Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Kożuchowska tęskni za bliską osobą

TRICOLORS/East News

Małgorzata Kożuchowska tęskni za bliską osobą. Pandemia utrudnia im spotkania

8 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Małgorzata Kożuchowska jest jedną najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Choć gwiazda "Rodzinki.pl" uwielbia swoją pracę, na pierwszym miejscu zawsze stawia rodzinę. W czasie pandemii jej spotkania z bliskimi są jednak bardzo ograniczone. Aktorka najbardziej tęskni za siostrą, która na co dzień nie mieszka w Polsce.

  • Małgorzata Kożuchowska ma dwie siostry – Hannę i Maję

  • Maja mieszka w Paryżu i przez pandemię nie może zobaczyć się z bliskimi

  • „Chcę do Was” – napisała niedawno pod zdjęciem siostry na Instagramie

Małgorzata Kożuchowska od lat zajmuje miejsce w czołówce najpopularniejszych polskich artystów. Gwiazda takich produkcji jak „Rodzinka.pl”, „Motyw” czy „Druga szansa” na pierwszym miejscu stawia jednak nie pracę, a najbliższą rodzinę. Aktorka przewartościowała swoje życie, gdy na świat przyszedł jej długo wyczekiwany syn.

Dla Małgorzaty Kożuchowskiej najważniejsza jest rodzina

Małgorzata Kożuchowska jest żoną dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Para wzięła ślub w 2008 roku, a sześć lat później powitała na świecie swojego pierwszego syna. Jan Franciszek urodził się 10 października 2014 roku. Już pierwszego dnia przewrócił życie swoich rodziców do góry nogami.

Szczególne zmiany nastąpiły w podejściu do życia Małgorzaty Kożuchowskiej. Podczas jednego z wywiadów dla Vivy aktorka sama przyznała, że kiedyś najważniejszą rzeczą na świecie była dla niej praca. Gdy w jej życiu pojawił się Jaś, wszystko nabrało zupełnie innych kolorów.

- Wydawało mi się, że bez grania nie istnieję i wszystko temu podporządkowałam. Dopiero gdy zostałam mamą, okazało się, że jeszcze nie wiedziałam o sobie wszystkiego – mówiła w 2019 roku.

Małgorzata Kożuchowska tęskni za siostrą

Małgorzata Kożuchowska stara się być najlepszą matką, każdego dnia przekazując Jasiowi najważniejsze wartości życiowe. Jedną z nich, zajmującą pierwszą pozycję na liście, jest oczywiście rodzina. Dla aktorki są nią przede wszystkim rodzice, mąż, syn, a także dwie siostry – Maja i Hania.

Fani Małgorzaty Kożuchowskiej doskonale wiedzą, że jest ona bardzo związana ze swoją mamą. Dzień przed swoimi urodzinami aktorka opublikowała w sieci zdjęcie, do którego pozuje w towarzystwie seniorki. Choć obie kobiety wzbudziły zachwyt u internautów, uwagę przyciągnęła jeszcze jedna rzecz.

- Chcę do Was – napisała w komentarzu siostra aktorki, Maja.

Okazuje się, że kobieta mieszka na co dzień w Paryżu i od dłuższego czasu nie widziała się z najbliższymi. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która utrudnia podróżowanie między krajami. Dla Małgorzaty Kożuchowskiej jest to wyjątkowo trudny czas. Obie z Mają są ze sobą bardzo związane.

Siostra Małgorzaty Kożuchowskiej jest dla niej najlepszą przyjaciółką. Aktorka wielokrotnie powtarzała, że obie z Mają zawsze mogą liczyć na swoje wsparcie. Teraz ogromnie liczą na to, że już niedługo uda im się spotkać.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Piotr Gąsowski popełnił wpadkę w programie na żywo. Fani: "masakra"

  • Pobita aktorka wciąż jest w ciężkim stanie. "Ledwo się poruszam"

  • Ania Bardowska zataiła prawdę przed mężem

Źródło: Instagram, Viva

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >