Swiatgwiazd.pl
Mam talent!

Piotr Molecki/East News

Kto zastąpi Szymona Hołownię w "Mam Talent"? TVN zaproponowało posadę Barbarze Kurdej-Szatan

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Niebawem rusza kolejna edycja hitowego talent show TVN „Mam talent!”. Po odejściu Szymona Hołowni z ekipy stacja złożyła propozycję zajęcia stanowiska byłego prowadzącego pewnej celebrytce. Chodzi o Barbarę Kurdej-Szatan, którą telewidzowie znają doskonale z popularnego serialu Telewizji Polskiej. Wiemy, czy gwiazda zgodziła się wystąpić w programie.

  • Jesienią na antenę TVN wraca show „Mam talent!”

  • Wiadomo już, kto zastąpi Agustina Egurrolę

  • Dawne stanowisko Szymona Hołowni miała zająć natomiast gwiazda serialu „M jak miłość”

„Mam talent!” to program rozrywkowy, który podbił serca telewidzów. Najlepszym tego dowodem są lata emisji formatu - program pojawia się na antenie TVN co rok od 2008 roku (z przerwą w 2020, gdy wybuchła pandemia COVID-19). Niedawno producenci podzielili się z internautami ważną wiadomością.

„Mam talent!” wraca na antenę

Producenci show „Mam talent!” przekazali ważne wieści za pomocą oficjalnego profilu programu w mediach społecznościowych. Pod koniec kwietnia ogłoszono, że właśnie wystartowały castingi do 13. już edycji formatu.

Program ma powrócić z tym roku z przytupem. Ekipa realizująca projekt przewidziała bowiem kilka istotnych zmian w formule show. Do dyspozycji jury będą „platynowy przycisk” oraz „dzika karta” (więcej o zmianach w nowym sezonie „Mam talent!” >tutaj<).

Zmiany w ekipie programu. Kto zostanie drugim prowadzącym?

Na zasadach show nie kończą się zmiany, z jakimi spotkają się w 13. odsłonie „Mam talent!” telewidzowie. Na antenie TVN pojawią się bowiem aż dwie nowe twarze. Ma to związek z odejściem z programu Agustina Egurroli i Szymona Hołowni.

Krzysztof Ziemiec

Krzysztof Ziemiec nie wróci do "Wiadomości". Nie potrafi zapomnieć o hejcie, jaki go dotknął

CZYTAJ DALEJ

Podczas gdy Agustin Egurrola postanowił podjąć współpracę z konkurencyjną stacją TVP, gdzie wystąpił w roztańczonym formacie „Dance Dance Dance”, Szymon Hołownia zakończył karierę prowadzącego „Mam talent!” po tym, jak zdecydował się wystartować w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Stacja ogłosiła już, że Agustina Egurrolę zastąpi Jan Kliment, czeski tancerz.

Brakującym ogniwem pozostaje prezenter, który podejmie się współprowadzenia show z Marcinem Prokopem. Od pewnego czasu media spekulowały, że propozycję tego stanowiska otrzymała jedna z czołowych gwiazd serialu „M jak miłość”, Barbara Kurdej-Szatan. W wywiadzie z portalem Plotek aktorka potwierdziła doniesienia.

- Owszem, miałam taką propozycję ze strony TVN - stacja zastanawiała się nad wieloma postaciami, a ja sama nie byłam przekonana do tego pomysłu - przyznała Barbara Kurdej-Szatan.

Co warto zaznaczyć, gwiazda serialu „M jak miłość” ostatecznie odrzuciła propozycję pracy na planie „Mam talent!”. Aktorka miała ku temu ważny powód. Jak powiedziała, podjęła się bowiem innego projektu zawodowego.

Barbara Kurdej-Szatan uchyliła rąbka tajemnicy, mówiąc, że współpracuje z grupą Discovery. Ciekawym nowego przedsięwzięcia fanom poleciła, by poczekali jeszcze trochę w gotowości - niebawem na wyjawić szczegóły w tej sprawie.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Party, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >