Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner razem na imprezie. Pierwszy raz stanęli do zdjęć na tym samym czerwonym dywanie
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 27.10.2023 00:04

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner razem na imprezie. Pierwszy raz stanęli do zdjęć na tym samym czerwonym dywanie

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner na premierze "Lęku", fot. KAPIF
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner na premierze "Lęku", fot. KAPIF

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą od 2019 roku. Dopiero teraz pojawili się razem na salonach. Tak młodszy od 16 lat aktor wspierał ukochaną na promocji “Lęku”, w którym zagrała rolę główną.

Od kiedy Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą?

Magdalena Cielecka bardziej znana jest ze swoich świetnych ról, niż ze skandali i przelotnych romansów. Aktorka wcieliła się kultowe bohaterki – Emilię w “Po sezonie”, mecenas Joannę w “Chyłce” czy Annę w “Pokuszeniu”. Prywatnie gwiazda związana jest z Bartoszem Gelnerem, z którym przez długi czas ukrywała swoją relację.

Dopiero w 2019 roku media obiegła wiadomość o relacji Cieleckiej i Gelnera. Jak podawały tabloidy, aktorka ponoć chciała zachować związek z dużo młodszym aktorem w tajemnicy.

Spotykają się od sylwestra. Jak na razie nie mieszkają razem, ale spędzają ze sobą dużo czasu. Magda robi wszystko, by ukryć tę znajomość. Wie, że dzieli ich spora różnica wieku i może to być źle odebrane w środowisku – mówił informator “Super Expressu”.

Czy Magdalena Cielecka pali? Ten związek nie przetrwał próby czasu. Historia miłości Magdaleny Cieleckiej i Łukasza Garlickiego

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner o związku

Para stara się trzymać z dala od świata mediów. Dopiero w kwietniu br. Magdalena zdecydowała się przerwać milczenie na temat swojego związku z Bartoszem. Udzieliła wywiadu magazynowi “Zwierciadło”, w którym rozprawiła się z komentarzami na temat różnicy wieku. Cielecka jest starsza od Gelnera o 16 lat.

Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko dlatego, jakim jest człowiekiem.

Aktorka zwróciła uwagę na dojrzałość emocjonalną partnera:

Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne.

Z kolei Gelner o relacji z Cielecką opowiedział, gdy gościł w programie Kuby Wojewódzkiego:

My z Magdą nie lubimy się jakoś strasznie pokazywać. Nie mamy też takiej potrzeby.

Gdy w mediach pojawiły się plotki o kryzysie, a nawet rozstaniu pary, głos zabrała Zofia Zborowska-Wrona, która na Instagramie podpytywała Cielecką i Gelnera o ślub:

Kiedy widzimy się przed ołtarzem? – napisała na Instastory.

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner – premiera filmu "Lęk"

26 października Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner pojawili się razem na premierze filmu “Lęk” w reżyserii Sławomira Fabickiego. Chociaż uczestniczyli w tym samym wydarzeniu, to nie zdecydowali się na wspólne pozowanie do zdjęć, co wydaje się zrozumiałe, po zacytowanych powyżej komentarzach. 

Dla Cieleckiej wydarzenie było szczególnie ważne, bo to ona wciela się w główną bohaterkę. Z kolei Gelner najprawdopodobniej pojawił się na wydarzeniu, by wspierać ukochaną. To piękny gest wsparcia. 

Zdjęcia poniżej.

Magdalena Cielecka – Lęk premiera, fot. KAPIF
Magdalena Cielecka – Lęk premiera, fot. KAPIF
Bartosz Gelner – Lęk premiera, fot. KAPIF
Bartosz Gelner – Lęk premiera, fot. KAPIF
Magdalena Cielecka – Lęk premiera, fot. KAPIF
Magdalena Cielecka – Lęk premiera, fot. KAPIF
Bartosz Gelner – Lęk premiera, fot. KAPIF
Bartosz Gelner – Lęk premiera, fot. KAPIF
Magdalena Cielecka – Lęk premiera, fot. KAPIF
Magdalena Cielecka – Lęk premiera, fot. KAPIF
Bartosz Gelner – Lęk premiera, fot. KAPIF
Bartosz Gelner – Lęk premiera, fot. KAPIF
Magdalena Cielecka żegna się z „Chyłką”. Co dalej z serialem?
Magdalena Cielecka - ea
Magdalena Cielecka
Magdalena Cielecka gościła w programie „Po czerwonym dywanie”. W rozmowie z Grażyną Słomką niespodziewanie ogłosiła, że ma zamiar zrezygnować z roli serialowej Chyłki. Piąty sezon serialu, który zdaniem aktorki zostanie wypuszczony późną jesienią lub na wiosnę będzie ostatnim, w którym wcieli się w tą dobrze kojarzoną postać.Magdalena Cielecka potwierdziła, że nadchodzący sezon „Chyłki” będzie ostatnimAktorka ma w planach rozpocząć nowy rozdział swojej karieryTę informację potwierdził dyrektor zarządzający platformy Player, Maciej GozdowskiSerial „Chyłka” oparty jest na podstawie prozy popularnego pisarza Remigiusza Mroza. Magdalena Cielecka uznawana jest za aktorkę, która perfekcyjnie pasuje do tej roli. Wszystko wskazuje na to, że to już koniec Chyłki, jaką znamy.
Czytaj dalej
Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka przed laty tworzyli parę. Zapoznała ich pierwsza żona aktora
Andrzej Chyra EA
fot. Jan BIELECKI/East News
O romansie aktorskiego duetu swego czasu rozpisywały się polskie media. Mało osób jednak wiedziało, że Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka poznali się w niespodziewanych okolicznościach. Inicjatorką spotkania była pierwsza żona gwiazdora.Media z zapartym tchem rozpisywały się na temat związku pomiędzy gwiazdami kina. Tym bardziej że Andrzej Chyra, w chwili, w której poznał Magdalenę Cielecką, wciąż pozostawał w małżeńskim związku. Do pierwszego spotkania doszło w zaskakujących okolicznościach.
Czytaj dalej