Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Rodzina królewska jednak się powiększyła. Kate i William adoptowali psa

9 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama pozostaje na językach. Ostatnio tabloidy rozpisują się na temat powiększenia królewskiej rodziny. Jak się okazuje, na rzekome pragnienia Kate o kolejnym potomku William odpowiedział zdecydowanym krokiem - nie takim, jakiego można by się jednak spodziewać. Członkowie brytyjskiej monarchii zostali opiekunami… psiaka.

  • Księżna Kate i książę William od lat goszczą na pierwszych stronach gazet
  • Cały świat obserwował, jak stopniowo powiększała się ich królewska rodzina
  • Ostatnio członkowie brytyjskiej monarchii powitali nowego członka rodziny

Księżna Kate, książę William oraz ich dzieci tworzą rodzinę rodem z obrazka. Para zawarła związek małżeński w podniosłej atmosferze i ogólnym medialnym rozgorączkowaniu w 2011 roku. Od tamtej pory podobizny księżnej Kate, księcia Williama oraz ich trójki pociech nie znikają z pierwszych stron tabloidów. Ogromnym zainteresowaniem dziennikarzy i paparazzich cieszą się w szczególności najmłodsi członkowie królewskiej rodziny: książę George, księżniczka Charlotte oraz książę Louis.

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Każda ciąża księżnej Kate była ogromnym medialnym wydarzeniem. Największą sensację wzbudziła oczywiście ta pierwsza. Oficjalne ogłoszenie dotyczące błogosławionego stanu żony księcia Williama ogłoszono w grudniu 2012 roku.

Od pierwszych chwil media z uwagą przyglądały się ciąży księżnej Kate. Rozwiązanie nadeszło w lipcu rok później, a na świecie pojawił się pierworodny syn dostojnej pary, książę George. Na wieści o kolejnej ciąży nie trzeba było długo czekać - te pojawiły się już we wrześniu 2014 roku.

W maju 2015 roku para powitała swoją córkę, Charlotte. Co ciekawe, malutka księżniczka otrzymała kolejne imiona po swej babci i prababci - nazywa się Charlotte Elizabeth Diana. Kolejne z trójki dzieci członków brytyjskiej monarchii urodziło się w kwietniu 2018 roku.

Nie żyje Mary Wilson, współzałożycielka legendarnego zespołu The Supremes. Miała 76 latNie żyje Mary Wilson, współzałożycielka legendarnego zespołu The Supremes. Miała 76 latCzytaj dalej

Od tamtej pory media trwają w nieustannej gotowości, by znów rozpisać się o kolejnej ciąży księżnej Kate. Choć podobne doniesienia pojawiają się w Internecie i tabloidach regularnie, okazują się jedynie plotkami. Nieprawdziwe informacje dotyczące stanu błogosławionego księżnej Kate w lipcu 2020 roku miał donosić między innymi australijski magazyn “New Idea”. Media pozostają równie łase na wiadomości o rzekomej ciąży (nie) księżnej Meghan.

Królewska rodzina jednak powiększona. Księżna Kate i książę William przygarnęli pod swoje skrzydła domowego pupila

Ostatnio media chętnie podchwyciły temat rzekomych pragnień księżnej Kate o kolejnej ciąży. Podczas gdy sama księżna ma marzyć o powiększeniu rodziny, dorastająca Charlotte, jak informują media, wprost nie może doczekać się chwili, gdy powita na świecie siostrę. Pragnienie otoczonej braćmi księżniczki wydaje się zrozumiałe - trudno jednak powiedzieć, co na to wszystko jej rodzice.

Na razie nie pojawiła się oficjalna informacja na temat czwartej ciąży księżnej Kate. Mimo to rodzina królewska się powiększyła - wszystko za sprawą czworonożnego przyjaciela, któremu postanowili zapewnić przytulne cztery kąty.

Adopcja psiaka, donosi “The Mail On Sunday” ma być kompromisem zaproponowanym przez księcia Williama. Synowi Diany Spencer ma bowiem wystarczać trójka rozbrykanych potomków.

- Kate bardzo chciałaby siostry dla Charlotte i nadal uważa, że ma czas, aby to się stało, chociaż William jest jak dotąd zadowolony z ich trójki. Poszli na kompromis i mają, póki co, suczkę, ale Kate traktuje to jako znak, że jest o krok bliżej kolejnego dziecka - przekazuje “The Mail On Sunday”.

Royal 2

Royal

Źródło: instagram.com/kensingtonroyal

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Interia, WP

Następny artykuł