutek z powodu zwolnienia z programu „Nasz nowy dom”. Nigdy jednak nie była tak szczera, jak teraz. W najnowszym wywiadzie opowiedziała dokładnie, jak wyglądała jej rozmowa z Edwardem Miszczakiem i co zabolało ją najmocniej. Co usłyszała od prezesa Polsatu? Jej relacja łamie serce.

Krzysztof Stanowski odpowiada Edwardowi Miszczakowi
14.08.2023 09:49 Krzysztof Stanowski nie patyczkuje się z Edwardem Miszczakiem. Tak mu odpowiedział na obronę Natalii Janoszek

Śledztwo Krzysztofa Stanowskiego w sprawie kariery Natalii Janoszek w Bollywood odbiło się szerokim echem w mediach. Jakiś czas temu głos w tej sprawie zabrał sam Edward Miszczak, któremu nie podoba się sposób,  w jaki gwiazdor potraktował Janoszek. Teraz dziennikarz postanowił odpowiedzieć mu w kilku gorzkich słowach.

Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski
12.08.2023 10:06 Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski poprowadzą śniadaniówkę Polsatu? Edward Miszczak wyjawił kulisy

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski jeszcze do niedawna byli największymi gwiazdami Polsatu. Gdy Edward Miszczak przejął stanowisko dyrektora stacji, ich przygoda z telewizyjnymi programami dobiegła końca. Jest jednak szansa na ich powrót! Rozmowy z gwiazdami prowadzi sam szef Polsatu.

Miszczak zdradził powód zwolnienia Dowbor z Polsatu, fot. KAPIF
08.08.2023 09:12 Edward Miszczak wreszcie podał powód zwolnienia Katarzyny Dowbor. W jej fanach zagotuje się, gdy to przeczytają

Edward Miszczak zdradził powód zwolnienia Katarzyny Dowbor z Polsatu. Dlaczego tak naprawdę podziękował prezenterce za dalsze prowadzenie programu “Nasz nowy dom”? Z jego słów jasno wynika, że nie poszło o wiek.

Edward Miszczak szczerze o Małgorzacie Rozenek, fot. KAPiF; Jakub Kaminski/East News
07.08.2023 11:28 Edward Miszczak wyjawił, jakie miał plany wobec Małgorzaty Rozenek. "Wybrała karierę, która nigdzie jej nie zaprowadziła"

Edward Miszczak w krytyczny sposób odniósł się do ostatnich decyzji zawodowych Małgorzaty Rozenek. Dyrektor programowy Polsatu, który planuje w swojej stacji śniadaniowe show, wyjawił, że gwiazda dostała ciekawą ofertę od prowadzonego przez niego medium.

Kinga Rusin, Edward Miszczak
06.08.2023 16:11 Edward Miszczak ściągnie Kingę Rusin do Polsatu? Zaskakujące słowa! Natychmiast odpowiedziała

Po ostatniej ramówce Polsatu Edward Miszczak narobił kolejnego szumu w kwestii pracowników stacji. Wygląda na to, że dyrektorowi tęskno za Kingą Rusin, z którą współpracował jeszcze w TVN. Była prezenterka odpowiedziała na jego słowa. Szykują się kolejne zmiany w stacji?

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak, fot. KAPIF
04.08.2023 16:15 Wielki triumf Katarzyny Dowbor. Teraz Edward Miszczak zobaczy, jak wiele stracił, zwalniając ją z Polsatu

Katarzyna Dowbor ma powód do ogromnej radości. Właśnie pokazała na piśmie, jak wiele stracił Polsat po zwolnieniu jej z pracy. To cios dla Edwarda Miszczaka.

Edward Miszczak o Natalii Janoszek, fot. swiatgwiazd.pl, KAPiF
03.08.2023 21:36 Tylko u nas: Edward Miszczak szczerze o Natalii Janoszek. Wyznał, czy zatrudni ją w Polsacie. "Gwiazdom trzeba wybaczać"

Edward Miszczak zabrał głos na temat jednego z najbardziej palących kwestii, jakie pojawiły się w mediach w ostatnich dniach - reportażu Krzysztofa Stanowskiego na temat Natalii Janoszek. Dyrektor programowy Polsatu wyjawił, czy w jego stacji znajdzie się jeszcze miejsce dla aktorki.

Edward Miszczak o "Tańcu z gwiazdami" w Polsacie, fot. KAPIF
03.08.2023 18:52 To koniec "Tańca z gwiazdami"? Edward Miszczak gorzko: "Ten program ma defekt". I to bardzo poważny

Edward Miszczak o “Tańcu z gwiazdami” w Polsacie. Czy program zniknie z anteny? Czy będą kolejne sezony? Nowy dyrektor programowy stacji wskazał największy defekt show.

Edward Miszczak potwierdził prace nad śniadaniowym show Polsatu, fot. KAPiF
03.08.2023 16:26 Edward Miszczak o nowej śniadaniówce w Polsacie. Szczegóły produkcji wbijają w fotel

To już pewne! Polsat będzie miał swoje śniadaniowe show. Edward Miszczak w najnowszym wywiadzie przybliżył szczegóły programu. Zdradził, kiedy możemy spodziewać się go na antenie oraz, czy pojawią się w nim twarze znane z “Dzień Dobry TVN”.

Edward Miszczak o Elżbiecie Romanowskiej i Nasz nowy dom, fot. KAPIF
03.08.2023 13:42 Gorąco na ramówce Polsatu po słowach Miszczaka o Romanowskiej. Nawiązał do zwolnienia Dowbor

Jesienna ramówka Polsatu 2023. Edward Miszczak o Elżbiecie Romanowskiej i "Nasz nowy dom". Komentując zmiany w programie nawiązał do atmosfery, jaka wytworzyła się po zwolnieniu Katarzyny Dowbor.

