Małgorzata Rozenek - wiek Żródło: Instagram.com/m_rozenek

Wiek Małgorzaty Rozenek nie jest już tajemnicą

20 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Wiek Małgorzaty Rozenek od lat jest największą zagadką internautów. Jedni dają jej więcej, drudzy twierdzą, że wygląda na mniej. Jak jest naprawdę? Tej informacji celebrytka nie chciała już dłużej ukrywać. Goszcząc na antenie TVN, zdradziła, ile rzeczywiście ma lat.

  • Małgorzata Rozenek ma 42 lata
  • Gwiazda wspomniała o tym podczas jednego z odcinków „Top Model”
  • Celebrytka zdaje sobie sprawę, że Polacy „różnie mówią” o jej wieku
  • Z okazji urodzin Małgorzaty Rozenek w mediach pojawiła się urocza fotografia

Małgorzata Rozenek od lat zajmuje miejsce w czołówce najpopularniejszych polskich celebrytów. Gwiazda zasłynęła dzięki takim formatom jak „Perfekcyjna pani domu” czy „Projekt Lady”. W ostatnim czasie wystąpiła natomiast w programie „Rozenek cudnie chudnie”. Spotkała się tym samym z niemałą krytyką (więcej TUTAJ).

Ile lat ma Małgorzata Rozenek?

Z każdym kolejnym programem rozpoznawalność Małgorzaty Rozenek rosła. Celebrytka zdobyła także rozgłos dzięki małżeństwu z Radosławem Majdanem. Para wystąpiła wspólnie w programie „Azja Express”, a jesienią 2020 roku pojawiła się na planie „Top Model”.

Odcinek z udziałem Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek przyniósł uczestnikom show kolejne zadania. Aspirujący modele wzięli udział między innymi w rodzinnej sesji fotograficznej, podczas której towarzyszyli im ich najbliżsi. Ekspertami w tej kwestii miało być oczywiście znane małżeństwo Majdanów.

Zgodnie z zasadami programu Małgosia i Radek pojawili się także na panelu kończącym odcinek. W trakcie rozmowy z jednym z uczestników Rozenek chciała podzielić się z nim cenną radą. Przy okazji zdradziła, ile tak naprawdę ma lat. Szybko zaznaczyła też, że wie o wątpliwościach Polaków dotyczących jej wieku.

Młode Niemki oceniły urodę Adama MałyszaMłode Niemki oceniły urodę Adama MałyszaCzytaj dalej

- Każdy, kogo będziesz teraz spotykać, będzie mieć więcej doświadczenia od ciebie. Ja mam 42 lata, różnie mówią, ale tak jest i każdego dnia się uczę czegoś nowego od ludzi – powiedziała do uczestnika „Top Model”.

Małgorzata Rozenek na zdjęciu sprzed lat

To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek, odniosła się do swojego prawdziwego wieku. Z okazji swoich urodzin w 2019 roku celebrytka zamieściła w sieci zdjęcie, do którego pozuje jako mała dziewczynka. Napisała wówczas, że ma 41 lat. Nawet wtedy nie wszyscy fani byli skłonni jej uwierzyć.

- Już wtedy byłam szczęśliwym, pogodnym i radosnym dzieckiem wierzącym, że świat jest pięknym miejscem, w którym będę mogła zrealizować swoje marzenia. Dziś z perspektywy tych 41 lat (!) mogę śmiało powiedzieć, że wszystko, co sobie wymarzyłam mam (…) – napisała Rozenek na Instagramie.

Pod jej zdjęciem szybko pojawiły się komentarze internautów. Niektórzy nie przebierali w słowach, twierdząc, że celebrytka jest zdecydowanie starsza. Inni wręcz przeciwnie – zachwycali się jej zdjęciem sprzed lat i składali życzenia z okazji... osiemnastych urodzin.

- 41 lat? Chyba 15 lat temu!!! – rzuciła jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Wszystkiego Dobrego z okazji 18 urodzin – odpowiedziała w kontrze kolejna.

Więcej o archiwalnych zdjęciach Małgorzaty Rozenek przeczytacie TUTAJ.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Lelum, Instagram

Następny artykuł