Magda Gessler Żródło: eastnews & MW

Waldemar po raz pierwszy nazwał się mężem Gessler. "Nie pozwolę jej ranić"

4 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Partner Magdy Gessler rzadko wypowiada się publicznie. Tym razem pokusił się o wyjątek. Waldemar Kozerawski dał ponieść się romantycznym emocjom i zamieścił obszerny wpis na oficjalnym facebookowym profilu swe, jak sam określił - małżonki. Partner restauratorki starał się ubrać w najmilsze i najcieplejsze słowa to, jak dużą miłością darzy wybrankę swego życia. Media spekulują, że para w tajemnicy wzięła ślub.

  • Magda Gessler była trzykrotnie zamężna
  • Szczęście w miłości na dobre odnalazła dopiero u boku obecnego partnera
  • Waldemar Kozerawski zaskoczył internautów romantycznym wpisem
  • Media spekulują, że para mogła potajemnie wziąć ślub

Magda Gessler to obecnie najsłynniejsza polska restauratorka, jest właścicielką i współwłaścicielką kilkunastu lokali gastronomicznych. Od lat odmienia losy przedsiębiorców z branży, prowadząc hitowy program “Kuchenne rewolucje”. Z jej pomocy i rad skorzystali restauratorzy z całej Polski, co telewidzowie chętnie śledzą na ekranie w każdy czwartkowy wieczór. Prywatnie Magda Gessler realizuje się również jako malarka i pisarka. O czym nie każdy wie, związek z Waldemarem Kozerawskim nie jest pierwszą tego typu relacją w jej życiu.

Pierwsze małżeństwa Magdy Gessler

W latach 80 ubiegłego wieku Magda Gessler wyszła za Volkharta Müllera; pierwszy małżonek słynnej restauratorki zawodowo realizował się jako dziennikarz. Para doczekała się syna Tadeusza. Po kilku latach związku rodzinę spotkała ogromna osobista tragedia.

Lekarska diagnoza odmieniła życie rodziny. U Volkharta Müllera zdiagnozowano nowotwór skóry - dziennikarz zmarł z powodu choroby onkologicznej, dożywając wieku 44 lat. W jednym z wywiadów Magda Gessler wspominała zmarłego małżonka w najczulszych słowach.

- Straciłam wspaniałego, dobrego człowieka. Wiedziałam, że to już się więcej w życiu nie wydarzy. Taka miłość, takie dobro, taka wzajemna troska. Kiedy odszedł, chciałam trochę tego dobra oddać innym. Synowi, pracy, światu - mówiła restauratorka w rozmowie z dwutygodnikiem “Grazia”.

Nie było księdza ani mszy. Na pogrzebie Ryszarda Kotysa pojawiło się tylko kilka osóbNie było księdza ani mszy. Na pogrzebie Ryszarda Kotysa pojawiło się tylko kilka osóbCzytaj dalej

Po upływie czasu Magda Gessler związała się węzłem małżeńskim z Piotrem Gesslerem, z którym ma córkę Larę. Choć parę łączyły między innymi zawodowe powiązania z branżą kulinarną, ostatecznie ich związek nie przetrwał próby czasu. Restauratorka zasmakowała prawdziwego szczęścia w miłości, związując się z lekarzem Waldemarem Kozerawskim.

Mąż Magdy Gessler zdobył się na romantyczny gest

Obecny wybranek Magdy Gessler zawodowo zajmuje się medycyną. Choć życie uczuciowe pary kwitnie, co udowadnia ostatni wpis Waldemara Kozerawskiego w mediach społecznościowych, małżonkowie muszą znosić trudy relacji na odległość. Na co dzień Waldemar Kozerawski mieszka bowiem w Kanadzie.

Konieczność podróżowania nie przekreśla jednak wzajemnego uczucia małżonków. Ostatnio Waldemar Kozerawski postanowił zaskoczyć swą ukochaną, podobnie jak internautów, osobistym wyznaniem. Na oficjalnym facebookowym profilu Magdy Gessler pojawiło się mnóstwo ciepłych słów kierowanych pod jej adresem. Ich autorem był oczywiście małżonek restauratorki.

- Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej zdjęć czy postów oddzielajac życie prywatne od świata medialnego.. Social mediów....Dzisiaj postanowiłem to zmienic. Chciałbym powiedziec o Mojej Żonie,że jest najpiekniejszym człowiekiem jakiego znam! (...) Kocham ją bardzo bo jest wyjatkowa i nie tylko dla mnie. Dziś stoję za Nią murem. I nie pozwolę jej ranić. Kocham Cię Magda za to jaka jesteś. Nigdy sie nie zmieniaj (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - napisał Waldemar Kozerawski.

Fani wprost nie posiadali się z zachwytu, w komentarzach natychmiast zawrzało od wzruszeń. Na facebookowym profilu restauratorki nie zabrakło również ciepłych słów skierowanych zarówno do Magdy Gessler, jak i jej małżonka oraz serdecznych życzeń dalszego szczęścia w miłości.

- Pani Madziu, taki mąż to skarb. Własnie tego nam trzeba w tych czasach, kogoś kto nas kocha i stoi za nami murem. Zycze wam wiele wspolnych lat i aby ta milosc nie wygasła! (pisownia oryginalna - przyp. red.) - napisała jedna z internautek.

Media spekulują, że para w tajemnicy wzięła ślub. Gessler nigdy oficjalnie nie potwierdziła, jaki jest ich status związku, jednak niedawno chwaliła się piękną obrączką, jaką miała otrzymać od Waldemara.

Magda Gessler 0402

Źródło: instagram.com/magdagessler_official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: RadioZet, WP, Viva!, Facebook

Następny artykuł