Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Na pogrzebie Kowalewskiego nie pojawi się jego syn. Powodem pandemia koronawirusa

10 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Na pogrzebie Krzysztofa Kowalewskiego zabraknie jego syna. Wiktor jest owocem związku aktora z kubańską tancerką Vivian Rodriguez. 54-latek mieszka w Stanach Zjednoczonych, z których podczas pandemii nie może przylecieć do Polski. „Nie jestem w stanie o tym mówić” – wyznał w rozmowie z Super Expressem.

  • Krzysztof Kowalewski zmarł 6 lutego 2021 roku
  • Aktor zostawił żonę z córką, a także syna z poprzedniego małżeństwa
  • 54-letni Wiktor nie będzie mógł uczestniczyć w pogrzebie ojca

Śmierć Krzysztofa Kowalewskiego wstrząsnęła całą Polską. Aktor znany z „Krzyżaków”, „W pustyni i w puszczy” oraz „Daleko od noszy” odszedł 6 lutego 2021 roku. Od dłuższego czasu borykał się z problemami zdrowotnymi. Cierpiał między innymi z powodu zaburzeń układu krążenia.

O ostatnich chwilach Krzysztofa Kowalewskiego wspominał niedawno jego syn z pierwszego małżeństwa. Teraz Wiktor Kowalewski przekazał kolejne przykre wiadomości. Jak wyznał w rozmowie z Super Expressem, pandemia koronawirusa nie pozwoli mu uczestniczyć w pogrzebie ukochanego ojca.

Syn Krzysztofa Kowalewskiego nie pojawi się na jego pogrzebie

Wiktor Kowalewski jest synem Krzysztofa Kowalewskiego, którego ten doczekał się w trakcie pierwszego małżeństwa. W latach 60. popularny aktor związany był bowiem z kubańską tancerką, Vivian Rodriguez. Choć po trzech latach para postanowiła się rozwieść, ojciec przez całe życie dbał o dobry kontakt ze swoim synem.

W ubiegłym roku Wiktor Kowalewski skończył 54 lata. Mężczyzna wraz z rodziną mieszka w Los Angeles, gdzie zajmuje się branżą komputerową i trenowaniem żeńskiej drużyny piłkarskiej. Po śmierci ojca chciał opuścić Stany Zjednoczone i na jakiś czas przylecieć do Polski. Nie będzie to jednak możliwe.

Marta Nieradkiewicz oskarża reżysera o przemoc psychiczną. „Prosiłam kolegów, aby nie zostawiali mnie z nim samej na próbie”Marta Nieradkiewicz oskarża reżysera o przemoc psychiczną. „Prosiłam kolegów, aby nie zostawiali mnie z nim samej na próbie”Czytaj dalej

- Nie przyjadę na pogrzeb taty, bo nie mam polskiego paszportu, a w czasie pandemii obywatele USA nie są wpuszczani do Polski – tłumaczył w rozmowie z Super Expressem.

54-letniemu synowi popularnego aktora trudno sobie wyobrazić, by ostatnie pożegnanie ukochanego ojca odbyło się bez jego udziału. Wie jednak, że nie ma na to wpływu i musi pogodzić się z obostrzeniami epidemiologicznymi. W całej sytuacji cieszy go jedynie fakt, że zdążył pożegnać się z tatą jeszcze przed jego śmiercią.

- Na szczęście zdążyłem się z tatą pożegnać telefonicznie na kilka dni przed jego śmiercią. Nie jestem w stanie o tym mówić – dodał Wiktor Kowalewski.

Żona i córka Krzysztofa Kowalewskiego

Po rozstaniu z matką Wiktora Kowalewskiego jego ojciec przez długi czas związany był z Ewą Wiśniewską. Prawdziwe szczęście znalazł jednak dopiero u boku Agnieszki Suchory. Para pobrała się w 2002 roku, a dwa lata wcześniej powitała na świecie swoją córkę Gabrysię.

Śmierć Kowalewskiego była ogromnym ciosem dla obu kobiet. Agnieszka Suchora, którą widzowie znają między innymi z serialu „Na Wspólnej”, pożegnała ukochanego męża we wzruszającym wpisie na Facebooku.

- Najdroższy Najwspanialszy Najczulszy nie przegrał żadnej walki – napisała.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP Gwiazdy, wikipedia.org

Następny artykuł