Edward Miszczak o Dodzie na ramówce Polsatu
03.08.2023 13:16 Edward Miszczak wbił szpilę Dodzie na ramówce Polsatu! Nieźle podsumował ich współpracę

Jesienna ramówka Polsatu 2023. Co Edward Miszczak powiedział o Dodzie i jej programie “Dream Show”? Najpierw ją pochwalił, a później wbił jej szpilę.

Edward Miszczak ściągnął do Polsatu gwiazdę TVN, fot. KAPIF
20.07.2023 12:33 Do Polsatu przechodzi gwiazda TVN! Wielki powrót po latach. Tylko Edward Miszczak mógł tego dokonać

Edward Miszczak ściągnął do Polsatu gwiazdę, która w ostatnich latach usunęła się w cień. Przed przerwą od pracy związana była z TVN-em. Szykuje się wielki powrót.

Edward Miszczak pomoże prezenterkom zwolnionym z "Dzień dobry TVN"? Fot. KAPiF; Jakub Kaminski/East News
11.07.2023 17:55 Miszczak reaguje na zwolnienia w „DDTVN”. Rozenek i Woźniak-Starak są gotowe na takie wieści?

Edward Miszczak nie przyjmie pod swoje skrzydła prezenterów zwolnionych z “Dzień dobry TVN”? Jak informuje portal ShowNews, wielu z nich zwróciło się z propozycją współpracy do nowego dyrektora programowego Polsatu. Wiadomo też, z jaką odpowiedzią się spotkali.

Małgorzata Ohme, Edward Miszczak
04.07.2023 14:40 Zwolniona gwiazda "Dzień Dobry TVN" przechodzi do Polsatu?! "Miała już spotkanie z kierownictwem"

Emocje po zwolnieniu czołowych gwiazd "Dzień Dobry TVN" jeszcze nie opadły, a nadchodzą kolejne nowiny. Jedna z prezenterek śniadaniówki ma być już po pierwszych rozmowach z kierownictwem konkurencyjnej stacji telewizyjnej. To może być prawdziwa niespodzianka dla widzów Polsatu.

Elżbieta Romanowska, fot. KAPIF
27.06.2023 06:19 Elżbieta Romanowska dostała kolejną fuchę w Polsacie! Poprowadzi nie tylko "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska wyrasta na nową ulubienicę Edwarda Miszczaka. Aktorka dopiero co została prowadzącą “Nasz nowy dom”, a już pochwaliła się kolejnym sukcesem. Jakie show poprowadzi?

"Taniec z gwiazdami", Edward Miszczak
20.06.2023 14:19 "Taniec z gwiazdami": Edward Miszczak ściągnął aktorkę TVP do roli jurorki? Już widzieliśmy ją w programie

“Taniec z gwiazdami” powraca już jesienią. Wciąż nie wiadomo jednak, kto zasiądzie w ławie jurorskiej nowej edycji programu. Wiele wskazuje na to, że Edward Miszczak postanowił zwerbować gwiazdę znaną z TVP.

Kuba Wojewódzki, Edward Miszczak
14.06.2023 12:22 Wojewódzki zapowiada zmiany. Miszczak ściągnął go do Polsatu? Mamy przecieki z TVN-u

Kuba Wojewódzki zapowiada zmiany zawodowe, a fani zastanawiają się, czy wraca do Polsatu, którego dyrektorem programowym od stycznia jest jego były szef – Edward Miszczak. Mamy komentarz osoby z TVN-u.

Edward Miszczak, Nina Terentiew
13.06.2023 16:05 Po serii zwolnień Edward Miszczak podjął kolejną decyzję. Wreszcie coś, co ucieszy widzów

Edward Miszczak nie przestaje zaskakiwać swoimi decyzjami. Po zwolnieniach uwielbianych gwiazd Polsatu przyszła pora na bardziej przyjemne informacje. Oto co nowy dyrektor programy zdecydował tym razem.

Katarzyna Skrzynecka, Edward Miszczak
05.06.2023 11:58 Polsat chciał powrotu Skrzyneckiej. Oferta pracy taka, że od razu ją ODRZUCIŁA

Katarzyna Skrzynecka dostała ofertę poprowadzenia programu Polsatu. Nie będzie jednak wielkiego powrotu gwiazdy, która w styczniu została zwolniona z posady prowadzącej “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Do mediów wyciekły zaskakujące kulisy.Edward Miszczak coraz bardziej daje o sobie znać jako dyrektor programowy Polsatu. Po serii zmian, jakie czekają na widzów, do mediów wyciekła informacja dotycząca współpracy stacji z Katarzyną Skrzynecką, która nie okazała się dla niej wystarczająco atrakcyjna.

Polsat
02.06.2023 19:22 Kolejne porządki Miszczaka w Polsacie. Uwielbiany serial skasowany, a do stacji wraca dawno niewidziana twarz

Huragan Miszczak wciąż szaleje w stacji Polsat. Jeszcze niedawno pracę straciły wieloletnie dziennikarki, teraz natomiast dyrektor programowy zdecydował się zakończyć lubiany serial. Planuje też całkiem nowy format, do którego sprowadzi osobę, jaka przed laty przeżyła spory kryzys wizerunkowy.Zwolnienia Skrzyneckiej i Dowbor to nie wszystko. Teraz posadę straci znana aktorka, a wraz z nią cała ekipa, która jeszcze niedawno pracowała nad zdjęciami do uwielbianej przez widzów produkcji. Szykuje się za to powrót kontrowersyjnego niegdyś dziennikarza.