Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Maffashion pokazała, jak wygląda brzuch kobiety po porodzie. Niewiele mam by się na to zdobyło

9 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Maffashion nie obawiała się pokazać, jak wygląda kobiece ciało po porodzie. Blogerka wrzuciła zdjęcia w bieliźnie na swój oficjalny profil na Instagramie, przy okazji promując popularne przedsiębiorstwo odzieżowe. Fani tłumnie docenili naturalny wygląd swojej idolki. Trzeba przyznać, że w pięć miesięcy po urodzeniu dziecka figura Julii Kuczyńskiej prezentuje się znakomicie.

  • Maffashion została mamą
  • Pięć miesięcy po porodzie celebrytka zapozowała do instagramowych zdjęć w samej bieliźnie
  • Profil Julii Kuczyńskiej zalała fala pozytywnych komentarzy

W 2020 roku Internet aż huczał od plotek na temat ciąży Maffashion. Choć blogerka długo unikała oficjalnego potwierdzenia swego błogosławionego stanu, ostatecznie prawda wyszła na jaw, a fali medialnego szumu nie dało się już powstrzymać. We wtorek 9 lutego młoda mama pokazała, jak prezentuje się jej figura w pięć miesięcy po urodzeniu dziecka; okazją ku temu była współpraca blogerki z marką Tezenis.

Maffashion długo ukrywała swój błogosławiony stan

Wszystko zaczęło się w wakacje ubiegłego roku. Wzmożoną czujnością wykazali się wówczas obserwatorzy instagramowego profilu swej idolki. Julia Kuczyńska pilnie strzegła swej prywatności, lecz prawda wyszła na jaw, gdy ujawniła reklamę będącą owocem jej współpracy z marką Samsung.

To właśnie ten spot wywołał gorącą dyskusję w komentarzach, co ostatecznie poskutkowało przyznaniem się Maffashon do swego błogosławionego stanu - fani dopatrzyli się na ciele blogerki ciążowych krągłości. Tym samym plotki o ciąży Julii Kuczyńskiej zyskały swe oficjalne potwierdzenie. W Internecie posypały się gratulacje.

Maffashion pytana o to, dlaczego tak długo zwlekała z przekazaniem radosnej nowiny, odpowiada krótko: w jej ocenie był to niewłaściwy moment, przy czym miała głównie na myśli wczesny etap rozwoju dziecka. Dodatkowo blogerka przyznała, że sytuacja była “bardzo delikatna”, co mogło być sugestią do jej kłopotów ze zdrowiem tarczycy.

Nie żyje Mary Wilson, współzałożycielka legendarnego zespołu The Supremes. Miała 76 latNie żyje Mary Wilson, współzałożycielka legendarnego zespołu The Supremes. Miała 76 latCzytaj dalej

- Nigdy nie rozumiałam, jak można już na etapie pozytywnego testu ciążowego chwalić się masom ludzi, że jest się w ciąży - powiedziała w programie “Dzień Dobry TVN”.

Szczegółowych informacji o terminie porodu i płci dziecka udzielił sam ojciec, Sebastian Fabijański. Wyjaśnił, że Maffashion urodzi pod koniec wakacji. Para spodziewała się syna, który przyszedł na świat 10 września 2020 roku. Syn Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego otrzymał imię Bastian.

Maffashion pozuje do instagramowych zdjęć w bieliźnie

Od porodu Maffashion upłynęło już pięć miesięcy. Zbliżające się wielkimi krokami Walentynki okazały się dobrą okazją dla blogerki do zapozowania do instagramowej wrzutki w bieliźnie. Na potrzeby sesji Julia Kuczyńska przywdziała czarny komplet ozdobiony mnóstwem czerwonych serduszek.

Fani wprost nie posiadali się z zachwytu. Szybko docenili naturalność, jaką przedstawiła Maffashion, a także samą jej decyzję o pokazaniu kobiecego ciała takim, jakie jest po porodzie.

- Brawo i wielki szacun dziewczyno za promowanie prawdziwego i naturalnego piękna - napisał jeden z obserwatorów.

- Takich reklam nam kobietom trzeba! Naturalność robi większy pozytywny szał niż Photoshop, który by pewnie został przewinięty w dół i zapomniany. Dzięki Maff, jesteś piękna! - dzieli się inna komentująca.

Instagram 2

Instagram 3

Instagram 1

Instagram 4

Źródło: instagram.com/maffashion_official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Wprost, WP, Glamour, Instagram

Następny artykuł