Swiatgwiazd.pl > Plotki > Maciej Dowbor odniósł się do plotek na swój temat. "Pośmiać się z nich można"
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 24.03.2022 09:21

Maciej Dowbor odniósł się do plotek na swój temat. "Pośmiać się z nich można"

Maciej Dowbor
eastnews & TRICOLORS
  • Maciej Dowbor współpracuje z Polsatem od 2005 roku

  • Ostatnio media donosiły o rzekomych planach podmienienia swych prezenterów nowymi twarzami

  • Maciej Dowbor potraktował plotki z humorem

Można rzec, że Maciej Dowbor miał dziennikarską karierę zapisaną w genach. Jako syn Katarzyny Dowbor (znanej między innymi z pracy przy produkcji formatu “Nasz nowy dom”) od najmłodszych lat miał do czynienia z branżą medialną. Własną karierę zawodową zaczynał w radiowej Trójce, by ostatecznie podjąć wieloletnią współpracę ze stacją Polsat.

Czy Maciej Dowbor powinien martwić się o posadę w Polsacie?

Maciej Dowbor współpracuje z telewizją Polsat od 2005 roku. Na swoim zawodowym koncie ma udział w takich produkcjach stacji jak: “Się kręci” czy Got to Dance. Tylko taniec”. Wielu telewidzów doskonale zna go również z formatu “Twoja twarz brzmi znajomo”, emitowanego na antenie Polsatu od 2014 roku.

W sobotę 6 lutego serwis Plotek poinformował, że w stacji Polsat szykują się poważne zmiany. Miał ucierpieć na nich między innymi Maciej Dowbor - według doniesień serwisu dyrektor programowa stacji postawiła na zapoznanie telewidzów z nowymi twarzami. Jednocześnie oznaczałoby to koniec angażu dla niektórych już współpracujących z Polsatem prezenterów.

Jak przekazywał informator serwisu Plotek, podczas gdy jedni prezenterzy mogli spać spokojnie, przyszłość innych pozostawała niepewna. Ugruntowaną pozycję miał wciąż mieć Krzysztof Ibisz - jako jeden z najbardziej doświadczonych prezenterów to właśnie on miał wprowadzić nowe gwiazdy stacji Polsat w specyfikę nowej pracy. Wśród szczęśliwców nie znalazł się jednak, przekonuje Plotek, Maciej Dowbor.

- Krzysztof Ibisz jest bezpieczny - plan jest taki, że będą same młode gwiazdy i jedna doświadczona, od której młodzi się będą uczyć. Zagrożony jest Maciej Dowbor i Agnieszka Hyży - podawał informator portalu.

Maciej Dowbor dementuje plotki. Opublikował stosowny wpis na Instagramie

Do całego zajścia Maciej Dowbor postanowił podejść z humorem. Zareagował na medialne doniesienia, publikując wpis na oficjalnym profilu na Instagramie. Prezenter z przekąsem dumał nad tym, w jakiej branży powinien szukać sobie teraz zawodowego zajęcia.

- Ale że znowu?! Cóż?! Czas poszukać nowej roboty! Czym mógłbym się zajmować?! W swoim życiu robiłem już parę rzeczy. Malowałem płoty, zbierałem maliny, wyklejałem reklamy zewnętrzne, pracowałem w agencji PR... no i jakiś tam epizodzik w telewizji i radiu. Ale chyba nie wystarczający, aby utrzymać się w branży - wyliczał dziennikarz.

Maciej Dowbor pokusił się także na przesłanie pozdrowień serwisowi, w którym pojawiły się doniesienia na temat jego rzekomej zawodowej przyszłości. Jak zaznaczył, pozdrowienia powędrowały do portalu prosto z planu spotu promującego wiosenną ramówkę telewizji Polsat. Przesycony ironią wpis skutecznie uaktywnił internautów.

- Podziwiam waszą cierpliwość do tych plotek. Ale pośmiać się z nich można - napisała jedna z internautek.

Inne komentarze brzmią: "Zostaje jeszcze market, albo budka z całusami. Myślę, że do emerytury wystarczy", "Oj tam! Mały lifting, obróbka skrawaniem i może przyjmą do konkurencji" czy "Mam kafelki do położenia. Jesteś chętny?".

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Instagram