Magda Gessler Żródło: youtube.com/tvn

Magda Gessler w naturalnej odsłonie

4 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Fotografie naturalnej Magdy Gessler obiegły internet z prędkością światła, wzbudzając ogromne poruszenie fanów. Wielu z nich poczuło się niemal wystrychniętych na dudka. Internauci tłumnie pytali o to, co stało się z bujną fryzurą najsłynniejszej polskiej restauratorki. Na zdjęciach z wakacji jej loki wyraźnie straciły bowiem objętość.

  • Magda Gessler chętnie spędza wakacje za granicą
  • Pozostaje jednak aktywna w sieci, dzieląc się z fanami wspomnieniami z urlopowych dni
  • Na zdjęciach prezentuje się przy takich okazjach bez makijażu
  • Wielu fanom naturalny look restauratorki nie przypadł do gustu

Magda Gessler zyskała miano najsłynniejszej polskiej restauratorki przede wszystkim dzięki pracy na planie show “Kuchenne rewolucje”, gdzie z zapałem rozrzucała talerze należące do mocno pokiereszowanych przez życie właścicieli lokali gastronomicznych. Gwiazda TVN słynie jednak nie tylko z ogromu kulinarnej wiedzy i zdolności do rozbijania naczyń; wielu widzów za znak charakterystyczny Magdy Gessler uznaje również jej wygląd: pokaźne loki i kolorowe stroje. Jakiś czas temu restauratorka pokazała, jak wygląda, gdy szklane oko kamery spuszcza z niej swój wzrok.

Magda Gessler na wakacjach. Gwiazda wypoczywała w Ameryce Północnej

Gwiazdy polskiego show-biznesu, w tym Magda Gessler, chętnie podróżują w czasie wolnym, wybierając się do niezwykle malowniczych zakątków świata. Na chwilę oddechu parę sezonów temu pozwoliła sobie i najsłynniejsza polska restauratorka. Magda Gessler odpoczywała od błysku fleszy w kraju leżącym w Ameryce Północnej.

Urlopowym kierunkiem Magdy Gessler okazał się Meksyk. W lipcu 2019 roku, gdy o pandemii COVID-19 praktycznie nikt jeszcze nie śnił, swobodnie zwiedzała zakątki Huatulco. W podróż postanowiła wirtualnie zabrać także swoich fanów, co udało się dzięki publikacji wspomnień z wakacji w mediach społecznościowych restauratorki.

- Na jachcie .... tez fajnie slonce wiatr ... i mili ludzie i połów ... merlinow ..,Huatulco ma wszystko (zachowano pisownie oryginalną - przypis red.) - pisała wówczas Magda Gessler.

Metamorfoza Barbary Mularczyk-PotockiejMetamorfoza Barbary Mularczyk-PotockiejCzytaj dalej

Jak prezentuje się naturalna wersja Magdy Gessler?

To właśnie dzięki tego typu wypoczynkowym publikacjom w internecie fani mieli okazję przekonać się, jak wygląda prawdziwe, skrywane przed czujnym okiem kamery oblicze Magdy Gessler. Podczas wakacyjnego relaksu restauratorka zapewnia odpoczynek również swojej skórze i włosom, pokazując się miejscowym bez makijażu.

Trzeba przyznać, że telewizja i ciężka praca charakteryzatorów robi swoje - dzięki nim flagowe włosy Magdy Gessler zawsze wyglądają na planie “Kuchennych rewolucji” perfekcyjnie. Widok naturalnej fryzury restauratorki jest zatem czymś, do czego wielu fanów po prostu nie przywykło. Nie oznacza to, że naturalna odsłona Magdy Gessler nie była obiektem komplementów.

Wśród komentujących znalazło się liczne grono osób, które odebrały luz i wizerunkową swobodę restauratorki jako coś pozytywnego. Podczas gdy jedni docenili naturalność Magdy Gessler, inni pokusili się jednak na pełne jadu komentarze pod jej adresem.

- Makaron Vifon już nie sponsoruje fryzury??- dopytuje kąśliwie jeden z internautów.

- Gdzie ten zacny lok?! Odpadł? - zastanawia się drugi.

O swej wakacyjnej odsłonie sama Magda Gessler wypowiada się z dystansem. Wprost nazywa urlopową fryzurę “bałaganem”, jednocześnie nie kryjąc zadowolenia z tego, że otaczają ją tak malownicze widoki i wszechobecne promienie słońca.

- Dredy bałagan na głowie .... zadowolenie .. czuje promienie skońcan na twarzy (zachowano pisownie oryginalną - przypis red.) - napisała na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Lelum, Popularne, Instagram, Współczesna

Następny artykuł