Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.03.2023 20:50

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"

Magda Mołek, Kuba Wojewódzki
KAPiF

Magda Mołek w ostrych słowach skrytykowała Kubę Wojewódzkiego za jedno z pytań, które showman postawił podczas wywiadu z Dorotą Szelągowską. Dziennikarka odnalazła w nim przytyk do swojego podejścia do show-biznesu, prezentowanego w ostatnich latach. 

Kuba Wojewódzki nie ma ostatnio łatwo. Na początku na własne życzenie rozpętał aferę, w wyniku której odwróciły się od niego Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak. Teraz do tego grona dołączyła też Magda Mołek. 

Magda Mołek uderza w Kubę Wojewódzkiego

Magda Mołek już jakiś czas temu zrezygnowała ze współpracy z tradycyjnymi mediami. Dziennikarka, która przez lata była twarzą programów śniadaniowych, nie odeszła z branży, ale postanowiła w niej uczestniczyć na swoich własnych zasadach

Dziś jest gospodynią swojego własnego programu - “W moim stylu”, dostępnego w serwisie YouTube. Przeprowadza w nim wywiady głównie z kobiecymi gwiazdami show-biznesu, ale również z inspirującymi i ciekawymi Polkami. 

Ta odmiana być może nie przypadła do gustu Kubie Wojewódzkiemu, który, jak może wynikać z wywiadu dziennikarza z Dorotą Szelągowską, traktuje takie podejście jako brak dystansu. Do jego słów ustosunkowała się już sama Magda Mołek. 

Aktor Mikołaj K. z wyrokiem w trybie nakazowym. Znamy szczegóły bulwersującej sprawy, jest sprzeciw

Kuba Wojewódzki w tarapatach

Kuba Wojewódzki z pewnością nie będzie zadowolony z nowego wpisu Magdy Mołek, który spotkał się z aprobatą m.in. Macieja Musiała, Anety Kręglickiej, czy Macieja Dowbora, którzy pozostawili pod postem wspierające dziennikarkę komentarze. 

- „A Magda Mołek nie jest osobą, która zbyt serio siebie traktuje?” - pyta K. Wojewódzki Dorotę Szelągowską o współpracę ze mną. To pytanie-zarzut (…) No i wycieczka do mnie: osoba, która zbyt serio siebie traktuje - toż to przecież jest jakiś idiotyzm, no jak można być kobietą, w tym powalonym szołbiznesie i się „zbyt serio traktować”, czyli w sumie jak? - pytała dziennikarka. 

Kuba Wojewódzki "dziadersem"?

- Nie chodzić na pijackie imprezy, nie robić interesów z ludźmi, z którymi się po prostu tego nie chce, omijać cwaniaków i przemocowców szerokiem łukiem, nie śmiać się z sucharów dziadersów okupujących najwyższe stołki od dziesięcioleci, tylko samej kierować swoim życiem, wspierać kobiety w kryzysie, tworzyć dla nich programy i treści a nie biegać po towarzystwie w poszukiwaniu atencji - odpowiada na swoje własne pytanie Magda Mołek w dalszej treści wpisu. 

Kubę Wojewódzkiego nazywa wprost “dziadersem" i stwierdza, że nie interesuje go opinia celebryty, która - jak przekonuje - w dzisiejszym postępowym świecie, nie ma już dla nikogo większego znaczenia. 

- Pozwól, że na serio, na zbyt (?) serio, tak jak lubię, pożegnam cię hasłem z naszych siostrzanych marszów. Wiesz jakim! - kwituje na zakończenie wypowiedzi Magda Mołek, nawiązując wyraźnie do inicjatywy Strajku Kobiet. 

Zobacz zdjęcia: