Swiatgwiazd.pl
Magdalena Cielecka

TRICOLORS/East News

Magdalena Cielecka żegna się z „Chyłką”. Co dalej z serialem?

30 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Magdalena Cielecka gościła w programie „Po czerwonym dywanie”. W rozmowie z Grażyną Słomką niespodziewanie ogłosiła, że ma zamiar zrezygnować z roli serialowej Chyłki. Piąty sezon serialu, który zdaniem aktorki zostanie wypuszczony późną jesienią lub na wiosnę będzie ostatnim, w którym wcieli się w tą dobrze kojarzoną postać.

  • Magdalena Cielecka potwierdziła, że nadchodzący sezon „Chyłki” będzie ostatnim

  • Aktorka ma w planach rozpocząć nowy rozdział swojej kariery

  • Tę informację potwierdził dyrektor zarządzający platformy Player, Maciej Gozdowski

Serial „Chyłka” oparty jest na podstawie prozy popularnego pisarza Remigiusza Mroza. Magdalena Cielecka uznawana jest za aktorkę, która perfekcyjnie pasuje do tej roli. Wszystko wskazuje na to, że to już koniec Chyłki, jaką znamy.

Magdalena Cielecka rezygnuje z roli Chyłki

Najnowszy sezon produkcji TVN ma trafić na platformę Player już jesienią, jednak aktorka wspomniała także o możliwości przedłużenia premiery na wiosnę przyszłego roku. Decyzja o rezygnacji z roli Chyłki jest tak samo zaskakująca, jak zrozumiała. To koniec przygód bezkompromisowej prawniczki.

- Nie dopuszczę do rutyny, bo się żegnam z Chyłką właśnie. Zrobimy piąty sezon teraz, który będzie w emisji na wiosnę czy późną jesienią. To będzie moja ostatnia przygoda, bo właśnie nie mogę dopuścić do tego, żeby zostać Chyłką na zawsze - powiedziała Magdalena Cielecka w rozmowie z Grażyną Słomką.

Wpływ na tę decyzję miało mieć kilka aspektów. Przede wszystkim chodzi o wizerunek artystyczny aktorki. Cielecka nie chce, by Chyłka była rolą, z którą będą ją utożsamiać do końca jej życia. Co więcej, wspomniała, że im dłużej trwa produkcja serialu, tym dochodzi do większej ilości nieporozumień między aktorami a producentami.

pjimage (78)

Stylizacja Anny Lewandowskiej przed urodzinami męża. Jakie buty wybrała?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Słynna aktorka udzieliła wywiadu dla radia Cosmo, czyli polskojęzycznej stacji radiowej, nadającej na terenie Niemiec. Zaznaczyła tam, że dała Chyłce już wystarczająco dużo, podobnie, jak ona jej. Chce iść do przodu i łapać nowe okazje i propozycje artystyczne. Co więcej, bardzo chciałaby pokazać się z innej strony.

Producenci „Chyłki” o zakończeniu serialu

Informacja o zakończeniu produkcji została potwierdzona także przez dyrektora zarządzającego Playera, Macieja Gozdowskiego. Zrobił to podczas rozmowy z „Pressserwisem”. Można zatem oficjalnie powiedzieć, że zbliżający się sezon „Chyłki” będzie jego ostatnim, jednak jego słowa wskazują także na coś innego.

- Chyłka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jesteśmy ogromnie wdzięczni widzom i fanom, dla których nasza produkcja Player Original stała się pozycją obowiązkową, dlatego szykujemy dla nich kilka niespodzianek - mówił Gozdowski.

Będziecie tęsknić za Magdaleną Cielecką w roli stanowczej prawniczki?

Zobacz zdjęcia:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: teleshow.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Jak dobrze znasz Edytę Górniak?

Pytanie 1 z 5

Z jakiego miasta pochodzi Edyta Górniak?

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katie Piper

Życie gwiazd

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaśniewska

Życie gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła widzów Dzień dobry TVN

Czytaj więcej >
Iza Małysz

Życie gwiazd

Iza Małysz zdradziła sekret. Zdecydowała, że nie będzie nic ukrywać przed fanami

Czytaj więcej >
Marta Stelmaszczyk

Życie gwiazd

Nie żyje Marta Stelmaszczyk

Czytaj więcej >
Anna Dereszowska

Życie gwiazd

Anna Dereszowska dodała smutny wpis. Fani wspierają gwiazdę w komentarzach

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Życie gwiazd

Magda Gessler opublikowała wpis. Internauci zareagowali na literówkę

Czytaj więcej >