Swiatgwiazd.pl
Maja Hyży

TRICOLORS/East News

Maja Hyży powiedziała o niezdrowej rywalizacji z byłym mężem. Słyszała przykre słowa

31 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

W jednym z najnowszych wywiadów Maja Hyży nawiązała do swojego byłego małżonka. Piosenkarka wyjawiła kolejne szczegóły dotyczące związku. Jak wyznała, Grzegorz Hyży, z którym zgłosiła się do popularnego niegdyś talent show, nie szczędził jej słów krytyki. Twierdzi, że były partner traktował ją wówczas bardziej jak rywalkę niż osobę bliską sercu.

  • Maja Hyży przerwała milczenie

  • Opowiedziała o trudnej relacji z byłym małżonkiem

  • Na jaw wyszły nowe informacje w tej sprawie

Maja Hyży zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie typu talent show „X Factor”. Wraz ze swym ex-małżonkiem, Grzegorzem Hyżym, pojawiła się w trzeciej edycji formatu. Niedawno piosenkarka zdecydowała się na upublicznienie niektórych informacji z życia prywatnego byłej pary.

Maja Hyży zwróciła się bezpośrednio do byłego małżonka

Maja Hyży przerwała milczenie w czwartek 22 kwietnia, gdy na jej oficjalnym profilu na Instagramie pojawił się wyjątkowo emocjonujący wpis. Piosenkarka opisała w nim zachowanie byłego małżonka. Choć nie wyjawiła jego imienia i nazwiska bezpośrednio, dla internautów od razu było jasne, że chodzi o osobę Grzegorza Hyży.

Początkowo Maja Hyży zaznaczyła, że obecnie jest w życiu szczęśliwa. Pozytywne emocje ma przekształcać jednak zachowanie jej byłego małżonka. Jak twierdzi piosenkarka, mężczyzna od lat miał ją prześladować i nękać.

Na końcu wpisu Maja Hyży zwróciła się bezpośrednio do byłego partnera. Nawoływała go do zaniechania wspomnianych działań. Gwiazda „X Factora” domagała się, by mężczyzna zniknął z jej życia na dobre (więcej >tutaj<).

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova na koncercie upamiętniającym Krzysztofa Krawczyka wyglądała pięknie. Podkreśliła ciążowy brzuszek

CZYTAJ DALEJ

Piosenkarka wyjawiła więcej informacji

Maja Hyży już wcześniej miała zapowiadać, że podejmie ten trudny temat ponownie. Słowa dotrzymała, a w mediach właśnie pojawił się wywiad, w którym nawiązuje do relacji z Grzegorzem Hyżym. Piosenkarka zgodziła się porozmawiać z tygodnikiem „Twoje Imperium”.

Jak tłumaczyła Maja Hyży, postanowiła wyjawić więcej szczegółów w tej sprawie z nadzieją, że przyczyni się to do zakończenia pewnego złego etapu w jej życiu. Dodała również, że po upublicznieniu wspomnianego wcześniej wyznania spotkała się z dużą życzliwością ze strony kobiet, które mają podobne, trudne doświadczenia. Ogromnym wsparciem jest dla Mai Hyży również jej obecny partner, Konrad.

Maja Hyży zaznacza, że jej związek z Konradem jest całkowitym przeciwieństwem relacji z byłym małżonkiem - ta zaczęła się psuć od czasu udziału w programie „X Factor”. Piosenkarka wyjawiła, że w ich związku zaczął królować duch niezdrowej rywalizacji.

Według relacji wokalistki były partner miał często podcinać jej skrzydła, na przykład poprzez krytykę. Maja Hyży przyznała, że ex-małżonek miał w pewnym momencie przestać traktować ją jak osobę bliską sercu.

- (...) gdy byłam z byłym mężem, nie było kolorowo. Gdy braliśmy udział w talent show X Factor, pojawiła się rywalizacja. To był gwóźdź do trumny naszego związku, wszystko zaczęło się sypać. (...) nie traktował mnie już jak żony, kogoś bliskiego, ważnego. Byłam dla niego rywalką w drodze do zwycięstwa. Za kulisami programu wiecznie mnie krytykował. Mówił, że jestem słaba wokalnie i negował mój udział w programie - relacjonowała Maja Hyży.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express, Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >