Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Foremniak zabrała głos w sprawie Wojewódzkiego. "Jestem zażenowana"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 18.03.2023 18:13

Małgorzata Foremniak zabrała głos w sprawie Wojewódzkiego. "Jestem zażenowana"

Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki
fot. KAPiF

Kuba Wojewódzki zarzucił swoim koleżankom z programu "Mam Talent!" brak lojalności. Kilka lat temu odszedł od rozrywkowego show, dziś postanowił wbić im szpilkę. Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska nie zamierzały siedzieć cicho. Aktorka twierdzi, że dziennikarz chce "zwrócić na siebie uwagę". 

Znane nazwiska takie jak Michał Wiśniewski, Joanna Koroniewska czy Doda postanowiły skomentować całą sytuację. Czyją stronę trzymają? 

Małgorzata Foremniak o Kubie Wojewódzkim: "chce zwrócić na siebie uwagę"

Kuba Wojewódzki w swoim autorskim programie na kanale TVN gościł ostatnio Piotra Gąsowskiego. W rozmowie z nim nawiązał do jego odejścia z "Twoja twarz brzmi znajomo". Prezenter stwierdził, że gdy on był jurorem w "Mam talent" koleżanki nie okazały wobec niego lojalności. 

Małgorzata Foremniak nie zamierzała trzymać języka za zębami i opublikowała wpis na swoim Instagramie, w którym ustosunkowała się do słów dziennikarza. Jest oburzona jego słowami i zarzuciła mu, że robi to po to "aby zwrócić na siebie uwagę". 

Otóż o odejściu Kuby Wojewódzkiego z programu "Mam talent" dowiedziałam się od swojego ówczesnego agenta. Kuba zrezygnował z własnej woli, nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda, to skąd pomysł o tym, że mamy odchodzić hurtem? napisała Małgorzata Foremniak.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Widzowie podzieleni po występie Krzysztofa Ibisza. "Wybór z góry założony?"

Wojewódzki nie powiedział Foremniak i Chylińskiej o rezygnacji z "Mam Talent"

Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią. W takim razie bardzo proszę nie nadużywać słów i zdarzeń tylko po to, aby było głośno. Słabe jest to, że potrzebując tego rozgłosu, używa się nie swojego światła dodała.

Aktorka otrzymała mnóstwo wsparcia od internautów, a nawet i od koleżanki z branży. Większość osób stanęła za nią i Agnieszką Chylińską murem. 

Przytulam najmocniej, jak potrafię! – napisała Joanna Koroniewska. 

Brawo! Wojewódzki zawsze myśli tylko o sobie! 

Pani Małgosiu używa czyjegoś światła, bo jego już dawno zgasło – piszą internauci pod postem. 

Gwiazdy wspierają Foremniak i Chylińską

Agnieszka Chylińska jako pierwsza zabrała głos, postanowiła nie przebierać w słowach i opisała showman'a jako "dwulicowy" i "kłamliwy".  Swój komentarz również pozostawiła Doda i Michał Wiśniewski.

Ale jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec Ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy a Tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka. Idź i nie kłam więcej. PS. A może po prostu MIAŁEŚ ZŁY DZIEŃ – napisała wokalistka na swoim Instagramie. 

Aż chce się rzec: a nie mówiłam – napisała Doda. 

Nigdy nie poszedłem i nie pójdę to pasożyta, bo życzliwi ludzie, których często nie słuchałem, mówili, trzymaj się od takich z daleka. Nie twój poziom. Pozdrawiam! – napisał Michał Wiśniewski.

Mam Talent.jpg
fot. KAPiF
Małgorzata Foremniak.jpg
fot. KAPiF
Kuba Wojewódzki.jpg
fot. KAPIF