Magda Gessler, nagranie Żródło: instagram.com/magdagessler_official

Tłusty Czwartek przyciągnął tłumy pod lokal Magdy Gessler. Jest nagranie

11 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Magda Gessler po raz kolejny została w Tłusty Czwartek królową pączków. Kamera uwieczniła gigantyczną kolejkę. Polacy wyczekują na kilkunastostopniowym mrozie, by móc skosztować odrobinę słodkości uwielbianej gwiazdy,

  • Zawrotna cena pączków Magdy Gessler
  • Wysoka cena nie odstraszyła smakoszy
  • Gigantyczna kolejka pod lokalem gwiazdy

Ostatnio informowaliśmy, że jest to kolejny rok, w którym z okazji Tłustego Czwartku Magda Gessler uraczyła klientów swojej restauracji słodziutkimi pączkami. Dla nikogo chyba nie było zaskoczeniem, że tak jak w poprzednich latach, ich cena dosłownie znalazła z nóg, choć tym razem znana restauratorka pokusiła się o jeden wyjątek.

Wyjątkowa promocja u Magdy Gessler

Jak co roku, Magda Gessler przygotowała dla gości "U Fukiera" i "Słodki Słony" tradycyjne pączki i faworki z okazji Tłustego Czwartku. Ile za odrobinę przyjemności trzeba zapłacić u gwiazdy TVN?

W lokalu "Słodki Słony" za jednego pączka klienci muszą zapłacić dziś aż 10 zł! Z kolei w "U Fukiera" na część gości czeka specjalna promocja. W tym roku Magda Gessler przygotowała dla seniorów jedyną w swoim rodzaju okazję - ci pączka będą mogli zakupić wyłącznie za 1 zł!

Dominika Tajner postawiła na kolosalną zmianę włosów. W nowym blondzie prezentuje się fenomenalnieDominika Tajner postawiła na kolosalną zmianę włosów. W nowym blondzie prezentuje się fenomenalnieCzytaj dalej

Pączek dla seniora U Fukiera za 1 zł! W Tłusty Czwartek Magda Gessler przygotowała niespodziankę dla seniorów. W okienku U Fukiera, każdy senior będzie mógł kupić pączka za 1 zł. Seniorzy, zajrzyjcie w czwartek do okienka U Fukiera! Juniorzy, dajcie znać seniorom - poinformowała gwiazda.

Co natomiast przypada pozostałym klientom - dla nich cena za jedną sztukę to 8 zł.

Magda Gessler podziwia tłumy

Wszystko wskazuje jednak na to, że ceny nie odstraszyły smakoszy i ci tłumnie dziś ruszyli do "Słodki Słony", by tam zapłacić dokładnie 10 zł za pączka. Na Facebooku Magdy pojawiło się nagranie, na którym uwieczniono gigantyczną kolejkę.

Miłośnikom dobroci Gessler niestraszny nawet kilkunastostopniowy mróz.

Śnieg... -11 (stopni - red.). Jednak w pączkach ze Słodki Słony jest coś wyjątkowego... dziękuje, że czekacie cierpliwie. Wszystkich w kolejce częstujemy gorącą herbatą... pączek przynosi dziś szczęście każdemu, kto go zje... czego i Wam życzę - napisała.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Facebook

Następny artykuł