Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magdalena Cielecka żegna się z „Chyłką”. Co dalej z serialem?
Karol Osiński
Karol Osiński 30.08.2021 02:00

Magdalena Cielecka żegna się z „Chyłką”. Co dalej z serialem?

Magdalena Cielecka - ea
TRICOLORS/East News

Magdalena Cielecka gościła w programie „Po czerwonym dywanie”. W rozmowie z Grażyną Słomką niespodziewanie ogłosiła, że ma zamiar zrezygnować z roli serialowej Chyłki. Piąty sezon serialu, który zdaniem aktorki zostanie wypuszczony późną jesienią lub na wiosnę będzie ostatnim, w którym wcieli się w tą dobrze kojarzoną postać.

  • Magdalena Cielecka potwierdziła, że nadchodzący sezon „Chyłki” będzie ostatnim

  • Aktorka ma w planach rozpocząć nowy rozdział swojej kariery

  • Tę informację potwierdził dyrektor zarządzający platformy Player, Maciej Gozdowski

Serial „Chyłka” oparty jest na podstawie prozy popularnego pisarza Remigiusza Mroza. Magdalena Cielecka uznawana jest za aktorkę, która perfekcyjnie pasuje do tej roli. Wszystko wskazuje na to, że to już koniec Chyłki, jaką znamy.

Magdalena Cielecka rezygnuje z roli Chyłki

Najnowszy sezon produkcji TVN ma trafić na platformę Player już jesienią, jednak aktorka wspomniała także o możliwości przedłużenia premiery na wiosnę przyszłego roku. Decyzja o rezygnacji z roli Chyłki jest tak samo zaskakująca, jak zrozumiała. To koniec przygód bezkompromisowej prawniczki.

- Nie dopuszczę do rutyny, bo się żegnam z Chyłką właśnie. Zrobimy piąty sezon teraz, który będzie w emisji na wiosnę czy późną jesienią. To będzie moja ostatnia przygoda, bo właśnie nie mogę dopuścić do tego, żeby zostać Chyłką na zawsze - powiedziała Magdalena Cielecka w rozmowie z Grażyną Słomką.

Wpływ na tę decyzję miało mieć kilka aspektów. Przede wszystkim chodzi o wizerunek artystyczny aktorki. Cielecka nie chce, by Chyłka była rolą, z którą będą ją utożsamiać do końca jej życia. Co więcej, wspomniała, że im dłużej trwa produkcja serialu, tym dochodzi do większej ilości nieporozumień między aktorami a producentami.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Słynna aktorka udzieliła wywiadu dla radia Cosmo, czyli polskojęzycznej stacji radiowej, nadającej na terenie Niemiec. Zaznaczyła tam, że dała Chyłce już wystarczająco dużo, podobnie, jak ona jej. Chce iść do przodu i łapać nowe okazje i propozycje artystyczne. Co więcej, bardzo chciałaby pokazać się z innej strony.

Producenci „Chyłki” o zakończeniu serialu

Informacja o zakończeniu produkcji została potwierdzona także przez dyrektora zarządzającego Playera, Macieja Gozdowskiego. Zrobił to podczas rozmowy z „Pressserwisem”. Można zatem oficjalnie powiedzieć, że zbliżający się sezon „Chyłki” będzie jego ostatnim, jednak jego słowa wskazują także na coś innego.

- Chyłka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jesteśmy ogromnie wdzięczni widzom i fanom, dla których nasza produkcja Player Original stała się pozycją obowiązkową, dlatego szykujemy dla nich kilka niespodzianek - mówił Gozdowski.

Będziecie tęsknić za Magdaleną Cielecką w roli stanowczej prawniczki?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: teleshow.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]