Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maja Bohosiewicz dostała nową pracę. Wiemy, czym się zajmie
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 21.12.2022 19:58

Maja Bohosiewicz dostała nową pracę. Wiemy, czym się zajmie

Maja Bohosiewicz - EA
Pawel Wodzynski/East News

Maja Bohosiewicz ma spore powody do radości, bowiem właśnie dostała propozycję nowej pracy. Fani mogą być jednak nieźle zaskoczeni, kiedy przekonają się, czym niebawem się zajmie.

Jak zapowiada sama zainteresowana, już 25 stycznia Polacy ujrzą zupełnie nowy format, który może nieźle namieszać. Prowadzącą kontrowersyjnego reality show zostanie właśnie Maja Bohosiewicz.

Maja Bohosiewicz dostała nową pracę

Chociaż Maja Bohosiewicz w polskim show-biznesie króluje od lat, w ostatnim czasie jej kariera mocno zwolniła. Teraz jednak los w końcu się do niej uśmiechnął i lada moment ujrzymy ją w nowym zawodowym wyzwaniu.

Za kilka tygodni na platformie Netflix ma pojawić się pierwsze polskie realisty show "Love Never Lies Polska". Premierę zaplanowano na 25 stycznia. Na czym będzie polegał kontrowersyjny format?

Z informacji pojawiających się w mediach możemy się dowiedzieć, że w programie weźmie udział cześć par, które zamieszkają wspólnie w willi. Przez ten cały czas ich prawdomówność będzie sprawdzana przez profesjonalny wykrywacz kłamstw.

Gra toczyć będzie się o niemałe pieniądze, ale ich zdobycie nie będzie wcale łatwe. Uczestnicy będą tracić określoną sumę za każde kłamstwo, a za prawdę - ją otrzymają. Sama Maja Bohosiewicz nie zwlekała zbyt długo z potwierdzeniem plotek. Na swoim Instagram wrzuciła fotkę opatrzoną krótkim opisem.

- Czas na nową kategorię emocji. Pierwszy polski reality show od Netflix. „Love Never Lies Polska” już 25 stycznia - czytamy.

Póki co nie jest pewne, czy udział w programie wezmą pary nieznane w show-biznesie, czy może popularne od lat pary.

Kariera Mai Bohosiewicz

Swoją karierę z aktorstwem Maja Bohosiewicz rozpoczęła już w 2008 roku, wcielając się w postać Kingi w serialu "Londyńczycy".

Reklama:

Z biegiem lat propozycji pojawiało się coraz więcej, a my mogliśmy oglądać ją m.in. w "Ojcu Mateuszu", "M jak miłość", "W rytmie serca" czy "Barwach szczęścia". W ostatnim czasie jednak już nie tak często pojawiała się na ekranie. Teraz nie ma już wątpliwości, że impetem wraca do pracy.

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Katarzyna Grochola trafiła do szpitala. Przyjaciółka przekazała nowe informacje

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].