Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak

__Małgorzata Foremniak__ - polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Debiutowała w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, jednak ogólnopolską sławę przyniosła jej w 1999 roku rola Zofii Stankiewicz-Burskiej w serialu "Na dobre i na złe". Kreacja ta przyniosła jej trzy Telekamery oraz Złotą Telekamerę. W parze z Rafałem Maserakiem zajęła drugie miejsce w finale 2. edycji programu TVN "Taniec z gwiazdami". W 2008 roku została jedną z jurorek w "Mam talent". Jej pierwszy mąż Tomasz Jędruszczak zginął w wypadku, z drugim (Waldemarem Dzikim)rozstała się w 2011 roku. Data urodzenia: 8 stycznia 1967. Kolor włosów: blond. Kolor oczu: niebieskie. Wzrost: 170 cm.

Małgorzata Foremniak
20.05.2024 22:24 Foremniak pokazała stopy. Kadr z bliska wywołał lawinę komentarzy

Małgorzata Foremniak właśnie opublikowała kontrowersyjne zdjęcie. Popularna aktorka pokazała swoje stopy. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy.

Doskonałość roku 2023 Twojego Stylu, fot. AKPA
12.03.2024 09:50 Plejada eleganckich gwiazd na imprezie "Twojego Stylu": Szroeder, Kukulska, Racewicz, Dębska…

Gwiazdy na gali “Doskonałość Roku 2023” magazynu “Twój Styl”. Kto wygrał w plebiscycie, a kto zasiadał w jury? Na jakie kreacje postawili goście wieczoru? Zobacz zdjęcia.

Małgorzata Foremniak
04.11.2023 23:02 Małgorzata Foremniak wyleciała z "Mam talent!" i szybko... zbiła małą fortunę. Dobra zmiana?

Małgorzata Foremniak jeszcze niedawno mierzyła się z potężnym zawodowym ciosem. Po zwolnieniu z „Mam talent!” po 14 latach pracy nie musiała jednak długo czekać na zarobek. Media donoszą o gigantycznej kwocie, którą zarobiła w ekspresowym tempie.

Małgorzata Foremniak ma dwoje adopcyjnych dzieci, fot. KAPiF
30.10.2023 14:56 Małgorzata Foremniak ma dwoje adopcyjnych dzieci. Nigdy nie mówiły do niej "mamo". "Biologicznej miłości nic nie jest w stanie zastąpić"

Małgorzata Foremniak zdecydowała się na adopcję dwojga dzieci. W rozmowie z Magdą Mołek przyznała, że wychowywanie było dla niej ciężkim zadaniem. Zdradziła też, że pociechy nie chciały nazywać jej “mamą”.

Małgorzata Foremniak
14.10.2023 23:16 Był mężem Małgorzaty Foremniak, zostawił dla niej jej koleżankę z planu. Finał historii jest bardzo smutny

Małgorzata Foremniak ma na koncie kilka burzliwych związków. Jedno z jej małżeństw rozpoczęło się w atmosferze skandalu, a zakończyło w niezwykle przykry sposób. Aktorka „Na dobre i na złe” grała razem z byłą żoną swojego ukochanego, a to dopiero początek.

Małgorzata Foremniak
19.09.2023 17:12 Dantejskie sceny podczas spektaklu z Małgorzatą Foremniak. Przerwano występ, do akcji wkroczyła policja

Małgorzata Foremniak była bezradna, kiedy jej spektakl został niespodziewanie przerwany. Na scenę wkroczyła policja. Widzowie wpadli w osłupienie, kiedy usłyszeli rozkazy służb. Aktorzy sztuki ostro komentują teraz zaistniałą sytuację. Co wydarzyło się w Zielonej Górze?

Małgorzata Foremniak zwolniona z "Mam talent!", fot. KAPiF
21.08.2023 12:58 Co za wiadomość o Małgorzacie Foremniak! Ledwo zwolniono ją z "Mam talent", a tu taka nowina od bliskiej osoby!

Małgorzata Foremniak związana była z “Mam talent!” od samego początku istnienia polskiej edycji. W kolejnej odsłonie show nie zobaczymy już jednak aktorki w jury. W sprawie przyszłości gwiazdy głos zabrała jej przedstawicielka, te słowa nie pozostawiają obojętnym.

Małgorzata Foremniak
13.07.2023 19:10 Partner Małgorzaty Foremniak zabrał głos w sprawie rzekomego rozstania. Wszystko już wiadomo

Od rana w mediach wrze na temat domniemanego rozstania Małgorzaty Foremniak. Jeden z portali nie tylko ogłosił, że dotarł do informatora, który przekazał doniesienia o zerwaniu, ale też podał jego przyczyny. Tymczasem w sprawie wypowiedział się ukochany aktorki. Jego wypowiedź wiele tłumaczy.

