Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka jest aktorką teatralną, telewizyjną i filmową. Największą popularność przyniosła jej rola w Samotności w sieci i Magdzie M.

Magdalena Cielecka
24.04.2024 22:21 Cielecka i Gelner ukrywają swoją miłość. Aktorka ujawniła, jak wygląda jej związek z młodszym partnerem

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner od lat są w szczęśliwym związku. Aktorka niedawno wypowiedziała się na temat łączenia życia prywatnego i zawodowego w ich relacji. Szczegóły. 

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner
25.02.2024 14:53 Magda Cielecka zdradziła sekret związku z Bartoszem Gelnerem. Pierwszy raz powiedziała to publicznie

Kilka lat temu wyszło na jaw, że Magda Cielecka i Bartosz Gelner są razem. Starają się jednak utrzymywać związek z dala od mediów. Teraz aktorka zdradziła, jaki jest klucz do udanej relacji.

Magdalena Cielecka o eutanazji
02.11.2023 20:12 Magdalena Cielecka straciła wagę, siły i długie blond włosy. Teraz mówi o... eutanazji. "Jest jak bomba zegarowa"

Magdalena Cielecka przeszła wielką przemianę fizyczną. Bardzo schudła, mimo że zawsze była szczupła, straciła też swoje długie blond włosy. Co takiego się wydarzyło i skąd tak zdecydowana wypowiedź na temat prawa do eutanazji?

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner na premierze "Lęku", fot. KAPIF
27.10.2023 00:04 Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner razem na imprezie. Pierwszy raz stanęli do zdjęć na tym samym czerwonym dywanie

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą od 2019 roku. Dopiero teraz pojawili się razem na salonach. Tak młodszy od 16 lat aktor wspierał ukochaną na promocji “Lęku”, w którym zagrała rolę główną.

Kto pozwał Magdalenę Cielecką i za co?
19.09.2023 15:33 To on pozwał Magdalenę C. Teraz świętuje sukces: „Koniec bezkarności celebrytów”

Magdalena C. usłyszała w prokuraturze zarzut za reklamę mocnego alkoholu na popularnym portalu społecznościowym. Pierwsza informację podała Polska Agencja Prasowa. Teraz już wiadomo, kto złożył zawiadomienie.

Łukasz Garlicki Magdalena Cielecka
09.08.2022 10:49 Ten związek nie przetrwał próby czasu. Historia miłości Magdaleny Cieleckiej i Łukasza Garlickiego

Ich miłość skończyła się równie nagle, co zaczęła. Magdalena Cielecka i Łukasz Garlicki mieli poczuć do siebie mięte na przełomie lat 2008 i 2009. Ostatecznie jednak ich historia miała smutne zakończone. Co wiemy o związku tej dwójki?W świecie filmowym i teatralnym pomiędzy aktorami często wytwarza się szczególna więź, która owocuje miłością. Nie inaczej były w przypadku Garlickiego i Cieleckiej, którzy swego czasu byli na językach wszystkich w kraju. Dziś mało kto pamięta o tym związku.

Magdalena Cielecka - ea
30.08.2021 02:00 Magdalena Cielecka żegna się z „Chyłką”. Co dalej z serialem?

Magdalena Cielecka gościła w programie „Po czerwonym dywanie”. W rozmowie z Grażyną Słomką niespodziewanie ogłosiła, że ma zamiar zrezygnować z roli serialowej Chyłki. Piąty sezon serialu, który zdaniem aktorki zostanie wypuszczony późną jesienią lub na wiosnę będzie ostatnim, w którym wcieli się w tą dobrze kojarzoną postać.Magdalena Cielecka potwierdziła, że nadchodzący sezon „Chyłki” będzie ostatnimAktorka ma w planach rozpocząć nowy rozdział swojej karieryTę informację potwierdził dyrektor zarządzający platformy Player, Maciej GozdowskiSerial „Chyłka” oparty jest na podstawie prozy popularnego pisarza Remigiusza Mroza. Magdalena Cielecka uznawana jest za aktorkę, która perfekcyjnie pasuje do tej roli. Wszystko wskazuje na to, że to już koniec Chyłki, jaką znamy.