Małgorzata Rozenek Żródło: eastnews & TRICOLORS

Youtuberka oceniła ubrania kupione u Małgorzaty Rozenek

16 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Youtuberka wzięła pod lupę ubrania od Małgorzaty Rozenek. Jakiś czas temu “perfekcyjna pani domu” wypuściła na rynek własną markę odzieżową “Mrs. Drama”. Ostatecznie wyszło na to, że Oliwii Szymańskiej nie do końca przypadł do gustu zakup, jakiego dokonała, wydając ponad 1 tys. złotych na ciuchy spod szyldu żony byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej. Oceniła je w bardzo dosadny sposób, pisząc, że mogłaby jedynie założyć je do noszenia po domu.

  • Małgorzata Rozenek wystartowała z odzieżowym biznesem
  • Ubraniom od “Mrs. Drama” przyjrzała się Oliwia Szymańska
  • Produkty nie zachwyciły youtuberki
  • Jak zaznaczyła Szymańska, ich cena jest zbyt wysoka

W 2021 roku Małgorzata Rozenek pochwaliła się w sieci nowym powołanym do życia projektem. Mowa o marce odzieżowej “Mrs. Drama”, którą celebrytka intensywnie reklamuje w social mediach. Firma oferuje internetową sprzedaż takich elementów codziennego stroju jak bawełniane koszulki, golfy, kardigany czy bluzy.

Marka Małgorzaty Rozenek pod lupą

Parę dni temu produktom oferowanym przez markę Małgorzaty Rozenek przyjrzała się Oliwia Szymańska. Na zakup paru ciuszków youtuberka wydała 1,2 tys złotych. Warto zaznaczyć, że kwota ta zwolniła ją z opłaty za wysyłkę.

Na pierwszy ogień do oceny poszły legginsy. Otrzymanie ich od Małgorzary Rozenek kosztowało youtuberkę 179 złotych co, jak zaznaczyła, jej zdaniem jest wygórowaną ceną. Ostatecznie uznała, że produkt nie jest wart takich pieniędzy.

-Ładnie leżą, fajnie opinają ciało, są troszeczkę luźne na mnie w talii. Nasuwa mi się taka myśl: "Czy te 179 złotych było warte tych legginsów?” Ja powiem: nie. Legginsy mogę kupić w jakiejś sieciówce i naprawdę jakością to nie różni się wiele od legginsów pani Gosi - stwierdziła Oliwia Szymańska.

Metamorfoza Danuty MartyniukMetamorfoza Danuty MartyniukCzytaj dalej

Później youtuberka przyjrzała się kompletowi z wełny merino. I tutaj musiała się wykosztować - zestaw kosztował 649 złotych. I tym razem, zdaniem Oliwii Szymańskiej, cena jest nieadekwatna do oferowanego produktu.

- Bardzo komfortowo nosi się na ciele. Nic nie uwiera, nie uciska, fajnie wykonany, ale jest to taki komplet, na który ja bym nie zwróciła uwagi. Ja go nie zostawię, na pewno go odeślę, bo to nie trafia w mój klimat, to jest komplet po domu. Dla mnie komplet po domu, no kurczę, nie wydałabym tyle na to. Ta cena jest za wysoka, bo to mnie jakoś nie porywa - powiedziała youtuberka.

Ostatnim z ocenionych przez youtuberkę produktów od Małgorzaty Rozenek był dres wyceniony na 399 złotych. Podczas gdy dolna część zestawu wywarła na niej pozytywne wrażenie, górna nie przypadła jej do gustu. Ogólnie rzecz biorąc, Oliwia Szymańska nie była zachwycona dokonanym zakupem.

Recenzja youtuberki uaktywniła internautów

Ocena ubrań od Małgorzaty Rozenek natychmiast sprowokowała internautów do podzielenia się własnym zdaniem. Wielu z komentujących zgadzało się z poglądem, iż ciuchy oferowane przez celebrytkę są zwyczajnie za drogie jak na oferowaną jakość czy sam ich projekt.

- Te ubrania są typowo dla nowobogackich osób. Nie widać po tych produktach większej jakości i ceny. Jakby zrobić ankietę na ulicy to na bank nikt by nie powiedział, ze coś tyle kosztuje. No ale ale.. może się mylę (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - podzieliła się jedna z internautek.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Youtube, Plotek

Następny artykuł