Małgorzata Foremniak
13.07.2023 10:25 Napływają smutne wieści o Małgorzacie Foremniak. Jeszcze niedawno tak się cieszyła, a teraz coś takiego

Małgorzata Foremniak od blisko dwóch lat tworzy zgodny związek z producentem filmowym, Pawłem Jodłowskim. Najnowsze wiadomości, które pojawiły się w mediach sugerują, że nad ich związkiem miały pojawić się czarne chmury. 

Małgorzata Foremniak je jagody nieświadoma niebezpieczeństwa? Fot. instagram.com/malgorzata_foremniak_official
11.07.2023 21:40 Małgorzata Foremniak nie popisała się w lesie. Internauci grzmią: "To jest bardzo niebezpieczna choroba"

Małgorzata Foremniak zamieściła w swoich mediach społecznościowych nagranie, które wzbudziło niepokój wśród internautów. Fani szybko zwrócili uwagę na to, że zachowanie aktorki jest niewłaściwe, a nawet niebezpieczne.

Małgorzata Foremniak
29.05.2023 15:39 Małgorzata Foremniak straciła przytomność w pracy. Lekarz nie gryzł się w język, "aktorzy są nienormalni"

Małgorzata Foremniak otworzyła się na temat ciemnych stron kariery aktorskiej. Bywały momenty, w których gwiazda niedomagała. Po nagłym omdleniu usłyszała wstrząsające słowa od lekarza.Szersza publiczność doskonale zna jej telewizyjne występy z takich produkcji jak m.in.: "Na dobre i na złe" czy programu "Mam Talent!". Aktorka swego czasu przekonała się o negatywnych konsekwencjach zawodowego napięcia. Podczas pracy nagle straciła przytomność.

Małgorzata Foremniak
25.05.2023 12:21 Zadziwiające plotki o Małgorzacie Foremniak. Zakochała się i jest bliska podjęcia przełomowej decyzji?

Małgorzata Foremniak już wkrótce może podjąć decyzję, która zaważy na jej dalszej karierze. Gwiazda od lat jest w związku z mieszkającym na co dzień w Londynie producentem filmowym. Czy postanowi opuścić Polskę i dołączyć do ukochanego?Jeszcze niedawno nic na to nie wskazywało. Po utracie pracy w TVN, aktorka może jednak zechcieć rozważyć osiedlenie się w Wielkiej Brytanii, którą prywatnie podobno uwielbia.

Małgorzata Foremniak
14.05.2023 22:24 Małgorzata Foremniak pokazała się w naturalnej wersji. "Kwintesencja kobiecości"

Niektóre gwiazdy z ogromną skrupulatnością dbają o to, by do sieci nie przedostało się żadne zdjęcie, na którym wyglądają nie tak, jak mogą najlepiej. Do tego grona zdecydowanie nie zalicza się Małgorzata Foremniak, która nie bała pokazać się w swojej nieidealnej wersji.Patrząc po komentarzach zamieszczonych pod fotką aktorki, jej fani są zachwyceni tym, że ta nie nagina rzeczywistości i pokazuje się taką, jaka jest.

Jan Kliment, Agnieszka Chylińska Małgorzata Foremniak
12.05.2023 10:44 Nie tylko Polsat, TVN też przechodzi trzęsienie ziemi. Chylińska, Foremniak i Kliment bez pracy, "Mam talent!" znika

Po diametralnych zmianach w Polsacie nikt nie przypuszczał, że była stacja Edwarda Miszczaka pójdzie w jego ślady. Zapadła decyzja w sprawie programu "Mam talent!". Cała trójka jurorów straciła pracę!Talent show od ponad dekady stanowił popularną pozycję w ofercie programowej TVN. Teraz na jaw wychodzą zasmucające szczegóły. Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Jan Kliment muszą pożegnać się z posadą.

Daria Trafankowska, Małgorzata Foremniak
09.04.2023 17:00 Daria Trafankowska zmarła po ciężkiej chorobie, osierociła syna. Opiekę nad nim roztoczyła Foremniak

Daria Trafankowska umierając w 2004 r. osierociła syna Wita. Z jego ojcem związała się Małgorzata Foremniak, która traktowała chłopaka jak własne dziecko. Nawet dziś, wiele lat po rozwodzie z Waldemarem Dzikim, aktorka wciąż ma świetne relacje ze swoim pasierbem. Rozwód z ojcem Wita Dzikiego nie zdołał osłabić relacji Foremniak z jego synem. Na początku aktorka nie budziła jednak sympatii mężczyzny, który miał żal do ojca, że związał się z młodszą kobietą. 

Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki
18.03.2023 18:13 Małgorzata Foremniak zabrała głos w sprawie Wojewódzkiego. "Jestem zażenowana"

Kuba Wojewódzki zarzucił swoim koleżankom z programu "Mam Talent!" brak lojalności. Kilka lat temu odszedł od rozrywkowego show, dziś postanowił wbić im szpilkę. Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska nie zamierzały siedzieć cicho. Aktorka twierdzi, że dziennikarz chce "zwrócić na siebie uwagę". Znane nazwiska takie jak Michał Wiśniewski, Joanna Koroniewska czy Doda postanowiły skomentować całą sytuację. Czyją stronę trzymają? 

Foremniak, Trafankowska
05.01.2023 13:37 Daria Trafankowska i Małgorzata Foremniak pokochały tego samego mężczyznę. Łączyła je niezwykła relacja

Daria Trafankowska zasłynęła przede wszystkim dzięki roli w "Na dobre i na złe", w którym wcieliła się w postać Danuty Dębskiej – oddziałowej szpitala w Leśnej Górze. Mimo ogromnej popularności los nigdy jej jednak nie rozpieszczał, Duśka (jak nazywali ją przyjaciele) musiała zmierzyć się bowiem nie tylko ze śmiertelną chorobą czy wieloma problemami finansowymi, ale i z niezwykle skomplikowanym życiem uczuciowym. Jej były mąż – Waldemar Dziki – po rozpadzie małżeństwa związał się z Małgorzatą Foremniak, serialową koleżanką Trafankowskiej. Mimo to relacja aktorek była niezwykła.

Małgorzata Foremniak
06.11.2022 15:41 Małgorzata Foremniak dziś jest wielką gwiazdą. Co wiadomo o jej życiu prywatnym?

Małgorzata Foremniak jest jedną z najbardziej znanych gwiazd polskiej telewizji. Od serialowych ról po udział w talent-show zyskała ogromną rozpoznawalność. Nie obyło się jednak bez skandali.Świat gwiazd rządzi się prawami popularności i sympatii fanów. Wielu przez lata pracuje na reputację, która zapewni im rozpoznawalność wśród innych celebrytów. Aktorka już za młodu wiedziała, że branża jest stworzona dla niej.

Małgorzata Foremniak - EA
01.10.2022 14:17 Małgorzata Foremniak ma problemy ze zdrowiem. Ból był nie do wytrzymania

Małgorzata Foremniak nie ma raczej w zwyczaju opowiadać o kwestiach osobistych. Trudno się więc dziwić, że mało kto wiedział o jej problemach zdrowotnych. Sytuacja jest ponoć naprawdę poważna.W show-biznesie króluje od lat i przyzwyczaiła już fanów do tego, że życie prywatne od zawodowego oddziela grubą linią. Niechętnie opowiada o najbliższych, związkach, czy kłopotach zdrowotnych. Te miały ją natomiast dosięgnąć w ostatnim czasie.

Małgorzata Foremniak
30.09.2022 20:18 Dwaj mężowie Małgorzaty Foremniak zmarli przedwcześnie. Przez lata wychowywała nie swoje dziecko

Małgorzata Foremniak to jednak z najpopularniejszych polskich aktorek – widzowie dali się jej poznać między innymi dzięki rolom w "Na dobre i na złe" (gdzie to wcielała się w kultową Zosię Burską) oraz "I kto tu rządzi?". Prywatne życie artystki nigdy nie było jednak usłane różami – zarówno pierwszy, jak i drugi mąż artystki odeszli bowiem przedwcześnie.

Małgorzata Foremniak EA
18.09.2022 16:00 Małgorzata Foremniak osobiście żegna królową. Pojechała pod zamek Windsor

Małgorzata Foremniak podczas pobytu w Wielkiej Brytanii udała się pod zamek Windsor, by oddać hołd zmarłej królowej Elżbiecie II. Na miejscu zastała zaskakujący widok. Tysiące poddanych pozostawiło po sobie ślad pod murami posiadłości.Od tygodnia Brytyjczycy próbują sobie poradzić ze stratą monarchini, która przez siedemdziesiąt lat obejmowała tron Wielkiej Brytanii. Aby pożegnać królową, wielu wybiera się pod zamek Windsor, by złożyć ostatnie słowa kondolencji. Wśród zebranych można było zauważyć również Małgorzatę Foremniak.

Małgorzata Foremniak EA
25.06.2022 14:31 Małgorzata Foremniak musiała stawić czoła wielu tragediom. Jak dziś radzi sobie z problemami?

Małgorzata Foremniak odniosła ogromny sukces zawodowy. Co roku możemy zobaczyć ją w nowych filmach i serialach. Życie prywatne aktorki nie było jednak usłane różami. Śmierć i rozstania z ukochanymi, odejście jej rodziców oraz kontakt z prześladowcą to tylko niektóre ze spraw, z którymi musiała się mierzyć.Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła jej rola Zofii Stankiewicz-Burskiej w serialu "Na dobre i na złe". Od tego czasu nie narzeka na brak ról, pojawiała się także jako uczestniczka i jurorka w programach rozrywkowych. Bywało jednak, że musiała jednak ukrywać za profesjonalnym uśmiechem ogromne cierpienie.

pjimage - 2022-02-03T220527.032
03.02.2022 01:00 Miłość Małgorzaty Foremniak kwitnie. Znajomi zdradzili szczegóły

Sieć już dawno obiegła wiadomość o nowym związku Małgorzaty Foremniak. Jak wiadomo, jej partnerem jest Piotr Jodłowski - reżyser. Mimo że zakochani starają się nie unikać rozgłosu, ich znajomi wypowiedzieli się na temat planów pary na przyszłość.Jeszcze jakiś czas temu nie było wiadomo, kim jest nowy ukochany Małgorzaty Foremniak. Teraz, gdy na jaw wyszło jego nazwisko, okazuje się, że para ma poważne plany.

Małgorzata Foremniak
21.01.2022 01:00 Małgorzata Foremniak przyłapana przez paparazzi. Złamała przepisy

Polska aktorka teatralna i filmowa, Małgorzata Foremniak, została ostatnio przyłapana przez paparazzi na złamaniu prawa ruchu drogowego. Celebrytka podczas zakupów zostawiła swoje auto zaparkowane na niedozwolonym miejscu.Znana z talent show Mam Talent! Małgorzata Foremniak jeszcze niedawno widniała na pierwszych stronach magazynów plotkarskich. Jej kreacje były często omawiane podczas odwiedzin na czerwonym dywanie, a sama celebrytka chętnie udzielała wywiadów.55-letniej aktorce chyba zbrzydł świat fleszy, bo ostatnio usunęła się w cień swojego normalnego, codziennego życia.

Małgorzata Foremniak - ea
18.11.2021 01:00 Małgorzata Foremniak nie radzi sobie z samotnością

Małgorzata Foremniak od dłuższego czasu mieszka w Węgrowie pod Warszawą. Aktorka znaczną większość czasu spędza w samotności, która powoli robi się dla niej zbyt uciążliwa, o czym wspomniała w wywiadzie dla "Super Expressu". Jedna ze znajomych aktorki zdradziła w "Życiu na gorąco", że przebywając w Kalifornii Foremniak miała poznać nowego mężczyznę.Wszyscy kojarzą Małgorzatę Foremniak z serialu "Na dobre i na złe", talent show "Mam talent", czy filmów tj. m.in.: "Och Karol 2" lub "Jak poślubić milionera?". W większości przypadków mieliśmy okazję widywać ją uśmiechniętą i radosną. Podobno w ostatnim czasie ma coraz mniej okazji do uśmiechu.

foremniak
11.10.2021 02:00 Małgorzata Foremniak zniknęła z "Mam Talent". Nieoficjalne informacje są niepokojące

Choć z zawodu jest przecież aktorką, Małgorzata Foremniak jest głównie kojarzona jako jurorka w programie Mam Talent. Nic dziwnego, bo pełni tę rolę od 2008 roku. Ostatnio zabrakło jej jednak na nagraniu.W trakcie kręcenia szóstego odcinka przy stole jurorskim zasiadła tylko dwójka jurorów, Jan Kliment i Agnieszka Chylińska. Co się stało z Foremniak?

foremniak
24.09.2021 02:00 Małgorzata Foremniak głęboko weszła w rolę. Najnowszy wpis robi wrażenie

Małgorzata Foremniak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, którym nieco zaniepokoiła swoich fanów. Na szczęście nie trwało to długo, gdyż bardzo szybko okazało się, że to kadr z przygotowań do roli w filmie „Sonata” gdzie aktorka wciela się w jedną z głównych ról. Wygląda na nim nie do poznania.54-letnia aktorka nie przyzwyczaiła swoich fanów do wielkich metamorfoz, jednak zdarzało jej się ich zaskoczyć. Na planie najnowszej produkcji filmowej, w której bierze udział nie przypomina samej siebie.

Małgorzata Foremniak
04.05.2021 02:00 Małgorzata Foremniak ma nową miłość. Kim jest jej nowy ukochany?

Media donoszą o nowej znajomości Małgorzaty ForemniakAktorka miała poznać nauczyciela tańca w HiszpaniiGwiazda kina i telewizji dwukrotnie wychodziła za mążMałgorzata Foremniak zdobyła przychylność tysięcy telewidzów między innymi dzięki roli doktor Zosi w popularnym serialu TVP „Na dobre i na złe”. Wraz z popularnością przyszło również zainteresowanie rodaków życiem osobistym aktorki. Obecnie internautów również to, jak wygląda sytuacja miłosna gwiazdy telewizji i kina - pewnych informacji w tej sprawie udzielił tygodnik „Świat i Ludzie”.