Małgorzata Ostrowska-Królikowska Żródło: Piotr Molecki/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie ogląda „Klanu”. To dla niej duży stres

14 Kwiecień 2021 Marta IdzikowskaMarta Idzikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wiele lat temu zdobyła sławę i uznanie dzięki roli Grażyny Lubicz w serialu „Klan”. W ostatnim wywiadzie z „Faktem” aktorka zdradziła, że nie ogląda archiwalnych odcinków produkcji, która zapewniła jej rozgłos. Jak się okazuje, widok samej siebie jako młodej aktorki to dla gwiazdy ogromny stres...

  • Małgorzata Ostrowska-Królikowska zasłynęła rolą Grażyny Lubicz w „Klanie”
  • Aktorka wyznała w wywiadzie, że nie jest w stanie oglądać archiwalnych odcinków ze sobą w roli głównej
  • Twierdzi, że jeszcze do tego nie dojrzała

„Klan” to produkcja, która od 1997 roku podbija serca telewidzów w całej Polsce. Chyba każdy z nas pamięta perypetie rodziny Lubiczów, które śledziliśmy w TVP z zapartym tchem.

W 2020 roku emisja serialu została zawieszona ze względu na pandemię, jednak stacja TVP Seriale zaczęła powtarzać odcinki archiwalne, które mogą nam przypomnieć dawne czasy.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z „Klanu” o archiwalnych odcinkach. „Nie dojrzałam do tego”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska udzieliła ostatnio wywiadu dziennikowi „Fakt”. Odniosła się w nim między innymi do „Klanu”. Jak wyznała, na swoim Instagramie często dostaje wiadomości od fanów, którzy chwalą się, że oglądają archiwalne odcinki serialu.

Jak tłumaczy, w pełni rozumie chęć powrotu miłośników produkcji do lat 90., jednak sama nie jest na taki krok gotowa. Okazuje się, że wywołuje to u aktorki ogromny stres! Czym jest spowodowany?

Sławomir pożegnał przyjaciela. Krzysztof Szwed był producentem muzycznymSławomir pożegnał przyjaciela. Krzysztof Szwed był producentem muzycznymCzytaj dalej

Otóż gwiazda odczuwa strach przez ujrzeniem samej siebie sprzed tak wielu lat. Powiedziała, że serial to „pamiętnik tamtej codzienności” i bardzo trudno jest jej bez emocji podejść do tamtych momentów, gdy była tak młoda.

- Ja mam przed tym lęki i nie oglądałam jeszcze ani jednego archiwalnego odcinka. Nie dojrzałam do tego jeszcze. Nie mam odwagi - przyznała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska może się pokazać z innej strony. Dołączyła do obsady innego serialu

Aktorka może teraz dać się poznać widzom z innej strony - Grażynkę Lubicz zastąpi posępna postać, a mianowicie pani Klimkiewiczowa - serialowa matka Tomka ze „Stulecia winnych”.

- W „Stuleciu Winnych" gram okropną teściową. Ona jest zupełnie inna od Grażynki, co mnie bardzo cieszy - mówi Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która już nie może doczekać się całkiem nowego wyzwania.

Gwiazda wyznała, że już wcześniej była zafascynowana książką, na podstawie której powstał serial, dlatego tym bardziej jest zachwyconą propozycją TVP.

Źródło: fakt.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł